ZIM Faeton
(08-06-2018, 18:18 PM)Formika Kirjutas: Komplekteerime armatuuri.  Toon võib-olla sai natuke särava võitu, aga mulle meeldib. Särav kontrast mustale autole.

"Toon" on väga leebelt sõnastatud.
   
Vasta
(09-06-2018, 00:20 AM)Seping Kirjutas:
(08-06-2018, 18:18 PM)Formika Kirjutas: Komplekteerime armatuuri.  Toon võib-olla sai natuke särava võitu, aga mulle meeldib. Särav kontrast mustale autole.

"Toon" on väga leebelt sõnastatud.
 Ksf-le Seping sellest toonist niipalju teadmiseks, et Gorki tehase 80-ndal aastapäeval käisid Pjotr ja Igor oma vastvalminud ZIM Faetoniga Gorki autotehase juubeli pidustustel. See ZIM Faeton oli tollal nii uudne asi, et võitis seal ühe kolmest peaauhinnast. Samas kasutasid nad juhust tutvuda igasuguste ZIM autosid puudutava materjaliga. Üheks teemaks oligi nende autode armatuuride värvimine ja nendeks kasutatud toonid. Tuli välja, et selle tööga tegeles tehases kusagil 10 naist, kes siis vastavalt oma fantaasiale seda mustrit seal peale kandsid. Neile näidati ka soovituslikke värvi gammasid ja Pjotri sõnade järgi oli selline punase puu toon ka valikus. Lubas mulle isegi pildi saata originaalsest raamist, kust kaetud ja pleekimata osa pealt on see värv hästi näha.
Vasta
Natuke ka ZIM-mi kallal muterdatud. Motivatsiooni tõstmiseks sai natuke kroomi külge riputatud.
   
   
Vasta
Zimmile vaja vanema tüübilist  (nagu pildil) süütepooli (kuni aastani 1956). Kui kellelgi on pakkuda, laske käia. Võib olla ka tuksis. 5030762
   
Vasta
Kirjuta mark ka, neid suuri "junne" on vähemasti kahte sorti. Pealt kahe või kolme klemmi/väljavõttega. Võib-olla on erisusi veel.
Vasta
(10-06-2018, 00:46 AM)gruppen Kirjutas: Kirjuta mark ka, neid suuri "junne" on vähemasti kahte sorti. Pealt kahe või kolme klemmi/väljavõttega. Võib-olla on erisusi veel.
Peaks olema Vene B21, kahe klemmiga pealt. Neid kasutati kuni aastani 1956 Zimmidel ja Pobedadel.
   
Vasta
Pildikesi Paunverest, ehk aknaraamidest ja pisi vidinatest. Big Grin
   
Vasta
Tasapisi jätkub pisividinate külge kruvimine.
   
Vasta
Hobused said aiste vahele. 3.5L mootori kohta palju neid ei ole, kõigest 90 tükki. Tänapäeval pigistatakse 1.6L mootorist rohkem välja.
   
Vasta
(17-06-2018, 10:41 AM)Formika Kirjutas: Hobused said aiste vahele. 3.5L mootori kohta palju neid ei ole, kõigest 90 tükki. Tänapäeval pigistatakse 1.6L mootorist rohkem välja.


Mul vana honda liitrise mootoriga tsikkel annab orginaalis välja 100kw....     Big Grin
'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne