Kgb Pobeda

(31-03-2018, 22:08 PM)jurka Kirjutas:  
(29-03-2018, 23:31 PM)Marko Kirjutas:  veel ühed kõrvaklapid

Sellised klapid ,koos sellise juhtme ja pistikuga olid 82 aastal ülekatuse käinud GAI  Ladas.

Kellelgi siin on vist miilitsalada, ehk on temal vaja?
Tänan info eest!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Pobeda rindelt ka midagi. Nädala pärast olen Kiievis, eks siis saab rohkem teada.
   
   
Millegi pärast ei taha mul pildid püsti püsida.
Vasta

Tore vaadata, et autentsuse huvides on neljakandiliste mutrite sahtlid keevitatud "nagu jumal juhatab" Big Grin
Miilitsalada kõrvaklapid läinud, loodame et ostjal ikka on vastav auto.
Kahtlane latt-tungraud on ehk mingi Pobeda versioon hoopis?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kui neid neljakandilisi mutreid vaja mis sinna plekkide sisse istuvad, neid mul lausa pakkuda. Smile

https://osta-ee.postimees.ee/index.php?f...=107872300

Kogus on piiratud...

T.
Vasta

(20-04-2018, 16:55 PM)Marko Kirjutas:  Tore vaadata, et autentsuse huvides on neljakandiliste mutrite sahtlid keevitatud "nagu jumal juhatab" Big Grin
Miilitsalada kõrvaklapid läinud, loodame et ostjal ikka on vastav auto.
Kahtlane latt-tungraud on ehk mingi Pobeda versioon hoopis?
Pobeda tungrauda uurin, kuna endal originaali ei ole. Kui kellelgi on Pobeda raamatut, kus tööriista komplekt sees, võiks üles panna, siis saab koguma hakata.
Vasta

(20-04-2018, 19:23 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kui neid neljakandilisi mutreid vaja mis sinna plekkide sisse istuvad, neid mul lausa pakkuda. Smile

https://osta-ee.postimees.ee/index.php?f...=107872300

Kogus on piiratud...

T.

Neid nelikant mutrid ostaks ära küll. Pane privasse, kuidas need kätte saaks. Suurem mure on nende mutri toosidega. Neid tänapäeval raske saada.
Vasta

(20-04-2018, 20:35 PM)Formika Kirjutas:  
(20-04-2018, 16:55 PM)Marko Kirjutas:  Tore vaadata, et autentsuse huvides on neljakandiliste mutrite sahtlid keevitatud "nagu jumal juhatab" Big Grin
Miilitsalada kõrvaklapid läinud, loodame et ostjal ikka on vastav auto.
Kahtlane latt-tungraud on ehk mingi Pobeda versioon hoopis?
Pobeda tungrauda uurin, kuna endal originaali ei ole. Kui kellelgi on Pobeda raamatut, kus tööriista komplekt sees, võiks üles panna, siis saab koguma hakata.

Tundub küll pobi tungraud olema

   
Vasta

https://www.drive2.ru/l/3439813/

   
Vasta

(20-04-2018, 16:55 PM)Marko Kirjutas:  Tore vaadata, et autentsuse huvides on neljakandiliste mutrite sahtlid keevitatud "nagu jumal juhatab" Big Grin
Miilitsalada kõrvaklapid läinud, loodame et ostjal ikka on vastav auto.
Kahtlane latt-tungraud on ehk mingi Pobeda versioon hoopis?
Kui on Pobi tunk, siis olen käsi. Mul seda pole.
Vasta

Iseloomulikud detailid, mis eristavad isendit GAZ21 omast, tunduvad kõik olemas olevat. Samas ka loogiline, kuurileiu territooriumilt on Pobedasid läbi käinud tükki mitu. Läheb ikkagi Formika asjade kuhja. Õnneks lubasin tasuta vaid musta numbriga RAF-i omanikule Big GrinBig Grin

Mul hakkab tasapisi koitma kui keeruline see on, millega lugupeetav tegeleb. Esimesena pakkusin ju temale mingi vanema Gaziku jaux....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(20-04-2018, 20:37 PM)Formika Kirjutas:  
(20-04-2018, 19:23 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kui neid neljakandilisi mutreid vaja mis sinna plekkide sisse istuvad, neid mul lausa pakkuda. Smile

https://osta-ee.postimees.ee/index.php?f...=107872300

Kogus on piiratud...

T.

Neid nelikant mutrid ostaks ära küll. Pane privasse, kuidas need kätte saaks. Suurem mure on nende mutri toosidega. Neid tänapäeval raske saada.



Siin teemas 2006 aastal autor kirjutab, et lasi valmistada spersiaalse stantsi mutritooside valmistamiseks. 
Ehk on lugupeetud härra nõus toodet laenama või muul viisil abiks olema. 

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=15794
Vasta

Nii, Kiievis käidud ja eluga tagasi. Tõin endale ja teistele mõningaid juppe. Kuna sõitsime kahekesi, siis Poola tolliametnik arvas, et juppe on rohkem kui 600.-€ eest ja hakati keppima. Alati on nii, kui tahad teistele head, siis saad ise. Oleks ainult enda jupid, siis oleks üle saanud aga .... Kiievi kevadine retro autode väljanäitus oli minu arust viletsam, kui eelmine, kuigi mõned eksemplarid olid isegi Maarjamaalt kohale veerenud. Pobeda rindel polnud mingeid muutusi toimunud. Kuna meestel oli kibe oma Pobeda näituse vääriliseks teha, siis tõenäoliselt lasti kogu aur selle tegemisele. Üldiselt progress aeglane. Ja kuna Dnipro mehed olid ka oma tehnikaga väljas, siis ei ole ZIM Faetoni ka tehtud juba paar nädalat.
Vasta

Samad mehed, kes renoveerivad Ukrainas minu KGB Pobedat pakuvad müügiks eelnevalt valminud 2 seeria masinat aastast 1952. Kere numbriga 4809. Küllalt varajane isend ja päris hästi ära tehtud. Igatahes musta nr. saamises küll kahtlust ei tohiks olla. Hind Eestis oleks 30 000.-€. See sisaldab ka siinseid tolli makse. Auto on tehase  komplektsuses, koos tagavara ratta ja ajastu kohase tööriista komplektiga.
Meil selle raha eest sellist autot sellise kvaliteediga taastada pole võimalik.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Kui kellelgi on huvi, võib minuga privas ühendust võtta. Siit enam hinda kaubelda ei saa. Paari päeva pärast panen Mobilesse müüki, aga märksa soolasema hinnaga.
Vasta

(01-05-2018, 18:13 PM)Formika Kirjutas:  ...Samad mehed, kes renoveerivad Ukrainas minu KGB Pobedat pakuvad müügiks eelnevalt valminud 2 seeria masinat aastast 1952. Kere numbriga 4809. Küllalt varajane isend ja päris hästi ära tehtud. Igatahes musta nr. saamises küll kahtlust ei tohiks olla...
Kahevärviline 2. seeria Pobeda vist võibolla isegi läheks läbi, samas pole 100% kindel et neid tehasest kahevärvilisena tuli. 3ndat seeriat tuli juba kindlasti ja selle puhul oleks 2 värvi täitsa ok.
Küll, aga oleks täielik fopaa kui meie eksperdid tunnistaks 1952. aasta Pobeda kerenumbriga 4809 originaaliks kuna kerenumber peaks olema sellel juba ca. 60 000 (1952. aasta keskel):
[Pilt: curve_body_num.gif]
Graafik pärit-Link.
Aga eks see kinnitab jälle seda, et idapool on meiega võrreldes originaalist rääkides natukene erinev arusaam.

Samas muidugi super ilus auto, väga soodne ja müügiartiklina kindlasti 2 värvi efektsem ja "hinnalisem" kui 1-värviline ning tavalisel inimesel pole sellest kerenumbrist arvatavasti ei sooja ega külma. Kui just musta numbrit ei taha Big Grin
Vasta

(01-05-2018, 20:44 PM)mossepower Kirjutas:  
(01-05-2018, 18:13 PM)Formika Kirjutas:  ...Samad mehed, kes renoveerivad Ukrainas minu KGB Pobedat pakuvad müügiks eelnevalt valminud 2 seeria masinat aastast 1952. Kere numbriga 4809. Küllalt varajane isend ja päris hästi ära tehtud. Igatahes musta nr. saamises küll kahtlust ei tohiks olla...
Kahevärviline 2. seeria Pobeda vist võibolla isegi läheks läbi, samas pole 100% kindel et neid tehasest kahevärvilisena tuli. 3ndat seeriat tuli juba kindlasti ja selle puhul oleks 2 värvi täitsa ok.
Küll, aga oleks täielik fopaa kui meie eksperdid tunnistaks 1952. aasta Pobeda kerenumbriga 4809 originaaliks kuna kerenumber peaks olema sellel juba ca. 60 000 (1952. aasta keskel):
[Pilt: curve_body_num.gif]
Graafik pärit-Link.
Aga eks see kinnitab jälle seda, et idapool on meiega võrreldes originaalist rääkides natukene erinev arusaam.

Samas muidugi super ilus auto, väga soodne ja müügiartiklina kindlasti 2 värvi efektsem ja "hinnalisem" kui 1-värviline ning tavalisel inimesel pole sellest kerenumbrist arvatavasti ei sooja ega külma. Kui just musta numbrit ei taha Big Grin
 Jah, kui seda tabelit vaadata, siis peaks auto olema aastast 1949. See muidugi ei pruugi veel tähendada, et see aastaarv nende passis tõele vastaks. Mul oli ka ühe Ukraina autoga jama. Oli teine olnud kuskil organites ja pärast müüdud erakätesse, aga passi oli pandud erakätesse müüdud aasta arv. Kui kere number on õige, siis on komisjonil ju võimalik määrata õige väljalaske aasta. Ainult sellega kaasneb vale käigukast, sest Pobil kolis käigu lülitus roolile alles 1950-l aastal.
Vasta

Musta numbri aktiga saab aasta õigeks timmida.

Kas see värvi alumine pool on "slaavi eripära" või oli selline pintslijälg ka tehase tegelikus värvivalikus ?

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(01-05-2018, 21:33 PM)spitfire Kirjutas:  Musta numbri aktiga saab aasta õigeks timmida.

Kas see värvi alumine pool on "slaavi eripära" või oli selline pintslijälg ka tehase tegelikus värvivalikus ?
Väidavad, et sellised värvid olid tehase valikus ja eri tasu eest tehti ka kahevärvilisi isendeid. Neid said tellida küll ainult asja pulgad, kellele oli eraldatud auto ostu luba mingite teenete eest.
Vasta

(01-05-2018, 18:13 PM)Formika Kirjutas:  Samad mehed, kes renoveerivad Ukrainas minu KGB Pobedat pakuvad müügiks eelnevalt valminud 2 seeria masinat aastast 1952. Kere numbriga 4809. Küllalt varajane isend ja päris hästi ära tehtud. Igatahes musta nr. saamises küll kahtlust ei tohiks olla. Hind Eestis oleks 30 000.-€. See sisaldab ka siinseid tolli makse. Auto on tehase  komplektsuses, koos tagavara ratta ja ajastu kohase tööriista komplektiga.
Meil selle raha eest sellist autot sellise kvaliteediga taastada pole võimalik.
 Kuradi ilus Pobi, Oleks raha, ostaks ära. Praegu saan vast endale seda Pobi, mis seal kapoti peal ilutseb lubada. Big Grin
Vasta

(01-05-2018, 21:33 PM)spitfire Kirjutas:  Musta numbri aktiga saab aasta õigeks timmida.
...
Sellel masinal oleks sellisel juhul vaja pigem kerenumber "õigeks timmida" kuna hetkel tundub see olevat taastatud siiski 1952. aasta masinaks. 1949. aasta omaks tegemine ei oleks kindlasti majanduslikult otstarbekas ja oleks õigete osade leidmise pärast raskem.

Nt. ksf. Formika tõi välja, et autol oleva vla. järgi peaks tal olema GAZ M1 käigukast ja käigukang põrandal.
Lisaksin sellele, et kindlasti õli peenfilter peaks asuma mootoriplokil ning laepolster olema sama, mis istmete riie. Kindlasti tekiks möödapanekuid olemasolevale kerenumbrile tagasi minnes veel palju.

Ksf. Valdo on oma Pobeda teemas (1500 autot uuem Pobeda, Link) kunagi lahanud üsna detailselt mõningaid varajase Pobeda erinevusi hilisemast, aga kindlasti on neid veel rohkem kui siin sai välja toodud.
Vasta

(01-05-2018, 21:58 PM)mossepower Kirjutas:  
(01-05-2018, 21:33 PM)spitfire Kirjutas:  Musta numbri aktiga saab aasta õigeks timmida.
...
Sellel masinal oleks sellisel juhul vaja pigem kerenumber "õigeks timmida" kuna hetkel tundub see olevat taastatud siiski 1952. aasta masinaks. 1949. aasta omaks tegemine ei oleks kindlasti majanduslikult otstarbekas ja oleks õigete osade leidmise pärast raskem.

Nt. ksf. Formika tõi välja, et autol oleva vla. järgi peaks tal olema GAZ M1 käigukast ja käigukang põrandal.
Lisaksin sellele, et kindlasti õli peenfilter peaks asuma tulemüüril ning laepolster olema sama, mis istmete riie. Kindlasti tekiks möödapanekuid olemasolevale kerenumbrile tagasi minnes veel palju.

Ksf. Valdo on oma Pobeda teemas (1500 autot uuem Pobeda, Link) kunagi lahanud üsna detailselt mõningaid varajase Pobeda erinevusi hilisemast, aga kindlasti on neid veel rohkem kui siin sai välja toodud.
 See ongi nende Vene ja Ukraina taastajate suur viga, et nad ei süvene peensustesse. Oma autode puhul pean ma kogu aeg piitsaga juures olema, sest muidu keeratakse jälle mingi käkk kokku.
 Sa eksid selles, et varajastel Pobidel oli GAZ M1 käigukast. Tegelikult oli seal GAZ M11 ja Pobeda käigukasti ristsugutis. Gaz M1 käigukast oli eriline friik. Lülitus hoovastik oli eraldi kinnitatud raami külge ja ei asunud käigukastiga ühes korpuses. Gaz 11-e käigukast ei sobi ka Pobedale, kuna M11-e kardaan oli torus ja käigukasti taga osa on tänu sellele täiesti teistsugune. Samuti on Pobi käigukasti veetav võll jupp maad pikem, kui M11-l. Olen hulga aega otsinud M11-e käigukasti, kuid seni tulutult. Varase Pobi omi ikka liigub.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne