Kgb Pobeda
#41

Pobedale on vahepeal pukk sisse ehitatud. Ei tea kas see stiil rahuldab ksf. Marko kõrgeid inser-tehnilisi nõudmisi.
   
   
Vasta
#42

Big GrinBig Grin
See konstruktsioon on jupp maad toekam kui faetonis nähtu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#43

Silma hakkab pagasiruumi põhja tavapärasest oluliselt erinev lahendus. Kas see on omalooming või kõnealuse mudeli eripära? Kui on eripära, siis on ka kütusepaak teise kujuga.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#44

(10-11-2017, 13:11 PM)Mufff Kirjutas:  Silma hakkab pagasiruumi põhja tavapärasest oluliselt erinev lahendus. Kas see on omalooming või kõnealuse mudeli eripära? Kui on eripära, siis on ka kütusepaak teise kujuga.
See on eripära, kütusepaak teistsugune + 20L. Kuskilt kirjandusest on jäänud meelde, et sellel autol sai istme seljatoe alla lasta ja seestpoolt tagaluugi üles tõsta. Pagasis oli kergekuulipilduja, millega sai oletatavaid tagaajajaid siis kostitada. Mina seda juttu väga tõepärana küll võtta ei julge. See jutt kusagil siin minu postitustes ka üleval. Kellegi poolt panduna kusagil videos.
Vasta
#45

(10-11-2017, 13:26 PM)Formika Kirjutas:  
(10-11-2017, 13:11 PM)Mufff Kirjutas:  Silma hakkab pagasiruumi põhja tavapärasest oluliselt erinev lahendus. Kas see on omalooming või kõnealuse mudeli eripära? Kui on eripära, siis on ka kütusepaak teise kujuga.
See on eripära, kütusepaak teistsugune + 20L. Kuskilt kirjandusest on jäänud meelde, et sellel autol sai istme seljatoe alla lasta ja seestpoolt tagaluugi üles tõsta. Pagasis oli kergekuulipilduja, millega sai oletatavaid tagaajajaid siis kostitada. Mina seda juttu väga tõepärana küll võtta ei julge. See jutt kusagil siin minu postitustes ka üleval. Kellegi poolt panduna kusagil videos.

Pagasiruumi ja tulistamise jutt on meeles. Oletatavate tagaajajate pihta tulistamine on tänasel päeval samuti päevakohane teema. Rõhk sõnal "oletatavate". Üldse piisab igasuguseks tulistamiseks pelgalt oletusest.

Tulles tagasi teema juurde, siis varuratas on ilmselt poolpüstises asendis nagu Moskvitšidel või mahub ta sinna ka päris püstiselt sisse?

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#46

(10-11-2017, 17:05 PM)Mufff Kirjutas:  Pagasiruumi ja tulistamise jutt on meeles. Oletatavate tagaajajate pihta tulistamine on tänasel päeval samuti päevakohane teema. Rõhk sõnal "oletatavate". Üldse piisab igasuguseks tulistamiseks pelgalt oletusest.

Tulles tagasi teema juurde, siis varuratas on ilmselt poolpüstises asendis nagu Moskvitšidel või mahub ta sinna ka päris püstiselt sisse?
Mahtus ilusti püstiasendisse. Ma arvan, kuna neid KGB variante hakati tootma 1956 a-l. siis see pagasi põhi on üle võetud GAZ 21-lt, mille esimesed Pobeda mootoriga isendid samuti 1956-l aastal ilmavalgust nägid. Pobedadel vist oli seal taga riiul. Sellest taheti lahti saada.
Vasta
#47

(10-11-2017, 13:11 PM)Mufff Kirjutas:  Silma hakkab pagasiruumi põhja tavapärasest oluliselt erinev lahendus. Kas see on omalooming või kõnealuse mudeli eripära? Kui on eripära, siis on ka kütusepaak teise kujuga.
 See on palju mõistlikum pagasniku lahendus kui tava Pobedal. Siia sai ka suuremaid asju sisse panna. Paistab küll, et Gaz 21 põhi siia sobitatud.  Eks see lahendus oli neil ja käepärast võtta ja polnud vaja jalgratast leiutada. Kas siis mingeid jälgi ei ole, et seda kuulipilduja versiooni kinnitada (allalastav seljatugi, seestpoolt avatav luuk)
Vasta
#48

(10-11-2017, 23:16 PM)sfinks Kirjutas:  
(10-11-2017, 13:11 PM)Mufff Kirjutas:  Silma hakkab pagasiruumi põhja tavapärasest oluliselt erinev lahendus. Kas see on omalooming või kõnealuse mudeli eripära? Kui on eripära, siis on ka kütusepaak teise kujuga.
 See on palju mõistlikum pagasniku lahendus kui tava Pobedal. Siia sai ka suuremaid asju sisse panna. Paistab küll, et Gaz 21 põhi siia sobitatud.  Eks see lahendus oli neil ja käepärast võtta ja polnud vaja jalgratast leiutada. Kas siis mingeid jälgi ei ole, et seda kuulipilduja versiooni kinnitada (allalastav seljatugi, seestpoolt avatav luuk)
 Ei osanud uurida nii põhjalikult, see versioon tuli ka lagedale alles siis, kui auto otsaga Ukrainas ja juppideks laiali võetud. Kui järgmine kord sinna kanti satun, siis juba isiklikust huvist lähtudes ja muidugi ka arvestades hilisemat koostamist, sest taastada tuleb ju võimalikult originaalsena.
Vasta
#49

Pobeda keretöödest ka natuke. Kõik roostes ja kahjustatud plekid olevat välja lõigatud. Sellest küll pilte ei saadetud aga käib puuduolevate detailide tegemine. Sellest paar pilti ka.
   


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#50

Pilte vaadates meenus, et kõndisin hiljuti sama teed. Ma pisut "lasin üle" elik tervet tükki ei viitsinud uut teha, asendasin vaid huumuseks muutunud fragmendid. A tuhka pähe raputama ei pea- ukrainlased pole jälle viitsinud tugevdus-nurki "vormistada". :Smile

Ja nüüd asjatundmatu küsimus:
Minu pildil kujutet 21-e vile ja ukrainlaste fotol olev Pobi tükk on suuresti sarnased. Kas M20-l ka sihukesed tükid olid või on too detail laenatud 21-lt nagu ka pakiruumi põhi? 
Edu ja asju!
[Pilt: DSC_1856.jpg]
Vasta
#51

Tugevdusnurgad on olemas, need on püsti ja pildilt pisut kehv näha
Vasta
#52

(20-11-2017, 22:02 PM)Kadjakas Kirjutas:  Pilte vaadates meenus, et kõndisin hiljuti sama teed. Ma pisut "lasin üle" elik tervet tükki ei viitsinud uut teha, asendasin vaid huumuseks muutunud fragmendid. A tuhka pähe raputama ei pea- ukrainlased pole jälle viitsinud tugevdus-nurki "vormistada". :Smile

Ja nüüd asjatundmatu küsimus:
Minu pildil kujutet 21-e vile ja ukrainlaste fotol olev Pobi tükk on suuresti sarnased. Kas M20-l ka sihukesed tükid olid või on too detail laenatud 21-lt nagu ka pakiruumi põhi? 
Edu ja asju!
 Ausalt öeldes ei oska sulle vastata. Paari nädala pärast tuleb seal inspekteerimas käia, siis küsin kõik järele. Sellised märkused on väga teretulnud, sest ise pole Pobidega väga hästi kursis. Gaz 21 - 23 on see eest väga käpas. Neid on mitu korda kokku - lahti võetud.
Vasta
#53

(20-11-2017, 22:08 PM)AsTroSS Kirjutas:  Tugevdusnurgad on olemas, need on püsti ja pildilt pisut kehv näha
Nende pressit nurkade vormistust pidasin silmas. 
[Pilt: DSC_1858_koopia.jpg]
A noh, eks ka minu omadel on arengu-ruumi.
Edu ja asju!
Vasta
#54

Need on seal olemas, tee pilt pisut suuremaks ,siis on näha
Vasta
#55

(20-11-2017, 22:15 PM)Formika Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:02 PM)Kadjakas Kirjutas:  Pilte vaadates meenus, et kõndisin hiljuti sama teed. Ma pisut "lasin üle" elik tervet tükki ei viitsinud uut teha, asendasin vaid huumuseks muutunud fragmendid. A tuhka pähe raputama ei pea- ukrainlased pole jälle viitsinud tugevdus-nurki "vormistada". :Smile

Ja nüüd asjatundmatu küsimus:
Minu pildil kujutet 21-e vile ja ukrainlaste fotol olev Pobi tükk on suuresti sarnased. Kas M20-l ka sihukesed tükid olid või on too detail laenatud 21-lt nagu ka pakiruumi põhi? 
Edu ja asju!
 Ausalt öeldes ei oska sulle vastata. Paari nädala pärast tuleb seal inspekteerimas käia, siis küsin kõik järele. Sellised märkused on väga teretulnud, sest ise pole Pobidega väga hästi kursis. Gaz 21 - 23 on see eest väga käpas. Neid on mitu korda kokku - lahti võetud.
Kurrja, kui nüüd Pobi ja 21-e küljepleki profiili vaadata, tekkib uus küsimus: kuis pildil olevad tükid Pobi koopasse passivad? 
Kui viitsid- uuri inspektsiooni käigus seda asja ja tseeri pildimaterjali.
Vasta
#56

(20-11-2017, 22:33 PM)Kadjakas Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:15 PM)Formika Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:02 PM)Kadjakas Kirjutas:  Pilte vaadates meenus, et kõndisin hiljuti sama teed. Ma pisut "lasin üle" elik tervet tükki ei viitsinud uut teha, asendasin vaid huumuseks muutunud fragmendid. A tuhka pähe raputama ei pea- ukrainlased pole jälle viitsinud tugevdus-nurki "vormistada". :Smile

Ja nüüd asjatundmatu küsimus:
Minu pildil kujutet 21-e vile ja ukrainlaste fotol olev Pobi tükk on suuresti sarnased. Kas M20-l ka sihukesed tükid olid või on too detail laenatud 21-lt nagu ka pakiruumi põhi? 
Edu ja asju!
 Ausalt öeldes ei oska sulle vastata. Paari nädala pärast tuleb seal inspekteerimas käia, siis küsin kõik järele. Sellised märkused on väga teretulnud, sest ise pole Pobidega väga hästi kursis. Gaz 21 - 23 on see eest väga käpas. Neid on mitu korda kokku - lahti võetud.
Kurrja, kui nüüd Pobi ja 21-e küljepleki profiili vaadata, tekkib uus küsimus: kuis pildil olevad tükid Pobi koopasse passivad? 
Kui viitsid- uuri inspektsiooni käigus seda asja ja tseeri pildimaterjali.
Tugevdusnurgad olemas, minu arust
   
Vasta
#57

(20-11-2017, 22:33 PM)AsTroSS Kirjutas:  Need on seal olemas, tee pilt pisut suuremaks ,siis on näha

On-on, a irisen vormistuse üle. Kuju ei sobi mulle.Smile
Vasta
#58

(20-11-2017, 22:36 PM)Kadjakas Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:33 PM)AsTroSS Kirjutas:  Need on seal olemas, tee pilt pisut suuremaks ,siis on näha

On-on, a irisen vormistuse üle. Kuju ei sobi mulle.Smile
Saatsin küsimuse, vastati, et neil täiskomplekt originaalseid Pobeda plekke ja nende järgi teevad uusi detaile, mida kusagilt enam ei leia.
See vidin pidi 100% õige olema.
Vasta
#59

(20-11-2017, 22:41 PM)Formika Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:36 PM)Kadjakas Kirjutas:  
(20-11-2017, 22:33 PM)AsTroSS Kirjutas:  Need on seal olemas, tee pilt pisut suuremaks ,siis on näha

On-on, a irisen vormistuse üle. Kuju ei sobi mulle.Smile
Saatsin küsimuse, vastati, et neil täiskomplekt originaalseid Pobeda plekke ja nende järgi teevad uusi detaile, mida kusagilt enam ei leia.
See vidin pidi 100% õige olema.

Pildilt tundub küll, et täpsus ei ole päris 100%, vaid 98,5%,  ehk et uued tugevdusnurgad sellel detailil paistavad madalama sügavusega. Eeldusel, et see teine roosa detail, mis on pildil võrdluseks, on originaal.
Vasta
#60

Värv peale lasta siis on ilmselt samasugune. Valgus petab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne