#1

Mis masina varustusse võis kuuluda selline ilmselt käeshoitav lamp?
                           
Vasta
#2

Selline ehk kuulus jahimehe varustusse, kodusel teel kohandatud.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#3

tundub tavaline faroiskatel olema. käepide kellegi omalooming.
Vasta
#4

(05-11-2017, 22:51 PM)diesel Kirjutas:  tundub tavaline faroiskatel olema. käepide kellegi omalooming.

diesel oskab materjalide kaalu määrata silmavaatega. Sellest kiitus.  Käes raske hoida valgustit ja samas ka püssi sihtida TÄPSELT objektile.   Big Grin  See "faraiskatel" kinnitub edasi toru mufi sisse ja on pööratav horisontaalselt ka nagu korvtõstukil ап -17 ja teistel sama ajastu kommunaalmasinatel made in ussr.

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#5

võib-olla on iroonia õigustatud. 
ei julge vaielda ka. 
minul on sarnased otsimislambid olnud vast nii poolel tosinal masinal ja nendel ühelgi sellist treitud pulka all polnud. see tsingitud muna istus kausi moodi pesas ja vedruga pingutet polt hoidis asja kinni.
edit: ja keerutati lampi sellest taga olevast mustast plastikust nupust ja loomulikult ka üles-alla, mitte ainult horisontaalselt.
Vasta
#6

nojah, palun vabandust, mõtsi et ehk koogelmoogel aitab mul ennast pisutki õigustada ja toksisin sisse selle 37. xxx numbri.
ja esimese vastena kohe sama lamp ilma igasuguse treitud vidinata ja samas kohe ka igas suunas liigutamist võimaldav kronsa pakkumisel.
Vasta
#7

Ei tea torust ega kaalukast materjalist mitte muffigi. Kaks sarnast asja jahimeestele loovutatud, loomulikult vaevatasu eest. Olid päris kerged, õhukese sileda klaasiga, kinnitusid mutriga. Eks tänaselpäeval ole jah ülikerge LED-tehnoloogia igal pool vedelemas. See iskatel näitas ikka sitaks hästi , sinna sobis väikese täiendusega sisse Java esitule pirn, 6 voldine, siis ei pidanud kahte aku tassijat ka kaasas olema, piisas ühest Cool

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#8

Irooniat ei ole... Postitused on foorumlaste harimiseks ja kriban seda, mida olen oma silmaga näinud ja käega katsuda saanud, mitte aga seda, mida küla garaazide juures räägitakse.  Big Grin  Kinnitus peegli kronsteinil ja masin aastast 1986. Meletopolis koostatud. Lamp pildil paistab samuti olevat ühejuhtmelise toitega ja miinus peab tulema järelikult.......?

[Pilt: 1]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#9

paremal pool, milleks?
ja peegli varte vahel ka veel.
seal ju ei mahu teist keerama vist?
äkitse käis seal pigem miskit töötule sarnast?
olen nüüd hulka kallist tööaega kulutanud koogelmoogelis ja ausõna ei leia rohkem sarnaseid.
mis muidugi ei tähenda, et härral õigus pole.
mass on küsimus jah. sellest ilmselt tekstoliidist varrest küll elektron läbi ei poe.
muidu käis neil mass läbi jala.
umbes nagu allpool kelgu prose eskiisil.
   
minu kasutuses olnud autodel paiknes ta enamasti sarnaselt:
   
juht sai aknast teist igalepoole suunata ja vajalikku otsida.
ja kronsa oli umbes selline:
   
aga jah, ega ma asjast suurt midagi tegelikult ei tea ja mälu ka juba õite viletsaks jäänd.
Vasta
#10

Lapsepõlvest meenub, et meie aleviku GAZ-51 baasil tehtud tuletõrjeautol olid mingid sarnased laternad pika varre otsas. Ehk midagi selles suunas?
http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...=1&S_ID=53
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne