MB 309D puksiir
Tunnistan ausalt,et pole kunagi lahanud MB kangisüsteemi. Ilmselt eeldab see kogu krempli roolilt eemaldamist.
Loogiliselt peaks seal sees vist lihtsalt mingid klemmid olema? Aga ükskord on ikka esimene kord Toungue 
Oli teine jah poole suunatule näitamise pealt lihtsalt ära koolnud ja mott. Klõpsisin ka igaks petteks ohukate lülitiga,aga see midagi ei muutnud. Kaitsmed ka kõik korras ja igasugu pistikudki ära puhastatud.
Vasta
(04-06-2018, 14:30 PM)wagoneer Kirjutas: Tunnistan ausalt,et pole kunagi lahanud MB kangisüsteemi. Ilmselt eeldab see kogu krempli roolilt eemaldamist.
Loogiliselt peaks seal sees vist lihtsalt mingid klemmid olema? Aga ükskord on ikka esimene kord Toungue 
Oli teine jah poole suunatule näitamise pealt lihtsalt ära koolnud ja mott. Klõpsisin ka igaks petteks ohukate lülitiga,aga see midagi ei muutnud. Kaitsmed ka kõik korras ja igasugu pistikudki ära puhastatud.

123 mb oma istud samuti sinna kenasti.
Vasta
Mul võib 123le või 115-e midagi olla...
Kui see sorteerimine vaid kiiremini edeneks Sad
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
609D multikang annab ka puudutades suvalisi käivitusi.Nii,et jään ootama Sinu kangiavamise kommentaare!
Vasta
Laisk nagu ma olen ostsin uue kangi hoopis. Maksis teine 15.- raha.
Aga oh imet. Probleem ei olnudki selles. Uus kang küljes ja ikkagist on ainuke asi mis kangist töötab kaugtulede lülitus.
Nii kojamehed kui ka pissipoisid ning suunad kadunud. Sellien tunne,et kas ei tule vool üldse lülitisse või on kusagil armatuuri all mingi pistik mis lahti või juhtmed katki. Eks peab oma kiviaja tasemel elektrikuoskustega proovilambiga lähenema,et näha kas lülitisse/lülitist tuleb midagi või mitte.
Üritasin leida ka mingit skeemi googelist,aga ka sellega jäi jänni. Nii,et kui kellegil MB 309D skeemi on,siis oleksin sellest ülimalt huvitatud.
Vasta
(14-06-2018, 23:02 PM)wagoneer Kirjutas: Laisk nagu ma olen ostsin uue kangi hoopis. Maksis teine 15.- raha.
Aga oh imet. Probleem ei olnudki selles. Uus kang küljes ja ikkagist on ainuke asi mis kangist töötab kaugtulede lülitus.
Nii kojamehed kui ka pissipoisid ning suunad kadunud. Sellien tunne,et kas ei tule vool üldse lülitisse või on kusagil armatuuri all mingi pistik mis lahti või juhtmed katki. Eks peab oma kiviaja tasemel elektrikuoskustega proovilambiga lähenema,et näha kas lülitisse/lülitist tuleb midagi või mitte.
Üritasin leida ka mingit skeemi googelist,aga ka sellega jäi jänni. Nii,et kui kellegil MB 309D skeemi on,siis oleksin sellest ülimalt huvitatud.
https://www.drive2.ru/c/1579582/ Miskit ähmast pilti ikka leiab. Kas sealt kasulikku leida õnnestub......?
Инвалид информационной воины.
Vasta
Tänud. Hakkan vaikselt uurima.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne