Mure Belarus 892 hüdro jagajaga.
#1
Mure nimelt selles et ükski sektsioon ei tööta. Millalgi oli tõstetud kuniga hüdropaak täis pandud. Ja loomulikult avastati kuni alla lastes et miskit mäda. Ja pärast seda enam jagaja ei tööta. Trakal on peal ka kun eraldi jagajaga. Tagumist ripet tõstab tühjalt hästi aeglaselt aga kui miskit järgi haakida siis tõstmiseks tuleb hoida haardekaalu võimendit tõste asendis ja samal ajal kuni tõsta. Jutt pikk ja keeruline aga äkki keegi oskab aidata.
Vasta
#2
Mis jagur? Tavaline P80, juba uuem L-201 või mõnin nendest surnud sündinud värdjatest?

Hüdrokoormurit sellel olla ei saa, võib olla positsioonregulaator.

Kindel, et kõik hoovad neutraalis on?
Vasta
#3
Jagaja kohta täpset marki öelda ei oska kuna pole ühtegi markeeringut. Ainus kirjeldus on see et saab täitsa pulkadeks võtta, sektsioonid ja otsad kõik eraldi detailid ja pm kui pikemate poltidega kokku panna saab vast sektsioone juurde lisada. Ja sellel jah positsiooni regulaator.
https://img.pmkaubamaja.ee//razuna/asset...2PM113.jpg
Tegu sellise jagajaga.
Vasta
#4
Eks see jagajahäda oli enne õli juurdepanekut- kes enne hüdropaaki vaatab, kui enam ei tõsta...Kunnil kahepoolsed silindrid, seega allalaskmine suurt ei muuda õlitaset paagis. Samuti silindritel allapoolel stutsides aeglustusklapid(pisema avaga sarvikseibid) sees- seega hüdraulilist lööki ka olla ei saanud. Ja ja kahte jagajat ühe pumba pealt toita tahab juba helgemat pead skeemi kokkupanemiseks. Traktorimark jagaja kuju järgi oletan Fiat Agri?
Vasta
#5
(12-11-2017, 17:35 PM)pen.skar Kirjutas: Eks see jagajahäda oli enne õli juurdepanekut- kes see enne hüdropaaki vaatab, kui enam ei tõsta...Kunnil kahepoolsed silindrid, seega allalaskmine ei muuda õlitaset paagis. Samuti silindritel allapoolel stutsides aeglustusklapid(pisema avaga sarvikseibid) sees- seega hüdraulilist lööki ka olla ei saanud. Ja ja kahte jagajat ühe pumba pealt toita tahab juba helgemat pead skeemi kokkupanemiseks. Traktorimark jagaja kuju järgi oletan Fiat Agri?
Traktoriks belarus 892. Kõige kehvem see et ise täpselt ju ei tea mis kuidas juhtus. on ainult jutud.
Vasta
#6
See suur,et kui kun üleval siis õli kolvi taga ja kolvi taga olev õli kogus on suurem kui varre ümber. Ma olen ka korra sedasi paaki täitnud, aga ei juhtunud muud kui, et surus õlivarda paagist välja ja russ oli oma loomulikus olekus õlist tilkuv. Tuli osta uus varras ja elu läks edasi.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne