Amordikad. ZIM, ZIS või midagi muud??
#1

                                                        Sain kaks amorti, mida taheti panna Pobedale, kuid ei sobinud. Mille omad need võiks olla? Numbreid ja märgistusi justkui ei ole, alumisel küljel on paar mügarikku, mis võiksid olla tähed või numbrid, kuid mina sealt midagi välja ei loe. Tundub , et keevitus ei ole tehasetöö, see on vist hiljem lisatud.
Vasta
#2

(12-11-2017, 16:08 PM)Raudpats Kirjutas:  Sain kaks amorti, mida taheti panna Pobedale, kuid ei sobinud. Mille omad need võiks olla? Numbreid ja märgistusi justkui ei ole, alumisel küljel on paar mügarikku, mis võiksid olla tähed või numbrid, kuid mina sealt midagi välja ei loe. Tundub , et keevitus ei ole tehasetöö, see on vist hiljem lisatud.
 Tegemist on Zim amortisaatoritega.
   
   
Vasta
#3

Gaz 21 amordid ja selline keevitus on tehasetöö.

Jawa 559 -65a, Jawa 360-+velorex560 -65a, Jawa 638 -89a, V-150 Elektron -74a, Ford Taunus -75a, Ford Sierra 2,9 -83a, M 412 -84a, Chrysler 300C 2007a, Ford Ranger 2007a, Chrysler Sebring Cabrio 2003a., Gaz M20 -48a.
Vasta
#4

mul ei ole 21 amorti võrdlemiseks kõrvale panna, aga targemad siin väidavad, et on erinevusi ja justkui ei sobi ei Pobile aga ka 21-le
Vasta
#5

Pobi ja ZIM-i amordi üks hoob on lõhega (ühel all, teisel otsas.). GAZ-21 omal seda lõhet pole. Ülejäänud amordi sisu on kõigil kolmel sama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne