Keskeltkeerav maastikumasin
#61

Operatsioon pahtlist krundini video siin [color=var(--ytcp-call-to-action)]https://youtu.be/CeSKfuYlBvE[/color]
Ja kes videot ei viitsi ei taha vaadata, neile väike foto Smile


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta
#62

Kusjuures ma isegi vaatasin selle video isegi otsast lõpuni ära Smile
Värvi kohta jätsin ka sinna oma arvamuse, aga mul tekkis hoopis üks küsimus. Nimelt: kui küljelt vaadata, siis liigendi kohal tundub see kardaan üsna õbluke olema ja küsikski seda, et kas sinna mingit kaitset ei ole plaaninud? Muu on tõenäoliselt ebaoluline, aga just niipalju, et altpoolt veidikenegi kaitseks. Vaevalt sul küll päris kändude otsas turnima on plaan hakata, aga kunagi ei tea ju, mis pähe kargab. Lisaks teeks küljelt vaadates vähem "sipelgalikuks" Big Grin
Ja ei tasu võtta seda "kohustusliku" kiitmisena, aga arvestades, et kere on otsast lõpuni oma kätega tehtud, on ikka väga kõva töö ära tehtud, siiralt!
Vasta
#63

Tulemus on isegi ilus ja keskeltkeeravana originaalne iseehitaja kohta. Tekkis üks pisike küsimus, et mis on tema otstarve? Huvi mudas müttamise vastu? Jahilkäigult põdrakere toomine?- viide tagaluugi tugevusele. Lihtsalt ehitamise lust, sest nelivedune audi oli muidu jalus? Ometi ei leia ma, et näiteks küttepuude metsast toomiseks oleks niipalju vaeva nähtud. Niisiis - ehk paljastaks otstarvet. Teemast ma seda vastust ei leidnud, videod on võõrkeelsed, ei saa aru.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#64

(27-02-2023, 13:37 PM)Aare R. Kirjutas:  Kusjuures ma isegi vaatasin selle video isegi otsast lõpuni ära Smile
Värvi kohta jätsin ka sinna oma arvamuse, aga mul tekkis hoopis üks küsimus. Nimelt: kui küljelt vaadata, siis liigendi kohal tundub see kardaan üsna õbluke olema ja küsikski seda, et kas sinna mingit kaitset ei ole plaaninud? Muu on tõenäoliselt ebaoluline, aga just niipalju, et altpoolt veidikenegi kaitseks. Vaevalt sul küll päris kändude otsas turnima on plaan hakata, aga kunagi ei tea ju, mis pähe kargab. Lisaks teeks küljelt vaadates vähem "sipelgalikuks" Big Grin
Ja ei tasu võtta seda "kohustusliku" kiitmisena, aga arvestades, et kere on otsast lõpuni oma kätega tehtud, on ikka väga kõva töö ära tehtud, siiralt!
Kusjuures mingi hetk on plaanis sinna kaitse teha Wink Ja tänud Smile
Vasta
#65

(27-02-2023, 14:04 PM)aavu Kirjutas:  Tulemus on isegi ilus ja keskeltkeeravana originaalne iseehitaja kohta. Tekkis üks pisike küsimus, et mis on tema otstarve? Huvi mudas müttamise vastu? Jahilkäigult põdrakere toomine?- viide tagaluugi tugevusele. Lihtsalt ehitamise lust, sest nelivedune audi oli muidu jalus? Ometi ei leia ma, et näiteks küttepuude metsast toomiseks oleks niipalju vaeva nähtud. Niisiis - ehk paljastaks otstarvet. Teemast ma seda vastust ei leidnud, videod on võõrkeelsed, ei saa aru.
Põhiline on ehitamise lust, aga eks ma leian talle kasutust kaa Smile
Vasta
#66

(27-02-2023, 20:20 PM)OneMan Kirjutas:  Põhiline on ehitamise lust

Küllap seal on natuke klikimajandust ka?
Mulle meeldib, eriti see nähtamatuse suund, põruta edasi!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#67

(27-02-2023, 20:47 PM)Marko Kirjutas:  
(27-02-2023, 20:20 PM)OneMan Kirjutas:  Põhiline on ehitamise lust

Küllap seal on natuke klikimajandust ka?
Mulle meeldib, eriti see nähtamatuse suund, põruta edasi!
Kui ehitusega algust tegin, polnud sellist plaani...nüüd aga veidi ikka Big Grin
Vasta
#68

(28-02-2023, 00:51 AM)OneMan Kirjutas:  
(27-02-2023, 20:47 PM)Marko Kirjutas:  Küllap seal on natuke klikimajandust ka?
nüüd aga veidi ikka Big Grin

Kasvata omale võimalikult paks nahk! Siinsed sullerid suutsid Donni välja vihastada kivipurustajat "analüüsides"
Nad ei hooma, et tuuber on kõigepealt näitleja, siis lukksepp.
Nüüd olemegi temast ilma ja teemad kõik mõttetuks muutunud. Ma olen mudu räme konservatiiv, aga selline käitumine pole ok.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#69

(28-02-2023, 02:22 AM)Marko Kirjutas:  
(28-02-2023, 00:51 AM)OneMan Kirjutas:  
(27-02-2023, 20:47 PM)Marko Kirjutas:  Küllap seal on natuke klikimajandust ka?
nüüd aga veidi ikka Big Grin

Kasvata omale võimalikult paks nahk! Siinsed sullerid suutsid Donni välja vihastada kivipurustajat "analüüsides"
Nad ei hooma, et tuuber on kõigepealt näitleja, siis lukksepp.
Nüüd olemegi temast ilma ja teemad kõik mõttetuks muutunud. Ma olen mudu räme konservatiiv, aga selline käitumine pole ok.
Sa ei tohi olla õrnapõrnaline. Donn kahjusk oli. Teine asi on DIY puhul see, et nii-või-teisiti o nsee mõttetu raha- ja ajakulu, masstoodang on alati odavam ja praktilsiem. Ehk mistahes ehitama asumisel ja eelkõige selel kajastamsiel tule beos ise aru saada ja üldusele mõis5ta anda, et tegu o nteadliku protsessiga. lõbitsemise, õppimise jms tegevsuega, mitte majandusliku "kasu"  eesmärgiga ehk saada kuidagi "odavamalt". Täpselt sama on ka näiteks mädade vanade (talu)majade "restaureerimsiega", kus alati on igati mõistlikum ekskavaator kutsuda... 

Konkreetse masina puhul ma naudin selle ehitaja kunstioskuseid luua skulpturaalset kineetilist taiest ehk minu jaosk on tegu kinetismiga! Aga seda veel järgmisel tasemel, kus kunstiobjekt on ka ise ringi liikumise võimeline. Ehk sellega võib näituse ka maastikule teha, ta on suuteline sinna kohale sõitma, teda ei pea vedama ega tõstma. Ahjah, Eesti ainus säilunud teadlik kinetism või kineetiline skulptuur oli ju Kurismaa nüüdseks kaistealune ja eelmsie laastal restaureeritud trammimonument Vana-Lõunas. Tegelikult oli neid vanasti rohkem! Uuemast ajast kangastub just üleeile jälle nauditud "Roosa Traktor" E-Piima laudateel Järva-Jaani taga Kuksemal

Nagu öeldakse, siis kunst on kunstis kunsti näha ehk DIY-tegelastel tuleb tihtipeale oma töödele "põhjendus" juurde mõelda! Kõigil muudel juhtudel peab 90% sind Jaan Tattikaks, mitte Nooniuseks kes MÕVi valmis ehitas ja Proovisõidule sõpradega läks Wink Omad Ulmik, Kraaps ja Tundel peavad ikka ka olema Wink sest ei pääse keegi Beebilõuast, Pontšikust ega Krahvist!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne