GAZ 21 automaat 1960
TO: motamees

Selle peale mõtlesin pärast "postita" vajutamist...
Mu lolli pea arvates ei tohiks tihendeid enne kaane paigaldust surve alla panna.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
See plokk näeb väga sheff välja.

Ma olen ühte sellist kunagi klaaskuulida lasknud, siis jäi tuhm nagu oleks valust tulnud. See aga läigib lausa.
Mis töötlusega tegu?

P.S. Kui millegagi ikkagi pritsimine, siis tikkpoldid, millel tsink maha lastud, läevad kohe kollaseks.

.
Vasta
(29-03-2018, 19:23 PM)stihl Kirjutas: See plokk näeb väga sheff välja.

Ma olen ühte sellist kunagi klaaskuulida lasknud, siis jäi tuhm nagu oleks valust tulnud. See aga läigib lausa.
Mis töötlusega tegu?

P.S. Kui millegagi ikkagi pritsimine, siis tikkpoldid, millel tsink maha lastud, läevad kohe kollaseks.

.

Ma kaldun arvama et ikka värv selga lastud
Vasta
Kõigepealt vastus eelnevale, kuna plokk nägi väga oksüdeerunud välja, siis sai alumiinium värviga üle lastud. Võib-olla sai tiba üle pingutatud. Ploki kaan läks ka vahetusse. Vana oli väsinud ja uus oli olemas, siis panime selle.

Mootor hakkab enam-vähem ühele poole saama.

Vasta
Kuna poisil muud mõtted peas ja naine, lapsed nõuavad ka oma osa, siis vanamees peab ka tema päevikut pidama. Ühesõnaga mootor on koos ja ootab nüüd käigukasti.

Eks kunagi tuleb ka kere kallale asuda.
Vasta
Kere tööde kallale pole asunud ja ega seal eriti midagi suurt teha ka pole. Aastaid, vist 15 tagasi sai kõik tipp-topp ära tehtud. Peale selle on auto ainult suviti kuiva ilmaga liikunud ja sedagi vähe. Tookord sai auto mustaks värvitud, kuid originaalis oli ta kahe värviline (kere hele sinine ja katus valge). Nüüd sünnib ta jälle sellisena, nagu kunagi oli. Kõige raskem on II seeria kaitseraudade ja muu nikliga. Need on kuratlikult kallid. Suure vedamise tulemusena saime tutika piduri peasilindri Gorki autotehasest. See on ainuomane ainult GAZ 21 automaatidele ja Gaz 23-le. Toodeti ju I , II ja 23 seeria automaatidega Volgasid kokku kuskil 1300 eksemplari.

Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne