Kas mingit sorti faasinihke tekitaja?
#1

on kastike, millega seostub mälusopis viide, et teeb (kuidagi) 1f AC-st (ilmselt siis 220V ja 50Hz) 3f AC (ilmselt siis faaside vahel 380V RMS).
Kas võiks tõesti selline asi olla ja kui on, siis mis võimsust kannatada võiks? Kui on mingui muu otstarbega, siis mis see olla võiks? Smile
(võimalik, et kast on demonteeritud suuremat sorti tööstuse sisseseade uuendamisel)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#2

Keera see roostetanud junn lahti ja siis on näha, mis seal sees on. Siin pole mingi selgeltnägijate foorum, et sulle midagi ennustada.
Vasta
#3

(05-12-2017, 16:01 PM)süsikas Kirjutas:  Keera see roostetanud junn lahti ja siis on näha, mis seal sees on. Siin pole mingi selgeltnägijate foorum, et sulle midagi ennustada.
ei pea olema selgeltnägija, et tuttavat tehasetöö-karpi ilma lahti kruvimata ära tunda. Kes ära tunneb, see vastab ja kes ei tunne, ei vasta - nii lihtne siinse teema küsimusepüstatus ongi.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Mingil vene segumasinal mäletan sellist kasti. Ju ta kondekakast oli.
Vasta
#5

(05-12-2017, 21:44 PM)vant Kirjutas:  Mingil vene segumasinal mäletan sellist kasti. Ju ta kondekakast oli.

aitäh - selle viite peale loob ka mul mingit sorti seose.
igatahes kui keegi vajab, siis on üleliigne. Seisukorda ei tea, aga väljas seisnud ei ole. Lahkama ei soovi ma hakata ning kuna asub mul maakodus, kuhu talvel ei pruugi sattudagi, siis eriti kiirelt teda kätte ei saa...

muidu väheminformatiivsed jutustused kolisin siit teemast ära. Sinna:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid437873

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne