Küsitlus: Kas müügikuulutuses peaks sisalduma hind? - You do not have permission to vote in this poll.
Jah
85.58%
89
85.58%
Ei
11.54%
12
11.54%
Kui ei ole, siis moderaatorid ühendavad müügi ühe koondteemaga või kustutavad
2.88%
3
2.88%
* Hääletasite antud valiku poolt. Näita tulemusi


Turuplats: kas pakutavat peaks kindlasti iseloomustama ka hind?

Kes müüa tahab ja päris äpu ei ole, peaks suutma ka hinna välja panna. Või käib see müüja ise ka poes "paku hinnaga" leiba ostmas või kassasse jõudes hakkavad müüjaga hinnas kokku leppima? Rolleyes
Vasta

kui keegi viitsiks seletada, mis häda on müügikuulutusi vaadata ja müüjale üherublaseid pakkumisi teha ja seejärel kurtma hakata?
kui sul mingit asja vaja pole, siis pole ju vaja ka kuulutust vaadata, ega müüjaga suhelda. laske olla.
Vasta

kui hinda pole määratud,siis võib ju natuuras pakkumisi teha Big Grin
Vasta

(31-03-2020, 13:10 PM)diesel Kirjutas:  kui keegi viitsiks seletada, mis häda on müügikuulutusi vaadata ja müüjale üherublaseid pakkumisi teha ja seejärel kurtma hakata?
kui sul mingit asja vaja pole, siis pole ju vaja ka kuulutust vaadata, ega müüjaga suhelda. laske olla.
kuskohast sa võtad, et nalja pärast helistatakse? 
ikka siis kui vaja
ma olen ise sama teinud
üldjuhul ei saa kaupa teha sellistega
selge ajaraisk

muidugi on juhuseid kui müügis mingi haruldus, siis on väärtust keeruline kiire otsinguga määrata

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(31-03-2020, 13:10 PM)diesel Kirjutas:  kui keegi viitsiks seletada, mis häda on müügikuulutusi vaadata ja müüjale üherublaseid pakkumisi teha ja seejärel kurtma hakata?
kui sul mingit asja vaja pole, siis pole ju vaja ka kuulutust vaadata, ega müüjaga suhelda. laske olla.
1) Ma pakun siis, kui mul asja vastu huvi on, ja
2) mina ei ole see, kes seepeale kurtma hakkab.
Vasta

Vabandan. Jäi ka "teisel katsel" tegemata. Kolm on kohtuseadus. Ehk:

Enne
(27-06-2006, 09:57 AM)dad Kirjutas:  Otsest hinna lisamise kohustust ei ole, kuid loe uuesti postituse alguses kirjutatud. On täiesti normaalne kui sa otsid tõsist huvilist, kes asja aktivsesse kasutusse võtab, mitte kuskile garaazinurka sesima jääb!

Pärast
(27-06-2006, 09:57 AM)dad Kirjutas:  Kirjelda palun kuulutuses oma nägemust hinnast. Eesti Vabariigis käibivates rahatähtedes - kaamlites või muudes eksootilisemates ühikutes kauplemine ei sobi. Sa ju soovid ikka kauba müüa ega rahulda kuulutust lisades lihtsalt oma sotsiaalseid vajadusi?
On täiesti normaalne küsida asja eest kommirahast kõrgemat hinda, kui sa otsid tõsist huvilist, kes asja aktivsesse kasutusse võtab, mitte kuskile garaazinurka seisma jääb!

kontakti jagamise nõue on kõikjal.
kui mõni postitus häirib, siis efektiivne lähenemine on selle küljes raporteeri-nupu pressimine. Palun ka paar sõna juttu, mis täpselt viga on. Ehk muutub ka mõnikord nende sõnade seadmisel probleem tähtusetuks Wink

tagantjärele nõiajahte ärme palun korralda. Eriti just hinna osas, mis seni oli kolmes turu-jaotises nõudena puudu.

Head kauplemist ja ohtralt nulle hindadesse,
Teet

(eks need reeglid pikavõitu ole, aga praegu veel ei lühenenud. Üks asi korraga)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne