Küsitlus: Kas müügikuulutuses peaks sisalduma hind?
Jah
85.58%
89 85.58%
Ei
11.54%
12 11.54%
Kui ei ole, siis moderaatorid ühendavad müügi ühe koondteemaga või kustutavad
2.88%
3 2.88%
Kokku 104 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Turuplats: kas pakutavat peaks kindlasti iseloomustama ka hind?
(08-03-2018, 14:05 PM)Sm.Samajev Kirjutas: müüjad ei lisa kontakt andmeid? Kas see mitte kohustuslik ei peaks olema?
Erasõnumid on üks kontakt vorm

Ma ei ole ka pahatihti kuulutusse dubleerinud telefoni. Vaikimisi loodan, et PS toksimine regatul üle jõu ei käi. Kuna sõnumi teade tuleb ka meilile, siis suurt muret ei ole ju?
Ehk regamata lugejale jääb midagi müümata, aga ju siis pidigi nii minema.
Selle kuulutamise ülereguleerimist ei ole vist tingimata tarvis, selleks on kohti küll, paljud ka tasuta. Kas keegi adminn peaks valvama, et ükski ilma kontaktita kuulutus ei ripuks? Siis on varsti tasuline, kas see on vajalik?
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Kodanik Marko, jah teil on õigus aga kui kodanik ei pane ei emaili ega telefoni oma profiili. Siis on see veidi kummaline,kas teile ei tundu nii?
Mulle on see olukord naljakas,kuid mitte võõras kui nii öelda. Meenutab seda aega,kui pidime Raadilt minema sõbraga esimest lääne autot ostma. Seal oli ka mõned markantsed müüjad,kes tegelikult müüa ei tahtnudki. Küll huvitas neid,mitu krooni saab ühe või teise sõiduki eest kätte. Paraleelid on üsnagi sarnased, kui nii võib öelda.
Vasta
(09-03-2018, 18:06 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Siis on see veidi kummaline,kas teile ei tundu nii?

Ei oska öelda, mul on profiil vajalikul määral täidetud. See annab võimaluse kuulutuse panemisel natuke lõdvemalt võtta. Kuigi jah, vahetevahel küsivad ka vanad kalad sõnumiga numbrit, sellest ei saa aru....
Ega ma neid kuulutusi eriti vorpida ei viitsi, piirdun ostukuulutustel silma peal hoidmisega. Pealegi poleks võimalik ladu üles pildistada ja müügiteemadeks vormistada, see võtaks mitu kuud. Kui kellelgi midagi vaja, siis küsige julgelt Big GrinBig Grin
v6sa võib kinnitada, et spetsiifilistest nõuetest teine läks pihta.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Olgu kontaktidega kuidas on (millisel viisil keegi ostjatega suhelda eelistab), aga hinna peaks ikka iga mõistusega müüja suutma välja mõelda.
Vasta
(10-03-2018, 09:08 AM)veix__ Kirjutas: Olgu kontaktidega kuidas on (millisel viisil keegi ostjatega suhelda eelistab), aga hinna peaks ikka iga mõistusega müüja suutma välja mõelda.

Tere!
Ja kui ei suuda hinda ise välja mõelda, siis tuleks teha oksjon, mitte et paku hind ja vii minema. Tavaliselt naerdakse minu pakkumine välja... siis on kohe hinna nägemus müüjal olemas ...
A.
Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne