Riga-11
#21
(01-01-2018, 00:29 AM)Võrripoiss Kirjutas:
(30-12-2017, 20:36 PM)iceman Kirjutas: kas läheb täis siis , st üldse ei luba ka ? neid iinlasi eriti usaldada ei saa , võib magnet valepidi vändaotsas olla . kuigi  miskine video oli  "tehasest " , kus mootoreid koostati  ,haamriga . seal koosteliini lõpus oli stendialge , kus  kõik koostatud mootorid ka käima pandi, võibolla kõrvalkuuris käekiri teine.
 hiinakal ongi kaunis kidur säde , kuid süütab hästi , isegi kui piip maha tuleb, aga jääb küünla lähedale kõikuma , on sõidetud .stroboskoopi ilmselt pole , et momenti määrata . kui on mitu mootorit võib teisepealt mähist ja musta karpi laenata , ükshaaval , proovides ning nõnda vigased osad ellimineerides .
 karpa  võib ka näkku panna , kas jookseb nõel , või mõni kanal jääkidega ummistunud .

Täna sõber helistas mulle ja kutsus mind vaatama, et mis valesti võib olla, sest tal mõistus otsas. Seadsin sammud temapoole ja poole tee peal keerasin ots ringi  Smile . Läksin koju tagasi ja võtsin enda hiinaka süütepooli kaasa, et proovida sellega. Saime teada, et tema süütepool oli õhtal ning minu omaga läks kohe käima. Nüüd mingipäev pidi ostma uue süütepooli. Väga huvitav, et täiesti tutikal asjal selline jama võib olla. Sad

noormees , teil on julget pealehakkamist , igatahes ,  kui raskeks läheb toetame , igatahes .
Vasta
#22
Tere jälle,
Küsin targematelt, et kuidas saab hiinakalt tuledele voolu? Mähisest tuleb 2 juhet ning panin käimise ajal tule juhtmed sinna siis võrr suri välja. Olen kuulnud, et kui panna kondensaator pluss juhtmele (sinist värvi hiinakatel tavaliselt) ja ühendada tulega ning vedada mustast juhtmest tulele mass siis peaks tuli põlema hakkama. Kas nii hakkab tuli tööle või kuidas peaks ühendama? Tänud ette ära!
.... ________ 
.. /_________\ BA3 2106-2103 [Pilt: icon_e_wink.gif] 
. (OOIIIIIIOO) 
. U...............U


Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne