Kalevipojad siinpool ja sealpool piiri.

Eestimaise toovad muidugi koju tagasi et taaraautomaati täita aga korjavad kapitalistide ärapõlatud taarat hoopis Toungue
Vasta

(29-03-2018, 23:25 PM)Janka Kirjutas:  
(29-03-2018, 23:12 PM)kalleb Kirjutas:  Kui palju kalevipoegadest siis võõrsil ka taarahunti paneb- see ju nagu maast leitud raha
Naljamees. Tõelised kalevipojad veavad oma joogid piiri taha kaasa eesti- või venemaises taaras Big Grin. Väljamaal on ju kuradima kallis kõik Big Grin.

Saksas alko isegi osaliselt odavam kui Eestis Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Meil firmas ripub seinal suur prügikott. Tõstukijuht viib vahel tühjaks ja ostab kohvi. Oma joogid ostan Rootsist. Eks seda taarat viin automaati. Alko vean kodust kaasa. Aga pole kellekagi juua Sad Üksi natuke imelik. Saksamaal ikka kõik alko odavam kui Eestis. Igaüks arvutab ise eurodeks Big Grin Norra näide: Palju kohver maksa?
https://www.vinmonopolet.no/vmp/Land/Fin.../p/6907702
Vasta

(30-03-2018, 01:29 AM)impreza Kirjutas:  
(29-03-2018, 23:25 PM)Janka Kirjutas:  Naljamees. Tõelised kalevipojad veavad oma joogid piiri taha kaasa eesti- või venemaises taaras Big Grin. Väljamaal on ju kuradima kallis kõik Big Grin.

Saksas alko isegi osaliselt odavam kui Eestis Big Grin

Kuigi õlut ei tarbi, siis viimasel korral koju lennates, võtsin mõned Altenmünsterid ühes. Pole ta odav, ega midagi, aga selline üle keskmise hää.
Lennujaamas läks pagas kaalule, selgus et ikka päris mitu kilo üle lubatu. Kriitiline pilk ei tuvastanud midagi, mida maha jätta ja nii ma odavlennuvirmale selle 30,- jätsin.
Kodus patentkorki klõpsates läks mõte neile 4-le pudelile, mis siis omahinnas pea 10€ tükk maksma läksid. Aga seda paremini mekkis.
Vasta

(30-03-2018, 08:00 AM)ZIL 131 Kirjutas:  Norra näide: Palju kohver maksa?
https://www.vinmonopolet.no/vmp/Land/Fin.../p/6907702


Seal on isegi Eesti päritoluga õlut hinnaga 6...12 eur/0,33l Rolleyes
https://www.vinmonopolet.no/Nettbutikk-kategorier/%C3%98l/c/%C3%B8l?q=%3Arelevance%3AmainCategory%3A%25C3%25B8l%3AvisibleInSearch%3Atrue%3AmainCountry%3Aestland&searchType=product
Vasta

Kuna projektid vajavad rahastamist,siis viisin ka taarat üle väga pika aja. Eile õhtul õnnestus kodukandi 6 taaraautomaati kõik täis jooksutada Big Grin  Ja viitsimine sai ka otsa. Aga vähemalt on 96.- jagu vaba raha Toungue  ja teist samapalju veel keldris ootamas.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(30-03-2018, 12:19 PM)wagoneer Kirjutas:  Kuna projektid vajavad rahastamist,siis viisin ka taarat üle väga pika aja. Eile õhtul õnnestus kodukandi 6 taaraautomaati kõik täis jooksutada Big Grin  Ja viitsimine sai ka otsa. Aga vähemalt on 96.- jagu vaba raha Toungue  ja teist samapalju veel keldris ootamas.

Sa peaksid oma harjumusi muutma ja vähem taarat tekitama
Vasta

Just, vaata kui palju vaba raha oleks kui see u. 2000 (?) pudelit oleks ostmata jäänud? Cool
Vasta

Minu osakaal seal on ikka kaduv väike. Ma alkoholi ei tarbi juba 5+ aastat. Nädalavahetusel paar 0,33l pudelit alkovabat õlut tekitan taara näol. Aga vot proua joob värskat ja poiss ka. Igasugu limonaadid ja muu jama ka. Taarat tekib nii mis mühiseb.
Tegelikult päris masendav.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Kujutan ette kui tigedad olid teised taaratagastajad sinu peale 

Kelder  pidi ikka päris täis seda taarat olema kui  2000 pudelit ladustatud

Vahepeal oli ju isegi mingi skandaal sellega et Läti salakaubavedajad tõid  oma taara mis seal polnud maksustatud Eestisse ja toppisid automaatidesse seega teenides hõlptulu
Vasta

(30-03-2018, 12:19 PM)wagoneer Kirjutas:  Kuna projektid vajavad rahastamist,siis viisin ka taarat üle väga pika aja. Eile õhtul õnnestus kodukandi 6 taaraautomaati kõik täis jooksutada Big Grin  Ja viitsimine sai ka otsa. Aga vähemalt on 96.- jagu vaba raha Toungue  ja teist samapalju veel keldris ootamas.

Selline kogus tasub juba Laagrisse viia, kalla masinasse ja korras. Olen isegi ca 120 kildi kauguselt sinna viinud.....
Vasta

(30-03-2018, 20:40 PM)ronny25 Kirjutas:  Selline kogus tasub juba Laagrisse viia...

paluksin tõlget.
Vasta

(30-03-2018, 20:40 PM)ronny25 Kirjutas:  Selline kogus tasub juba Laagrisse viia, kalla masinasse ja korras. Olen isegi ca 120 kildi kauguselt sinna viinud.....

Paluks ka selgitust. Ma siiani ainult neid topitavaid igal pool kohanud.

Aga kogus on jah jube palju. Neid 200L kotte oli ikka päris pirakas hunnik. A samas jälle, kuna olid laotud kenasti keldris seina vastu,siis toimisid nad kindlasti ka lisasoojustusena Toungue
Ma olin isegi natuke viisakas ja lasin mõnel inimesel kellel käeotas paar väikest kilekotti oli oma pudelid vahepeal ära panna. Ja siis andsime poisiga jälle kuuma edasi.
Tegelt peaks tihedamini viima kui natuke alla 2 aasta tagant.

PS! kas see pahandus polnud mitte kalevipoegade lisaäriga Soomes seotud. Et tõid sealt Eesti märkidega taara tagasi siia ning tagastades said selle eest pandimaksu tagasi. Aga kuna enamus mandist on ostetud laevadelt,siis pole selle eest ka pandimaksu tasutud. Ehk natuke sooviti kalevipoja kõrgele palgale lisa teenida pakendiringluse lüpsiga.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Vasta

Probleem oli ikkagi kuuevarbalise sahiibiga kes proovis hõlptulu hankida , sal olid isegi kuritegelikud grupeeringud ehk maffia selleks tegevuseks 

http://epl.delfi.ee/news/eesti/lati-taar...d=51193321

Aga siin näete proffi töötamas , kurdab et välismaine ilma maksumärkidegta rämpstaara on vallutanud prügikastid


https://sakala.postimees.ee/3978203/prug...lepudeleid
Vasta

Oi jah nüüd tegin kalevipoegadele liiga Toungue 
See mis mulle kõrvu jäänud oli hoopis Soome ärimehe skeem.

http://uudised.tv3.ee/eesti/uudis/2015/0...lase-ariga

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Mulle sõbrad toovad oma läti õlle purke. 200l kottidega. Toovad selle jaoks, et ma palusin neil tuua ja nii ehk naa, neil on see kergem teguviis kui viia hui teab kuhu. Ma ei ole saladust teinud, ma kavatsen need purgid üles sulatada kevadel ja valada neist mingi ümmarguse treimaterjali.  Kokkuvõttes on kõik õnnelikud... nemad saavad pahnast lahti ja saavad midagi huvitavat (mingi missiooni), mina saan kah midagi huvitavat (vist)... eks kevadel näha ole Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

See sulatamine pidu väga ohtlik tegevus olema pritsib sulaalumiiniumi ja puha 

Need taarad võivad ikka räigelt haiseda, umbes nii nagu taara vastuvõtu putka , jube lebra
Vasta

(31-03-2018, 00:07 AM)viplala Kirjutas:  Mulle sõbrad toovad oma läti õlle purke. 200l kottidega. Toovad selle jaoks, et ma palusin neil tuua ja nii ehk naa, neil on see kergem teguviis kui viia hui teab kuhu. Ma ei ole saladust teinud, ma kavatsen need purgid üles sulatada kevadel ja valada neist mingi ümmarguse treimaterjali.  Kokkuvõttes on kõik õnnelikud... nemad saavad pahnast lahti ja saavad midagi huvitavat (mingi missiooni), mina saan kah midagi huvitavat (vist)... eks kevadel näha ole Big Grin

Ma võin selles mõttes su sõbraks hakata, et isikliku tarbeõlle jäägid on valdavalt sealtmaalt pärit. Seni pole suutnud rakendust leida.
Päris masstootmisega ei tegele, aga suurusjärgus 2 kasti neid pisikesi põleb ikka kuu jooksul läbi.
Vasta

(31-03-2018, 00:25 AM)zazik Kirjutas:  
(31-03-2018, 00:07 AM)viplala Kirjutas:  Mulle sõbrad toovad oma läti õlle purke. 200l kottidega. Toovad selle jaoks, et ma palusin neil tuua ja nii ehk naa, neil on see kergem teguviis kui viia hui teab kuhu. Ma ei ole saladust teinud, ma kavatsen need purgid üles sulatada kevadel ja valada neist mingi ümmarguse treimaterjali.  Kokkuvõttes on kõik õnnelikud... nemad saavad pahnast lahti ja saavad midagi huvitavat (mingi missiooni), mina saan kah midagi huvitavat (vist)... eks kevadel näha ole Big Grin

Ma võin selles mõttes su sõbraks hakata, et isikliku tarbeõlle jäägid on valdavalt sealtmaalt pärit. Seni pole suutnud rakendust leida.
Päris masstootmisega ei tegele, aga suurusjärgus 2 kasti neid pisikesi põleb ikka kuu jooksul läbi.

Kui siit harjumaa lähistelt oled, siis võiks ju vabalt kopereeruda. Ega mul otseselt mingit ärilist huvi nende asjade vastu ei ole, kuid mingi hetk lihtsalt tekkis sõprade ringis idee ja kuna ma olen juba paar korda alumiiniumit valanud, saigi loodud pisike taarapunkt, et koguda ja vaadata, et palju need purgid siis tegelikult välja annavad kui üles sulatada. Teoreetiliselt peaks olema päris mitmed ja mitmed kilod, kuid samas... sulatades muutub suur osa kurat teab milleks ja kadunud ongi. Enivei...lihtsalt üks kasutu aga huvitav õlle projekt Smile    Viska ps kui taarat ülearu on, teeme mingil ajal ühed kõvad õlled koos valuga Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne