Kalevipojad siinpool ja sealpool piiri.

(15-04-2018, 21:54 PM)impreza Kirjutas:  Muidu sööjatele jagatakse neid viie ja rohkem kohalisi summasid igal pool euroopas
iasand Zil on seal heaolu maal lihtsalt veel vähe olnud ja ja näeb seda asja veidi läbi
roosade prillide. Minul saab järgmine aasta juba 20.aastat täis ja roosad prillid juba ammu
kuhugile kadunud......See süsteemi kirumine midagi peale oma närvide rikkumise küll
ei anna,igas süsteemis on nörgad kohad mis tuleb leida ja enda kasuks keerata... Toungue
Krt kui saaks neid neljakohalisi numbreid alatest 3+++ siis ei muretseks üldse siin IDA-Euroopas ja naerataks nagu kõikvõimsad seal Toompeal.
Seal teeks ja kulutaks viimse sendini selle kulu hüvituse, et keegi ei saaks pärast kobiseda, et pole kasutanud või liiga vähe kulutasid Big Grin
Vasta

Konkreetselt tuttavatest Norra Kalevipoegadest:1.  Läks ka kunagi endine alluv Norra tööle. Kolm kuud hiljem nägin uhiuue BMW X5-ga  Kose burksiputka juures, rohkem pole kohanud ja ka interneedusest ei leia ridagi. Pandi äkki võlavanglasse.
2. Läks hea tuttav Norra tööle. 8 kuud töötab ja kolm kuud on Eestis umbjoobes. 3. Läks ka teine tuttav Norra tööle. 8 kuud aastas töötab ja sellest 12 kuud on umbjoobes.
Muidugi seda ei jõua ära kuulata millised vereimejad meie tööandjad on ja kui mõttetu on Eestis tööl käia. Kuna ma olin siis ka ise tööandja kriipis ikka hinge küll aga purjus inimesega pole ju mõtet diskuteeerida.
Nii et kõik on isikliku maitse asi- kellele selline elu meeldib ja kellele ei meeldi. Meie kes Eestis oleme elame nagu oskame ja elage teie kes te seal olete nagu oskate. Kas kellegil hakkab parem kui saab teisi halvustada?
Vasta

Ja eks need kes siis ei oska peavad ära minema.  
Teiste teisisuguseid otsuseid ei pea muidugi halvustama, eks igaüks elab nii nagu oskab.
Vasta

Viimased "killud" kõlavad juba samas toonis nagu ...-
Vasta

(31-03-2018, 07:33 AM)honkomees Kirjutas:  
(31-03-2018, 01:46 AM)Daff Kirjutas:  Treimaterjalist ...

Siin foorumis mu mäletamisi keegi, vist Donn, sulatas purke, valas tooriku ja treis sellest rihmaratta ... Video oli juures.

Jaaa, mulle võib Lõuna-Eestis kõik Läti õlletaara tuua! Ise ei jaksa nii palju juua, et normaalses koguses treitoorikuid saaks valada. Mis õlletaara sobivusse treimaterjalina puutub, siis minu arust on päris okei. Rihmaseib, mille õllepurkidest valasin, töötab hetkel ATV niiduki peal.
Vasta

(17-04-2018, 07:52 AM)donn Kirjutas:  Jaaa, mulle võib Lõuna-Eestis kõik Läti õlletaara tuua! Ise ei jaksa nii palju juua, et normaalses koguses treitoorikuid saaks valada. ...

Ahaa, pean meeles! Kui vajan eritellimusel vigurit tulen suure purgikoormaga sulle külla ...
Vasta

https://youtu.be/yPTzxfhjTxQ?t=197
Vasta

Ega vist jah Eestlastest väga mujal ei kirjutata kui ebameeldivuste rubriikides.

https://www.vgtv.no/video/157329/trygg-t...i-kvalm-av

See oli mingis juhtide foorumis (Rootsi/Norra) jututeemaks ja tuttav(Rootslane) ütles,et ta ei hakka mulle parem tõlkima. Väga palju juhte kirjeldasid oma "vedamisi" Eesti numbritega autodega. Eriti talvisel ajal ja mägistel teedel.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne