supp liiga lahja???
#21

Nu vat ei tea, põle plastmassratastega nii lähedalt läbi käind ega näind. See rattaseltskond, kellega ise senimaani läbi käinud, ehitas rauast rattaid, Harrikaid ja Triumphe, vahest mõni Ducati sekka või nii. Ega vahetet ainult peegleid. Tehti igasugu nalja, pisteti 2,1l S&S mot tänavacustomi külge, installeeriti Buellile turbo või ehitati Triumphi Thunderbird Sporti mot kogunisti tuuningosadega ringi (Wiseco sepiskolvid, Crane´i nukid, Andrewsi käimar jne.). Sihkest \"kleepsutuuningut\" nigu endale eriti ei tehtud. Tehti vahest teenusena teistele, sellistele kodanikele, kes ise sedagi ei mõistnud.

loll on loll olla.
Vasta
#22

oldmoped Kirjutas:
morris Kirjutas:seal on koos rahvas kes on hingelt mootorratturid ...

Selles ju tavaliselt asi ongi, et hingelt mootorratturid, õigemini küll rohkem mängitakse neid (nahkriided, karvane ja paljupalju õlut koguaega + jutt kus sai ikka kärnatataud ja kummi põletatud ja tagarattal lastud).

Eks mootorrattureid olegi ju kahte tüüpi - ühed, kes räägivad igalpool, et on mootorratturid ja teised kes on vait ja sõidavad.


Kui sa nüüd oleks viitsinud vähegi süveneda sellesse foorumisse siis seda kärnatamise ja muud sellist juttu kirjutavad rolleristid ehk siis poisikesed. Tõsisemad ratturid ajavad rahulikult oma rida ... aegajalt lisavad mõne asjaliku kirjatüki ... ja sõidavad ...
Vasta
#23

Eestis?
Siiani vist võimsaim (1970cc/116ci, väidetavalt 168hp tagarattas) S&Speaks olema see, mis Stan oma RoadKingile ehitas... kahjuks ei ole sattunud eestis ühegi Buelli ega tuunitud Triumphiga kokku puutuma... aga see võib olla ka minu informeerimatuse ja inimeste mittetundmise taga...
Vasta
#24

morris Kirjutas:Kui sa nüüd oleks viitsinud vähegi süveneda sellesse foorumisse siis seda kärnatamise ja muud sellist juttu kirjutavad rolleristid ehk siis poisikesed. Tõsisemad ratturid ajavad rahulikult oma rida ... aegajalt lisavad mõne asjaliku kirjatüki ... ja sõidavad ...


Aga sedasma mõtet minu postitus ju kandiski!
Vasta
#25

svenson Kirjutas:Mina näen automoto foorumit rohkem suunatud neile kes nö. käe tihti ise õliseks teevad ja oma vanu masinaid putitavad, kas siis originaali viimise näol või siis modifitseerides (ümberehitades).

...Tagasi siis tsiklimeeste juurde. Et ka nende supp saaks rammus Smile kas oleks mõtekas teha oma ja eraldi foorum? Põhisuunaga venetoodang ja mittebiked...

Ka mina näen Sinuga sarnaselt siinset foorumit nende inimeste vestluskohaks, kes ei karda kätt õliseks teha ja/või kelle eesmärk see ongi, st nauditakse mitte tulemust, vaid protsessi. Kui ehitatav isend on piisavalt vana ja eesmärk taastada see algsena, siis võib seda osa nimetada uunikuminduseks (see siin on ju Eesti pea ainus uunikumifoorum). Kui eesmärk ei ole algsus, kuid siiski iseehitud vanal põhjal sõiduk (kasvõi Pobi kerega ja kaasaja tehnikaga), siis ka see võiks olla siinse foorumi teema. Paljud hindavadki vanas sõidukis just eelkõige stiili, tollane ebatöökindel tehnika tahetakse ohtra ekpluatatsioonisoovi tõttu asendada ju uuemaga (nt Pobi esisilla asendamine, kus kapriissete hoobamortide asemel on teleskoobid jms).

Ja mis tsiklitesse puutub, siis suur osa nende valdajaid teeb senini käe õliseks ja see kõik haakuks siia suurepäraselt, mistõttu mina toetaksin küll ühtset foorumit. Mina küll näen nii tsiklihuviliste, vanasõidukihuviliste (uunikumihuviliste) ja üldse tehnika(ehitus)huviliste teemades väga suurt ühisosa, mida foorum katta võiks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#26

oldmoped Kirjutas:Eestis?
Siiani vist võimsaim (1970cc/116ci, väidetavalt 168hp tagarattas) S&Speaks olema see, mis Stan oma RoadKingile ehitas... kahjuks ei ole sattunud eestis ühegi Buelli ega tuunitud Triumphiga kokku puutuma... aga see võib olla ka minu informeerimatuse ja inimeste mittetundmise taga...

Ei olnd paraku kodumaal. Siinkandis ei tunne selle ala inimesi suurt kedagist.

loll on loll olla.
Vasta
#27

valdo Kirjutas:
svenson Kirjutas:Mina näen automoto foorumit rohkem suunatud neile kes nö. käe tihti ise õliseks teevad ja oma vanu masinaid putitavad, kas siis originaali viimise näol või siis modifitseerides (ümberehitades).

...Tagasi siis tsiklimeeste juurde. Et ka nende supp saaks rammus Smile kas oleks mõtekas teha oma ja eraldi foorum? Põhisuunaga venetoodang ja mittebiked...

Ka mina näen Sinuga sarnaselt siinset foorumit nende inimeste vestluskohaks, kes ei karda kätt õliseks teha ja/või kelle eesmärk see ongi, st nauditakse mitte tulemust, vaid protsessi.


Mul on käed remontimisest-putitamisest nii äraräsitud nagu oleks krdi seemendaja käed juba:S

Cool
Vasta
#28

Jutt kisub mölaks.
Teen moderaatoritele ettepaneku see teema lukku panna
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne