gaasikatlad ja tünnisaun
#21
(09-01-2018, 03:15 AM)Mahno Kirjutas: No aga kui pelgad voolu, siis võid enne suplemist ju voolu välja lülitada. Maandus ja RVK võiks ka asja märksa turvalisemaks teha.

RVK ja vees istuvad küttekehad ei taha kokku sobida. Väga paljudel juhtudel hakkab välja peksma. Kodus odava boileriga on juba jamasid olnud. Õues, vees olev teadmata päritolu küttekeha on suure tõenäosusega RVK-ga konfliktis.
Vasta
#22
(09-01-2018, 22:56 PM)hulgus Kirjutas: RVK ja vees istuvad küttekehad ei taha kokku sobida. Väga paljudel juhtudel hakkab välja peksma. Kodus odava boileriga on juba jamasid olnud. Õues, vees olev teadmata päritolu küttekeha on suure tõenäosusega RVK-ga konfliktis.

Siis tuleb parem küttekeha/boiler valida. RVK rakendub 0,03A voolu peale, samas 0,1A on juba potentsiaalselt tappev. Sad Kaitse ärajätmine ei ole kindlasti lahendus.
Vasta
#23
Isiklikult hetkel suht sama mure otsas, kuna nutikas ei ole ja voolu kardan siis plaan lisada kw ja "käredamat" kütet. Hetkel arvestuslik plaan saada tund/ja alla 2m läbimõõduga tünn ligunemiskõlbulikuks. Eks selle tarvis ei piisa muidugi klassikalisest tünnist aga elame näeme ehk saab nv juba tule muttrisse. Kui proovitud siis saab jagada kogemusi, kas töötas Big Grin
milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#24
Proovisin ükskord ka tünni kiiremini kütta- kallasin aegajalt diislit ahju juurde, veidi kiiremini läks, kokkuvõttes ei viitsinud selle teemaga edasi tegeleda ja kütan siiani halgudega.
Vasta
#25
Ümber tünni 4 ahju ja saab kiiremini  Big Grin
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne