MV: Volvo 244 1977
#1
Niisiis pakkuda üks 1977a Volvo 244, mis sattus meie peresse u. 90-ndate keskel. Mingi hetk leidus doonor, millelt sai peale 2,1l sissepritsega mootor ja palju teisi juppe sh. üht-teist salongi (n. 242 eesmised istmed).
Auto jäi seisma umbes 2002a paiku, kere vajas tööd ja raha ei olnud jne. Igatahes on seisnud sellest ajast kuivas kohas, kuid linnud on masina hoolega ära märgistanud. Kapotitross oli nii kinni, et sinna alla vaatama ei pääsenud.
Ühelt sõbralt sai veel ühe töötava mootori koos käigukastiga doonoriks, kuid see ei jõudnudki käiku, pilte tehes keeras mootori vända otsast käega ringi.
Kere taastamine ei ole tõenäoliselt otstarbekas, mistõttu sobib varuosadeks - auto koos teadmata seisukorras mootori ja kastiga; üks mittetöötav mootor (vända saaled õhtal); üks tundmatu mootorijäänuk ja käigukast; üks mootor koos kastiga töötavalt masinalt.
Dokumendid on kuskil ka vist veel olemas, tegelen sellega siis, kui huvilisi leidub. Eelistatud variant on, et saaks kõigest korraga lahti ja registrist enda nimelt maha, kui see seal veel peaks olema. Müüa või vahetada millegi vastu.
Asub Jõgevamaal, Sadalas. Kontakt PS.

EDIT: Bronnitud


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne