M: datsun 180B 1975
#1
Saatuse tahtel ja omaenese motivatsiooni puudumisel on üle jäämas selline asi. Kaubanduslik nimetus datsun 180B ja aastanumbrit kannab 1975. Edasi liigub valdavalt 4silindrilise karbureeturtoitega bensiinimootoriga ja 4käigulise käigukastiga. Edasi liigutavad tagarattad.

Mis tehtud? Sain komplektse sõidukina. Keegi on kunagi, kas siis Eesti või nõukaajal keretöödega kurja vaeva näinud ja teinud pigem karuteene. Vanad keevised, uued augud ära lõigatud ja üle tehtud, seega kereline pool on tugevalt üle keskmise. Viimistlusega võiks vaeva näha. Tegemata on tagattiiva nurgad. Ees on uued poolraamid, sillakinnitused jne kõik vajalik.

Hetkel on isend täiesti lahtivõetuna, sillad alt, klaasid eest jnejne. Kõik jupid on peale esiklaasi ja põhjavaiba on olemas. Kõiksugu liistud, tuled jm iluvidinad on olemas.

Uksed ja luugid on kobedad ega vaja keevitust.

Suurimaks veaks, miks kadus mott ja seisma jäi, on tagaõõtsad. Olid olematud ja augulised. Üritati uusi teha kuid tõmbasid kõveraks ja muutusid vanarauaks.
Hetkel on olemas ja kaasa anda toyota carina tagumine talasild. Ülekanded ja jutud peaks suuresti ühtima. Meistril pole eriline mure see alla istutada. Omal selleks igasugune tahtmine tänaseks puudub.

Asjad seisavad kuivas garaazis ning vanarauda minek ei ähvarda.

Pilte ei ole, ilmselt ei tule ka. Lihtsam on tulla endal vaatama ja uurima. Hunnikust juppidest pilti teha on minuarvates mõtetu.

Asub Kuusalus, kontakti saab PS või 52 93 905 Rando

Võib pakkuda vahetuseks vanu volvosid või varuosi. Hinnanummer datsunile kokkuleppel kuid kellegi käsi ei vääna.
vanad volvod ja nissanid, sekka mõni muu liikur...

Ostan NISSAN LAURELI varuosi, pakkuda võib juppe kui ka doonorautosid! 52 93 905

Ostan vanu VOLVOSID! 200 ja 700 seeria, igas seisukorras.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne