>>Käigunäit elektrooniliselt
#41

Ega ometi üle 80-aastase õppuriga tegu ole. Siis jah harjutamine võib mõnel raskelt tulla. Muidugi mingid sündinud kunstniku- või proffessorihingega inimesed ka nooremana. Need proffessorite unustamise jutud siis, kes unustas hommikul sokid jalga panemata või veel miskit.
Ülejäänute puhul paneb küll imestama.
99% infost saab juht ikka esiklaasilt ja tahavaatepeeglitest. Kui vahepeal aega üle jääb, siis kiirpilk üle armatuuri, et fikseerida seal muutused. Seda, et vaadata käigukangi asendit, siduri-piduripedaali, no selleks pole küll ühtki sekundi murdosa tänapäeva linnaliikluses. Isegi neile mõtlemine ei tule kõne alla. Neid ei liiguta juht, vaid juhi teine mina. Nagu lusika suhu panemine, automaatne liigutus. 2-aastaselt oleme kõik lusika teekonnaga eksinud, enam mitte.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#42

Mu sugulane(daam) omas 01 Zigulit. Miskipärast andsin talle oma 06 korraks. Tuli pärast ja kiitis mehi- kõik lasid viisakalt mööda kui tema Järvevanal 40`ga sõitis. (sõitis spido asemel tahhomeetri 4000 pöördega...)
Siis üks kunstnik kurtis- ta tütrel õppesõi eriti ei edene, vast teete maal mõne ringi. Kurat, Saale hukkas mu golfi (esi tagaotsa)üle kraavi vupsates- ei tulnud ta selle peale, et peab ka rooli tagasi pöötama kui kurv tehtud...
Vasta
#43

Ma ple penskar, noor lihtsalt ja sõitsin juba ka räsitud zigullidega ehk see aitas ka omajagu kaasa, et masin oli tagasiside andmise osas kohati nagu tuim või mõnda asja tundsin häguselt. =3 raipel oli ka roolilõtk korralik ja eks ma roolis siis ka võib olla rohkem närvis ja ei saanud käiguvärgenduse ja siduri peale piisavlt palju keskendatud. Kuna õppesõidud toimusid maanteel, keskmiselt väiksema liiklusega aladel, siis sai nagu vaadatud igasugu näidikuid ja asju rohkem, sest aega nagu jagus selleks teel toimuva jälgimise kõrvalt küll ja küll. 

Praeguse seisuga soetasin endale 1983 aasta 05, läbisõit ostuhetkel ca 39 000. Sellel pole küll tahhomeetrit, aga noh käigukangil on käiguskeem ise juba tehasest peale joonistatud. Mingit lisapaberi/papi skeemi ei ole vaja enam. Kui väga tahta, siis võib kangi jõllitada ja lükata siis käigu niipidi sisse. Siiamaani ma sel pole isegipidanud sõiduajal kangile peale vaatama, tunnen kangi liikumist ja nagu vedru tõukamist kenasti. Lükkan käega nata ja siis läheb käik sisse kah, mingit nagu vastupunnimist sisseminekule ja nagu kraaksatusi ja kui käik natuke valesti läheb, ei esine. Sidur on tugev, käik on tal väga lühike, isegi juba tunnen, kui hakkab ksukilt nagu tõmbama või mingi surve taha tuleb. Eelmistel kahel zigulil ma ei saand nende siduritele väga pihtagi, suuremalt jaolt lihtsalt oletasin, et midagi juba kuskilt nata kisub, et varsti nagu peab jala ära võtma jne. Sellel on siduri käik palju selgem ja konkreetne nagu. Padua ütles, et sidur on väga hea ja juhitavus ka. Masin nagu täitsa uus, see ei teagi, mida tähendab roolilõtk. Keerad rooli paar milli, tunned, kuidas ratta all natuke suunda muudavad. Maanteel pole vajagi rohkem rooli keerata kui mõni mill siia sinna, sagedasti isegi paar milli siia sinna ja läheb kohe. Mootor tõmbab ka nii mis kole, kui gaasi korralikult anda, siis kohe paneb edasi ka nii et mingit küsimust pole. Hinge kinni ei tiri nagu, aga nõuka auto kohta on tõmme hea, et ta ei uimerda ja ei veni edasi vaid ikka sööstab kiiresti edasi kui vaja. Salongi kütab niimoodi soojaks, et kui päike sisse paistab, siis on ilma jopetagi jube palav... Niipalju siis asjatutest muredest selle osas, kuidas tal soojendus töötaa võiks...Padua järgi minnes pabistas, et kas ikka soojendab, kui mitte, siis on täitsa pekkis kui peab peaaegu 2000 km ilma soojenduseta sõitma... Noh masin on igal moel väga koostööaldis ja kuulab kenasti sõna. Mingeid viperusi pole temaga olnud ja värv näeb ka ilus välja kui akna alt eemalt vaadata teda:minu 2105
Vasta
#44

Igati normaalne masin ja hoia teda samasugusena originaalilähedasena, ära hakka mingeid vidinaid külge aretama. Veidi rohkem sõidupraktikat ja kogu lugu, hakkavad ka need käigud õigesti lülima.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#45

(01-03-2018, 16:04 PM)Walter Kirjutas:  Igati normaalne masin ja hoia teda samasugusena originaalilähedasena, ära hakka mingeid vidinaid külge aretama. Veidi rohkem sõidupraktikat ja kogu lugu, hakkavad ka need käigud õigesti lülima.

Noh jah ma siin plaanin panna kaasaegse cd maki ja tahho, muidu ma jätan ta originaalilähedaseks, rohkem talle nagu tõesti pole prakatikas midagi külge vaja panna, sest tal kõik põhiasjad olemas juba. Kõrvaldan tal pisipuudused ka ära: piduri vajavad õhutamist või siis tuleb mingi asi seal välja vahetada- võtavad liiga alt, uksekäepidemed tuleb välja vahetada ning tuleb osta uus uksenupp, paar värviparandust ka teha, poleerida, vahatada, roostekaitsespreiga üle lasta ja siis hakkan zigulli üritustel käima ja suvelringi sõitma, talvel sõidan pigem vähe ja proovib talle järgmiseks talveks sooja garaazi leida. Tahan, et ta oleks mul kaua ja tast saaks väärtust omav investeerimisvara, kuna ta nii uus ja heas seisus oma vanuse kohta.
Vasta
#46

Sinna sobib ehk 2107 kellaplokk bolt-on süsteemis? Kuigi jah, käiguvahetuse unustamist see ei elimineeri muidugi.
Auto on kena, ära katki tee suure libisemise kontrollimise tuhinas!
2000 kilomeetrit? Venemaalt tõite või?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#47

Oi 200 oli vast kilingi nõmmlt tulla, läks üks0 liiast kogemata.07-me kellad on päris tark idee, ei pea miskit muutma või lõikama ja on alati võimalus originaal olukord tagai panna.
Vasta
#48

(01-03-2018, 17:06 PM)endrik2500 Kirjutas:  ...ja siis hakkan zigulli üritustel käima ja suvelringi sõitma, talvel sõidan pigem vähe ja proovib talle järgmiseks talveks sooja garaazi leida. Tahan, et ta oleks mul kaua ja tast saaks väärtust omav investeerimisvara, kuna ta nii uus ja heas seisus oma vanuse kohta.
Plaanid on ilusad, aga kahjuks ei sobi need kõik just kõige paremini niimoodi kokku.
Vähemalt ei soovitaks mina talvel üldse sõita kui on plaan sellist autot kaua ja väärtust omavana pidada.
Muidu pärast roostetõrjet tehes ei jõua ennast ära kiruda, et siiani talvel mitte kunagi sõitnud masinal nüüd talvega roostekohad tekkinud, mis omakorda tähendab rohkem tööd ja rohkem raha, et nendest vabaneda. Pole investeerimisvarale ju kasulik.

Ja garaaži või mõne siseparkimiskoha peale võiks ka ikka kohe mõelda. Väljas elementide käes seistes kipub vene auto tahes-tahtmata rääbakamaks minema (pleekimine, niiskus, rooste). Jälle pole investeerimisvarale kasulik.

Tänapäevase auto "vastupidavusega" aastaringi sõitmisele ja õues seismisele ei saa minu kogemuste põhjal vana vene autot väga võrrelda. Olen kõrvalt vaadelnud kuidas 30 aasta jooksul mitte kordagi talve näinud "prillikivi" Žigulii läks aastaringsesse kasutusse ja pärast 4-5 aastat enam TÜV läbi ei saanud kuna reaalsed roosteaugud olid põhjas, kroomstanged samas kobrutasid juba esimese talve järel.

Aga muidugi on iga inimese vaba valik, et mida ta endale kuuluva varaga teeb või ei tee Smile
Vasta
#49

Loe nagu muinasjuttu, üks mõte vastandab teist. Mees on kõva driftikunn, kui keegi käike vahetaks.
07 armatuur võib ju bolti istuda, aga kes juhtmed ümber lõikab? Paar korda talve jooksul sõitmine hukkab autot rohkem, kui koguaeg sõitmine.
Vasta
#50

ei aita siin numbrinäidud ega tahhomeetrid.
mõningast leevendust pakuks automaatkast ainult.
aga päriselus tuleb lihtsalt sõita.
niikaua vaja harjutada kuni sõitmine läheb peaajuga juhtimiselt
üle seljaajuga juhtimisele.
geenid on erinevad, aga tõenäoliselt piisab mõnekümnest paagitäiest kütusest.
eelpool juba korduvalt sellele viidatud.
seega, unusta ümberehitused ja mine sõida.
ja selle sileda null-viie pärast ära ka põe, saab teine tõenäoliselt enne otsa kui koolitus
lõpuni jõuab. pole hullu, saab hiljem uuema ja veelgi siledama osta.
Vasta
#51

(01-03-2018, 20:19 PM)motamees Kirjutas:  07 armatuur võib ju bolti istuda, aga kes juhtmed ümber lõikab?

See oli ilmselt mulle. Pean tunnistama, et pole neid vahetanud ja juhtmete erinevusest ei tea mõmmigi. Juhtmete ratsimine vähendab muidugi võimalust täisoriginaalina säilitada.
Pensionifondiga soola sees ringikimamine on halb mõte. Vahepeal sooja garaaži ajamine on veel halvem mõte. Sel juhul olgu pigem kogu aeg väljas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#52

Ei sobi see 07 kellade blokk valatult sinna 05 armatuuri ja 05 kaitsmeplokk ja kapotialune juhtmestik vähe teised.
Lihtsam on lisada eraldi tahokas armatuurile.
Noor autosõber võiks ikka kirjutada mis autoga plaanis, et meil ei ole kaheti mõtlemist.
Sellisele noorele oleks see hea investeering 20 aastaks. ja neid drifti ladasid võib osta ka 200€ eest mida ei ole kahju talvel lumevalli otsast alla veeretada.
Vasta
#53

Minu arust pole kah arukas sellise ilusa asjaga öppima hakata,tunnistame ausalt kes
meist nooruses oma esimese autoga pauku ei pand kraavis ei käind. Mina
panin küll paar väisemat laksu ikka ära Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#54

Mulle tundub see lada ideaalne õppevahend, püsib ehk õppuse lõpuni koos ja noor pea saab esmatähtsaga tegeleda.
Pensionisambaks nüüd sellist asja pidada..
Õpi sõitma, käi koolis ja leiad ilma pealt hulga tootvamaid pensionisambaid.
Vasta
#55

(01-03-2018, 23:21 PM)Jansa Kirjutas:  Mulle tundub see lada ideaalne õppevahend, püsib ehk õppuse lõpuni koos ja noor pea saab esmatähtsaga tegeleda.
Pensionisambaks nüüd sellist asja pidada..
Õpi sõitma, käi koolis ja leiad ilma pealt hulga tootvamaid pensionisambaid.
Ma päris driftija nagu pole, sest ei julge oma autot ära rikkuda lihtsalt ja õppesõiduomaga ei lasta meelega proovida sel asjal külg ette ajada ( libedasõiduni pole veel jõudnud). Natuke nagu pelgan autoga seda teha, sest kardan kontrolli kaotada, enda maastikujalgratastega lasin lapsepõlves külg ees nii et seda nägu (enamasti meelega, vahel juhtus, et kogemata) ja nautisin seda. Autoga tahan lihtsalt suvel maanteel vahetevahel lihtsalt kiiresti sõita, vahel võin ka rahulikult 70-90 km/h sõita. Samuti tahaks suvel ringi sõita, et erinevate kohtadega tutvuda nö loodusturism ja siis ilmselt vaatamisväärsusi ka näha. Muidu jah tahan ma seda masinat pigem rohkem hoida kui seda lõhkuda (eriti nagu meelega). 

Nojah, ilmselt siis peab käe harjutamiseks midagi odavat leidma nii hinnaklassis 300-500 eur, see siis mis iganes tootja oma kui veel paarkend tuhat kilomeetrit läbida suudab ilma juppideks jagunemata. Siis jääb investeerimisvara rikkumata ja äestab midagi odavat, millest pole eriti kahju enam, kuna see niikuinii kaua kesta suvatse.

Selle 05'ga on nii hea sõita, et võibki end sõitma jätta. Kahju sellisega kuskile kraavi sisse sadada tegelt. Tal on nagu elujõudu veel sadade tuhandete kilomeetrite jagu enne kui kap remonti vajab. Selle pärast ostsingi ta, et ta suudab hästi hoituna nagu aastakümneid veel teenindada mu sõiduvajadust kui teda väga ära ei trööpa.  Eks ma muidugi aja jooksul ostan endale veel investeerimisväärtusega vanatehnikat juurde. Niisama jutu jätkuks mainin, et unistan camarost (nn bumblebee värvikombinatsioon on mu lemmik) ning vana 30ndate stiilis ehk siis nagu otseselt sellest aastakümnest pärit oldsmobile pick up veokist näiteks. Vene tehnikast tahan pikas perspektiivis omada lisaks heas korras ladale nt hirvega mitmevärvilist Volgat nt sinivalge taksovolga, kus originaalis see hirv seal kapotil istub kui sellist üldse ongi ning limu nagu see las või luas või mis iganes see oligi  või siis tšaika. 

Kuna see elektroonika neil armatuuridel väga ühenduda ei tõota, siis ilmselt eraldi tahhomeeter, et oleks lihtsalt hea pööretel silma peal hoida. Muidu jah 05 suudab ilma tahhota ka hakkama saada, sest spidomeetri näidu järgi saab ju ka käike vahetada, enam vähem ma peas olen nagu mõelnud, mis kiirusel ma järgmise käigu sisse lükkan, see nagu aitab asja ära ajada eeldusel, et ma nagu käike sassi ei aja. Siiamaani 05-ga sõites pole meelega/kogemata vale käiku sisse lükanud ehk lükkasin sisse selle, mida algselt plaanisin. Toimis küll normaalselt, sest midagi pahaendelist auto nagu ei teinud peale planeeritud käiguvahetusi. 

Pigem tunnen, et paigaltvõtul vajan tahhomeetrit kõige enam, sest olen harjunud alustavate pööretega sõitma, et ala 2000 pöördega võtan paigalt nagu. Samas ka "sõiduõps" regullis teistel zigullidel pöördeid selle tooreklapiga, sest külma ilmaga näiteks ei olnud masin vaimustuses käima jäämisest ja vahel oli vaja nagu rohkem pöördeid saada. Ilma tahhommeetrit on nata keerukas agu talitada, sest kobad nagu pimeduses. Sellepärast tunnen, et võiks pigem see tahhomeeter olla just nende spetsiifiliste olukordade jaoks. Käikudega ei ole sel jah erilist pistmist selles mõttes, et olgu tahhokas või mitte, saab neid käike vahetada nii üht kui teistpidi. Lihtsalt nagu teatud olukordades annab see masinas toimuvast parema pildi nagu.
Vasta
#56

Ei saa märkimata jätta, et teemaalgataja silmade värv ühtib vist kõnesoleva 05 värviga. Jääb vägisi mulje, et teema on tehtud talvise "hapukurgihooaja" igavuse peletamiseks Smile Kes krt praegusel ajal ladaga veel autokoolis õppesõitu teeb?
Vasta
#57

Lemmik osa (peale selle, et ostes SELLIST autot on häda et käigud ei püsi meeles Big Grin) on see "VAZ 2105 kui investeerimisvara" Big Grin Kas peale VFTS-i ja varajaste Kopikate teistel AvtoVAZ-i mudelitel üldse pikas plaanis väärtust on, või mis LADA-mehed ütlevad? Hetkel selline asi portaalis pakkumisel, must nr jne. Küstav hind meenutab investeerimisvara.

[Pilt: 107309150.jpg]
Link

Samas praegu on täiskuu- just eile vaatasin- igasugu uneskõndijate ja poolhullude aktiivseim tegutsemise periood Big Grin

Poleks vist palju palutud teema tõsiseltvõetavuse säilimise huvides konkreetsest autost pilte juurde?

Igatahes lõbus, st. tahtsin öelda jõudu.
Vasta
#58

(02-03-2018, 13:45 PM)cesium Kirjutas:  Lemmik osa (peale selle, et ostes SELLIST autot on häda et käigud ei püsi meeles Big Grin) on see "VAZ 2105 kui investeerimisvara" Big Grin Kas peale VFTS-i ja varajaste Kopikate muul üldse pikas plaanis väärtust on, või mis LADA-mehed ütlevad? Hetkel selline asi portaalis pakkumisel, must nr jne. Küstav hind meenutab investeerimisvara.


Samas praegu on täiskuu- just eile vaatasin- igasugu uneskõndijate ja poolhullude aktiivseim tegutsemise periood Big Grin

Poleks vist palju palutud teema tõsiseltvõetavuse säilimise huvides konkreetsest autost pilte juurde?

Igatahes lõbus, st. tahtsin öelda jõudu.

Pildid on ülalpool täitsa olemas, ilmselt siis eelmise omaniku poolt tehtud: LINK

Aga jah, teemaalgataja postitusi lugedes ootan juba huviga millal niiduk mängu tuleb ja heinamaale siirdutakse...
Vasta
#59

Neid pilte tean, mõtlesingi pigem materjali lisaks. Netist leitud piltidga trolle on varemgi nähtud.

E: Koolivaheaeg on ka käimas hetkel.
Vasta
#60

Samas imetlen ta veatut eesti kirjakeelt, mis tänapäeva koolijõmmide juures juba haruldane. Vaz õppesõit- vast ei tee automarkidel vahet? On ainult tahhomeetriga ja ilma...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne