Velgede keskava vajalikkus ja muutmine
#41

Mul treilal ka all sellised hokilitrid kus grammigi ranti keskel pole...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#42

eelnevad postitused (üle 40) olid algselt postitatud automotokoski äraandmis-teemasse.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#43

(07-03-2018, 14:50 PM)stihl Kirjutas:  oletame, et sul on uus tasakaalustuspink, just taadeldud, koos uute koonuste jne-ga, uus valuvelg 17" ja uus rehv. 
Paned velje tasakaalu, kõik on ideaalselt nullis.
Siis võtad pingist velje maha, keerad 90 kraadi edasi või tagasi, paned uuesti pinki; KAS ta siis on uuesti nullis ehk tasakaalus?

Ei ole.
Aga miks ei ole? Koonusega peaks ju veel kõige paremini ratta saama läbi keskkaugu ära tsentreerida....
Te proovige, kes ei usu... Toungue
.
Huvitav kas sellel anomaalial ka mingi mõistlik ja usutav selgitus on?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#44

(07-03-2018, 16:29 PM)Marko Kirjutas:  Sa väidad ju praegu, et tsentreeriv ava ei tsentreeri mõmmigi....
See ikka vastuargument vaherõnga vajadusele Sad

Ei. 
See see point oligi, et tasakaalu pingi koonuse loksumine oma võlli peal on isegi uuel pingil mingi maa, nooütleme 0,2mm kindlasti ja juba see PISIKE loks tekitab tasakaalu kadumise. Mingi 5g on kindlasti kaalust väljas, kui edasi ratast keerata ja uuesti kinnitada.
Aga sul võib isegi kaks paremat kätte ja kaks paremat jalga olla, nagu ämblikul, aga silmaga eksid see 0,2mm enamus juhtudest. Tsentrirõngas hoolitseb vähemalt selle eest, et sa üle selle 0,2mm ei eksiks, 5g ebatasakaalu pole veel väga tunda.

Leidsin ka päris pulli pildi,  mis iseloomustab velge ILMA tsentrirõngata ja teisena velge KOOS tsentrirõngaga:


[Pilt: sovitevsilman.jpg]


See peaks siis peegeldama p.setunnet, mis tekib vastava paigaldusega veljega sõites.



Need vanemad autod, millel olid poltidega tsentreeritavad veljed, neil oli poltide ringi läbimõõt vähe suurem, kui tänapäeva autodel, ka siit läbi jooksnud Kuplal oli ju 130mm ja LT-del osadel üldse 160. Samamoodi rekkadel.
Mis kärudesse puutub, siis keegi ilmselt pole oma haagise peal 80-100km/h sõitnud, et täpselt teaks, kuidas ta väriseb või ei värise. (Kui just elamuhaagis pole ja end laua all politsei eest ei varja...)
Rattalaagrid ja -rummud on neil küll üsna tihti vahetatav kuluosa. Isegi amordid.

Mis sellesse puutub, et kas see õrn plastrõngas talub auto massi - loomulikult mitte. Seda talub velje ja rummu/või piduriketta  vaheline hõõrdejõud, sest velg on ju kõvasti alla keeratud. Igal autol pole plokikaane poldi pingutuski nii kõva, kui on velgedel.

Aga ringrajameestel, kes aftermarket rataste ja plastrõngastega oma pidurid punaseks ajavad, on seda plasti sulamist isegi ette tulnud. Ja ratas kas viskama hakanud või vahetusel kinni jäänud.
Sestap ka need panevad ikka enamuses alumiiniumrõngastega.

Järrgmine teema on õlivahetusel uue õlipunni kasutamine või miinimum, uue seibi kasutamine.
Minuarust värskemate diisel VAG-ide karteripõhjad on juba tehasest nii tehtud, et ei vana, ega uus seib pidama ei jää; uus punn koos seibiga tuleb panna. Samuti bensukad igasugused 4,0tfsi, 3,2Fsi, 3,0tfsi-d jne jne. 

.
Vasta
#45

(08-03-2018, 12:06 PM)stihl Kirjutas:  ...
Aga sul võib isegi kaks paremat kätte ja kaks paremat jalga olla, nagu ämblikul, aga silmaga eksid see 0,2mm enamus juhtudest. Tsentrirõngas hoolitseb vähemalt selle eest, et sa üle selle 0,2mm ei eksiks, 5g ebatasakaalu pole veel väga tunda.

Leidsin ka päris pulli pildi,  mis iseloomustab velge ILMA tsentrirõngata ja teisena velge KOOS tsentrirõngaga:
...

Mida seal silmaga panna on, kui ratta ja autoi poldiringid klapivad - iga sissekeeratud polt ju tsentreerib end oma avasse ja nii diagonaalis sisse keeratuna saab kogu ratas tsentreeritud.

See pilt on väga ilus näide marketingi ajupesust. Vat ilma rõngata on per$$es, kui $$$ välja ei käi.

Sama hästi võiks väita, et vaid F-Astra ja Mitsu Lancer IV velg tsentreerib täpselt, kuna need jäävad keskavale suisa kinni. Teised on ikka mingi 0,3 mm lõtkuga, mis peaks panema rattad all laperdama selle jutu järgi.

Ikkagi, mitu korda Sa viitsisid katsetada? Kümneid või kolm?

Ning palju oli velje ja rehvi viskumine radiaalsuunas? Mul neid rattaid küll, millel täitsa usaldusväärne pink näitab nulli, aga kuna rehv sikab peal 4 mm, siis on mingist kiirusest kumin sees.
Vasta
#46

On (oli) olemas ka selline tasakaalustuspink, kus keskmist koonust ei ole. 90ndatel töötas selline Veerenni-Järvevana ristmikul kui semud rehviäriga alustasid tasapisi. Vahetatavad otsikud vastavalt rattapoltide arvule, soontes liuguvad koonused, mille otsa velg käis POLDIAUKUDEST. Teoorias ma poleks saanud tolajal üldse rahulikult autoga sõita, kogu aeg vibra sees. Tegelikult ei olnud häda midagi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#47

Moskvits 2141, samuti rummudel tsentreerimisranti ei ole. Poldivalem on 4x108. Siiamaani pole veel vibreerima hakanud.
Vasta
#48

(08-03-2018, 12:56 PM)v6sa Kirjutas:  See pilt on väga ilus näide marketingi ajupesust. Vat ilma rõngata on per$$es, kui $$$ välja ei käi.

.........

Ikkagi, mitu korda Sa viitsisid katsetada? Kümneid või kolm?


Mingist dollarist vast juttu teha ei saa, maksavad nad 2€ tükk ja velje müüjale mingit hiigelsuurt lisakasumit ei tekita.
Pigem tekitavad teadlike veljeostjate poolt jama ja kisa, kui neid ei ole. 
(ebayst ise hiinakad tellides 1,5€/4tk, vaatasin)

Ja mida täpsemalt ma viitsisin katsetada?
Kas seda, et kui insener on välja arvutanud, et plokikaane polt käib 100Nm jõuga kinni, siis kui päris aus olla, siis 25-ga ma pole ühtegi korda viitsinud katsetada, et kas see insener oli nüüd loll või mitte. Olen usaldanud.
Pimesi.... Cool

Azoo, mäletan veel krooniajast, kui neid rõngaid nagu täna, vabalt iga kapsalehe alt saada ei olnud, siis lasime neid Vihuris isegi spetsiaalselt alumiiniumist teha, sest osadel autodel ei saanudki muidu värinast lahti. Uue velje ja rehviga oli tegu.
(järelturu veljed ikka, Alessiod, Fondmetalid, Oz-id, jne)
Vat need teha lastud rõngad maksid küll mingit raha, vanad raiskasid ju hulka alu`t sinna 4ja rõngakese peale ära ja tööd kah parasjagu.

..........

Aga hea küll - lepime siinkohal kokku, et seekord selles küsimuses me kokku ei lepi.....  Big Grin Big Grin Big Grin

Nagu inglased ütlevad.
Mul jummala ükskõik, kuidas keegi oma velgi alla paneb ja teistele liiklejatele see ju ohtlik ei ole.

Aga mingis värskelt valminud kaubanduskeskuse parkla IDEAALSELT peegelsileda betoonpõranda peal võiksite proovida küll, kas auto väriseb või mitte. Isegi suuri kiirusi pole absull vaja. 
Pisut aega tagasi oli selleks ntx pealinnas Balta Selveri maa-alune parkla, aga nüüdseks, poole aastaga vist, on juba pisut lainesse ära vajunud.
Või siis mõni kvaliteetne uus asfaldilõik, kus 90km/h lubatud on, sobib ka.

Marko selline pink oli paljudel olemas. Aga ERITI just Citroeni ja peugeoti esindusel.
Arva ära, miks....? Smile)))
Rehviekspert ostis selle kah omale, et saaks samuti neid velgi teha, millel keskkapsel küljest ära ei käinudki....

.
Vasta
#49

Pilt kah, väga sarnane, ainult osutiga mõõteriist puudu.

   

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#50

(08-03-2018, 13:25 PM)stihl Kirjutas:  Mingist dollarist vast juttu teha ei saa, maksavad nad 2€ tükk ja velje müüjale mingit hiigelsuurt lisakasumit ei tekita.
Pigem tekitavad teadlike veljeostjate poolt jama ja kisa, kui neid ei ole. 
(ebayst ise hiinakad tellides 1,5€/4tk, vaatasin)
...

Ja kasu on neist ainult sedapalju, et saab kiiremini ratta alla visata. Selle vastu ma ei vaidle üks raas mitte. Saab jah. Cool

Aga väita, et ilma tsentreerimisrõngata ratast alla panna ei saa ilma, et pilt hägustuks, on kah jama. Eriti imelik on seda juttu kuulda säärase elukogemusega tegelase suust. Toungue
Vasta
#51

Ma jooksin mööda linna oma keskkinnitusega kodarvelgedega, kuna ei leidnud pinki kus neid saaks tasakaalustada. See oli lõputu vaidlemine ja "tarkade" õpetamine kuidas on vaja teha ja kuidas ei tohi teha. Enamus tüüpe olid nii ennast täis; no ikka pealinn ju, et ei viitsi isegi kuulata mida ma seletan. Probleemi olemus lühidalt oli, et kogu velg peab olema kahe koonuse vahel ja EI TOHI olla pigiga kontaktis velje no nimetame siis talla või keskosaga. Selle tarkuse teraga keegi naljalt leppida ei suutnud. Tulemus oli ... peale nende tarkade tasakaalustamist "äratulemeidõpetamameolemeseda20aastatteinud" keerad ratast 90kraadi ja 70g siia ja 45 siia. Palju õnne. Sul veljed puhta kõverad. No muidugi.

Lõpuks maandusin Järvel, kus poisid vaevusid süvenema probleemi olemusse, ja kaasa mõtlema kuidas see olukord lahendada. Leidsime siis läbi ussi m*nni mooduse selle nn prantsuse velje pingi näol. Ja tulemus oli ikkagi täpselt nii nagu Stihl kirjeldas, kui pöörad ratast 90 kraadi on jälle tulemus 15g siin ja 5 seal. Kuigi teoreetiliselt oli kõik õige, aga sai sõidetav.
 
Lõpuks lasin treialil ikkagi teha väga täpse koonuse mis haaras velge õieti ja sobis ka nende tasakaalu pinki ja vola, see lahendas kogu olukorra, kui enne olid kõik veljed "tarkade" poolt kõveraks tunnistatud siis äkki said kõik veljed sirgeks tagasi. 

Kui kellelgi on vaja tasakaalustada vana Inglaste keskmutriga kodarvelgi siis "rämeda" pleki eest võin laenutada seda abivahendit. Ilma selleta hakkama ei saa.

Teine tähelepanek veel. Kuna veljed on kroomitud, siis näeksin hea meelega kui rehvivanadel oleks vähemalt mingigi plastkate selle heebli otsas mis velje serva vahele virutatakse. No ei ole neid kusagil näinud. Aint vaatad ja süda tilgub verd kuidas tunke tuima pilguga lööb heebli... noh teate isegi. Töö on töö. Meoleme20aastatniimooditeinud....

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#52

(08-03-2018, 23:35 PM)spitfire Kirjutas:  Teine tähelepanek veel. Kuna veljed on kroomitud, siis näeksin hea meelega kui rehvivanadel oleks vähemalt mingigi plastkate selle heebli otsas mis velje serva vahele virutatakse. No ei ole neid kusagil näinud. Aint vaatad ja süda tilgub verd kuidas tunke tuima pilguga lööb heebli... noh teate isegi. Töö on töö. Meoleme20aastatniimooditeinud....

Esimesest tähelepanekust sain täitsa aru, aga teisest mitte.  Cool

Mis see heebel sinna velge puutub???? Heebel ei käi kuskilt velje vastugi ???
Ainult rehvi vastu käib. 
Sa ei vaadanud seda protsessi piisavalt lähedalt, VÕI siis oli pink vanema sünniaastaga kui mina.....

Vastu käivad need neli naga, millega altpoolt velge väljast haarad, sinna on pingitootjatel plastijunnid vahele panemiseks olemas. Kui pole, paned kasvõi "Ziguli õlu" reklaammütsi nokast lõigatud valged plastitükid.
Siit lõikad näiteks:

[Pilt: 1_1_44070601.jpg]

Smile


Tehase omad on sellised:

[Pilt: Plastikkatete_ko_5106d15c31764_165x139.jpg]


Pluss võib vastu käia ülevalt see sammmas või tald või misiganes ta nimi on (ja mis kogu töö ära teeb), kui lukustsus vähe lödi on , AGA sinna on samuti pingitootjatel plastitükk vahele täiesti olemas. Ja heebel käib selle talla ja rehvi vahele, MITTE rehvi ja velje vahele.
Paigaldusel lüüakse alumine rehviserv juba käsitsi peale, ilma ühegi abivahendita ja ülemine lastakse pingiga ja läheb üsna kergelt.
Eriti kõrge profiiliga rehvid. 
(mingi 255/30R20 maha-peale saada on jah, pisut raskem töö)

Need plastjunni ei maksa palju ja on kuluosa. Ja kui kunde tuleb tutika või värskeltvärvitud või kroomveljega, siis hästivarustet töökoda võtab viisakalt sahtlist UUED need plastkaitsmed ja paneb pingile külge.
Kui töö tehtud, siis võib nad ju sahtlisse tagasi panna ja vanadega roostes plekkvelgi edasi massmonteerida.... Big Grin
20aastat tööd teinud - sitasti siis teinud järelikult.
Või siis läks "tõlkes midagi kaduma", et heeblil peab plast peal olema. Ei pea.

Ja kui olekski plast peal, siis teras vastu terast liigub libedamini, kui plast vastu terast. 
Kes ise on monteerinud, saab aru.

P.S. Kogu mu targutus käib max. 20a tagasi (1997-2018) toodetud pinkide kohta.
Aga uunikumidega, ma ei usu, et keegi täna enam teenust pakub.



.
Vasta
#53

Uuematel pinkides spets koht heeblile ja see tõesti ei nühi velge kui just mees purjus ei ole
Vasta
#54

ka mina pole näinud mingeid spets taldu kasutatavat pinkidel, ikka tavaline terasheebel kummi ja velje vahele ning vastu posti toetatult ja lõpuks pink pöörlema. Pole muidugi ka peenemates-paremates kohtades käinud, ikka maakas. Sama mees teeb ka veoka- ja traktorirehve jne.
Vasta
#55

Nüüd aga kui jutt juba rehvide mahavõtmise peale läheb siis vahest olen näinud,et peale mahavõtmist kõik ära rikutud ehk tükid väljas. Kas see on mehe viga või vanadus? Tavaliselt rehvi maha võttes keegi seepi vahele ei aja. Kas see oleks vajalik?

Tänan.
T.
Vasta
#56

(08-03-2018, 23:35 PM)spitfire Kirjutas:  Ma jooksin mööda linna oma keskkinnitusega kodarvelgedega, kuna ei leidnud pinki kus neid saaks tasakaalustada.
...


Kui see linn on  Tallinn, siis järgmine kord proovi naaberasulat Laagrit, kus toimetab Mellsoni bande. http://www.rehvivahetus.com/
Plastkattega heeblit neil ei ole, aga plastkingasid nende pinkidel olen näinud. Ning mul ei ole mitte üht aluvelge ära kriibitud ega pöörlema lastud pingis.
On odavamaid kohti, aga nende vendade suhtumine on mulle sobiv.
Vasta
#57

(09-03-2018, 13:55 PM)honkomees Kirjutas:  ka mina pole näinud mingeid spets taldu kasutatavat pinkidel, ikka tavaline terasheebel kummi ja velje vahele ning vastu posti toetatult ja lõpuks pink pöörlema. Pole muidugi ka peenemates-paremates kohtades käinud, ikka maakas. Sama mees teeb ka veoka- ja traktorirehve jne.

Väike õpetus fideo kuidas saab ilma velge kahjustamatta rehvi maha ja peale.

https://www.youtube.com/watch?v=PotZzGVrCb0
Vasta
#58

Aga äkki on viga rehvides või velgedes, et ilma rõngasteta ei saa vibrast lahti.
Proovige kasutada sellist pinki sellisel juhul ja kui vibra jäeb siis võib kindlalt väita, et ei saa jah !
https://www.youtube.com/watch?v=-wR5RSLEEDI
Vasta
#59

(09-03-2018, 15:51 PM)v6sa Kirjutas:  
(08-03-2018, 23:35 PM)spitfire Kirjutas:  Ma jooksin mööda linna oma keskkinnitusega kodarvelgedega, kuna ei leidnud pinki kus neid saaks tasakaalustada.
...


Kui see linn on  Tallinn, siis järgmine kord proovi naaberasulat Laagrit, kus toimetab Mellsoni bande. http://www.rehvivahetus.com/
Plastkattega heeblit neil ei ole, aga plastkingasid nende pinkidel olen näinud. Ning mul ei ole mitte üht aluvelge ära kriibitud ega pöörlema lastud pingis.
On odavamaid kohti, aga nende vendade suhtumine on mulle sobiv.

Eks osa läheb ikka tõlkes kaduma Wink  
Põhi probleem oli selles, et tegelased ei suutnud inglaste kodarvelge õieti pinki panna, kuna nende koonused ei sobinud. Mida ei saa kellelegi pahaks panna, aga sellest, et need koonused ei sobi nad keeldusid aru saamast, mis oli jälle minule arusaamatu. Kuigi teadsin täpselt mis ja kuidas.  Alles viies butiik Järvel viitsis süveneda milles probleem. Ja siis sai otsitud sobivat lahendust. Neli esimest diagnoosisid külmalt, et kõik veljed on kõverad ja siin pole midagi teha...   
Siit videost on näha kuidas tegelane võtab sobiva koonuse karbist ja paneb velje õieti pinki (ja väga tähtsa näoga kusjuures) : 

https://www.youtube.com/watch?v=5ocVobKdheY

Esimene koonus istub velje sisse ja ei lase velje talda puutuda vastu pinki. Teise koonuse puhul on halvasti näha aga see ei lähe mitte velje ava sisse (nagu tavaliselt) vaid velje peale, ümber keskosa.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#60

Noh mina inimesena, kes vahetab oma kätega aastas mõnisada rehvi ikka, võin öelda, et masinatest oleneb päris palju. Meie masinatel on plastikkaitsed peal aga heeblid on täitsa tavalised ja kui tead, mida teed, siis ei kriibi midagi ära.
Tasakaalustusega on asi tavaliselt selles, et 90% juhtudel on pink kalibreerimata, havematel juhtudel tundlikus maha keeratud (säästetakse raskusi). Kalibreerimine maksab Hoffmani pingile 300 eurot aastas ja tihti jäetakse see tegemata. Võite alati tõendit kalibreerimise kohta küsida, sest see väljastatakse iga kord aastase kehtivusajaga.
Lihtne on tasakaalu saamist kontrollida nii, et panete ratta tasakaalu, siis võtate pingist maha, keerutate veidi ja uuesti pinki. Kui näitab nulli, on kõik ok.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne