Tagadi Restauraatorite Päev 7.10.2018
#1
Tere!

Tuletame meelde, et tulemas on Tagadi Restauraatorite Päev, mis toimub 7.10.2018

NB! On olemas müügikohad (400-445) uutele tulijatele, kes müüvad vanatehnikat
Info: restauraatoritepaev@unic-moto.ee või (+372) 50 18 426
Vaata ka: http://www.unic-moto.ee
Terv:
Unic-Moto 
Vasta
#2
Väsitav ,aga ok.Paratamatult tuleb leppida ,et tehnika poolelt on ostlemise  kõrghooaeg  läbi.Sai klaaritud vanu võlgu,sõbrale Iivani paak ette söödetud,teisele sõbrale  Iivani kollektor ostetud ja mõnusalt aega veedetud Big Grin.
vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#3
erinevalt ühes teises teemas tehtud kriitikast, pean mina mainima, et igasugu läikivat hiina kräppi oli üksjagu vähemaks jäänud.
seega positiivne muutus. aga potte-panne ja muid kulinaid oli ikka liiast.
samas on huvitav vaadata, et asjad, mida mina ilma süümekateta minema viskan, on laadal täitsa tummise raha eest müügil.
(ja ma kipun kõike alles hoidma ja prügisse läeb ikka puhas rämps)
Vasta
#4
Oli ütlemata tore ilm ja palju tuttavaid nägusid. Lahti sai mitmest üleliigsest asjast ja platsiraha õnnestus tasa teenida.
Kuna ilma kriitikata võib jääda mulje, et kõik on korras, siis irisen müüjate platsile laskmise kiiruse üle. Minu kolatakso jõudis Tagadile kell 7 ja platsile "ainult" 40 minutit hiljem.
Plats aina suureneb, müüjaid aina rohkem - ehk oleks aeg tekitada 2 väravat ja hajutada koormus ja ka sisse-väljasõitjate vaheline tsirkus?
Näiteks lasta eraldi väravast sisse püsikunded, kel on plats õigeaegselt bronnitud, kohamaks makstud, kes teavad, kuhu nad lähevad ja kelle koorem läbivaatust ei vaja?
Tsingin ja vasetan väikseid esemeid väikses koguses. Ultrahelipesu kuni IZ karteri suurustele objektidele. Keevitan. Tallinnas.
Vasta
#5
Ja tundub, et asi võtab ka suuremaid mõõtmeid, võiks mõelda kahe päevaseks ürituseks.
Ennast häirib kaootilisus motojupid vahelduvad klaasipuru ja muu antiigiga. Võiks teha moto ja autojuppide müüjatele üks pool ja teine pool muu kraami jaoks. 
Kes müüb mõlemat, siis mis asjade müügi osas on ülekaal läheb ka sinna poolele. 
Sai isegi ühtteist ära toodud ja poole kõrvaga huvitavaid jutte kuuldud.
Vasta
#6
7.10.2018 Olete oodatud laadale!Terv;
Unic-Moto
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne