Tagadi Restauraatorite Päev 7.10.2018
#1

Tere!

Tuletame meelde, et tulemas on Tagadi Restauraatorite Päev, mis toimub 7.10.2018

NB! On olemas müügikohad (400-445) uutele tulijatele, kes müüvad vanatehnikat
Info: restauraatoritepaev@unic-moto.ee või (+372) 50 18 426
Vaata ka: www.unic-moto.ee




Terv:
Unic-Moto 
Vasta
#2

Väsitav ,aga ok.Paratamatult tuleb leppida ,et tehnika poolelt on ostlemise  kõrghooaeg  läbi.Sai klaaritud vanu võlgu,sõbrale Iivani paak ette söödetud,teisele sõbrale  Iivani kollektor ostetud ja mõnusalt aega veedetud Big Grin.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#3

erinevalt ühes teises teemas tehtud kriitikast, pean mina mainima, et igasugu läikivat hiina kräppi oli üksjagu vähemaks jäänud.
seega positiivne muutus. aga potte-panne ja muid kulinaid oli ikka liiast.
samas on huvitav vaadata, et asjad, mida mina ilma süümekateta minema viskan, on laadal täitsa tummise raha eest müügil.
(ja ma kipun kõike alles hoidma ja prügisse läeb ikka puhas rämps)
Vasta
#4

Oli ütlemata tore ilm ja palju tuttavaid nägusid. Lahti sai mitmest üleliigsest asjast ja platsiraha õnnestus tasa teenida.
Kuna ilma kriitikata võib jääda mulje, et kõik on korras, siis irisen müüjate platsile laskmise kiiruse üle. Minu kolatakso jõudis Tagadile kell 7 ja platsile "ainult" 40 minutit hiljem.
Plats aina suureneb, müüjaid aina rohkem - ehk oleks aeg tekitada 2 väravat ja hajutada koormus ja ka sisse-väljasõitjate vaheline tsirkus?
Näiteks lasta eraldi väravast sisse püsikunded, kel on plats õigeaegselt bronnitud, kohamaks makstud, kes teavad, kuhu nad lähevad ja kelle koorem läbivaatust ei vaja?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

Ja tundub, et asi võtab ka suuremaid mõõtmeid, võiks mõelda kahe päevaseks ürituseks.
Ennast häirib kaootilisus motojupid vahelduvad klaasipuru ja muu antiigiga. Võiks teha moto ja autojuppide müüjatele üks pool ja teine pool muu kraami jaoks. 
Kes müüb mõlemat, siis mis asjade müügi osas on ülekaal läheb ka sinna poolele. 
Sai isegi ühtteist ära toodud ja poole kõrvaga huvitavaid jutte kuuldud.
Vasta
#6

7.10.2018 Olete oodatud laadale!



Terv;
Unic-Moto
Vasta
#7

Juba sellel pühapäeval! Cool
Vasta
#8

Kas peale seitset jõudvatele müüjatele võimaldatakse taas järjekorras kolmveerand tundi siduri kärsatamist enne väravani jõudmist või on selles osas mingeid edusamme?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#9

(03-10-2018, 15:08 PM)NoorKARU Kirjutas:  Juba sellel pühapäeval! Cool
Tere.Kas kunagi oleks võimalik asi nii korraldada,et poti-panni müüjad oleks eraldi  sektoris tehnika osast.Kui see peaks toimuma siis kindlasti on mõnel seal meelispaik ja seega ei taha kohta muuta aga minumeelest võiks seda muuta.Esimene kord on ehk ebameeldiv kohta muuta aga teise korraga harjub ära.Minu arvamus on rohkem selles viitsimises,lihtsalt keegi ei viitsi sellega tegeleda.Vaatasin,et ainult mina pole see kes seda küsib.
Vasta
#10

Alates 25 aastast tehnikat võib müüa, kas aga reaalselt müüakse ka midagi 80-ndate lõpust/90-ndate algusest?
Vasta
#11

(03-10-2018, 21:04 PM)veix__ Kirjutas:  Alates 25 aastast tehnikat võib müüa, kas aga reaalselt müüakse ka midagi 80-ndate lõpust/90-ndate algusest?

Reaalselt müüakse kõike, mis kodumajapidamises üle. Öeldi ju, et Olete oodatud laadale!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#12

Üle mitme aasta laadal ja tõdema peab, et kõik see, mida otsima läksin on muutunud juba nii defitsiitseks, et laadal uusi asju polnud, vaid valdavalt väga ärakasutatud ja roostes jupid, mida enam taastada pole mõtet või ei saa. Vanema Jawandusega on seega veidi tuuga. Küll aga teeb headmeelt nüüd juba minu riiulilt vastu vaatav komplekt hilisema Ford T või ka varase A tulesid. Nii, et aitäh korraldajatele!  Smile
Vasta
#13

Täitsa rahul laadaga ja aasta jagu otsitud karburaatorid nüüd leitud lausa uutena Big Grin
Lisaks veel muid põnevaid juppe ja ka ühe poldi mida otsinud olen (y)
Olin umbes 7,30 kohal ja ei olnud mingeid ummikuid ja parkimis korraldajad olid väga abivalmis !
Vasta
#14

(07-10-2018, 19:05 PM)Qunts Kirjutas:  Täitsa rahul laadaga ja aasta jagu otsitud karburaatorid nüüd leitud lausa uutena Big Grin
Lisaks veel muid põnevaid juppe ja ka ühe poldi mida otsinud olen (y)
Olin umbes 7,30 kohal ja ei olnud mingeid ummikuid ja parkimis korraldajad olid väga abivalmis !

Ostsid nee 180 eur-i maksvad karpad oma tsiklile ära jah?! Meie jätsime maha need seal,kahju ainult,et 100 euri paar Ural-i plokikaasi maha jätsin,aga noh juhatasin õige mehe õigete asjadeni ja keegi sai õnnelikuks.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#15

(07-10-2018, 19:12 PM)hundu615 Kirjutas:  
(07-10-2018, 19:05 PM)Qunts Kirjutas:  Täitsa rahul laadaga ja aasta jagu otsitud karburaatorid nüüd leitud lausa uutena Big Grin
Lisaks veel muid põnevaid juppe ja ka ühe poldi mida otsinud olen (y)
Olin umbes 7,30 kohal ja ei olnud mingeid ummikuid ja parkimis korraldajad olid väga abivalmis !

Ostsid nee 180 eur-i maksvad karpad oma tsiklile ära jah?! Meie jätsime maha need seal,kahju ainult,et 100 euri paar Ural-i plokikaasi maha jätsin,aga noh juhatasin õige mehe õigete asjadeni ja keegi sai õnnelikuks.

Sinujaoks maksid võibolla tõesti 180€ Mina sain oma K650 karpad Leeduka käest (K301 originaalid) vasak/parem kõigest 50€ eest !
Nägin seal mehi küll kes ei saanud mitte midagi vene keelest aru ja jätsid päris palju asju sinna maha ja arvasid et kallis Big Grin
Isegi aitasin Pärnu poistel kaubelda IZ49 kroom juppidega ja poisid ostsid mulle veel kohfi selle eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne