Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

(03-03-2020, 16:13 PM)Aspelund Kirjutas:  Moodsatel telefonidel on olemas võimalus numbreid musta nimekirja panna. Seal olevatele numbritele kostab lihtsalt tuut-tuut, uued saab pärast kõne katkestamist sinna lisada. Kord kuus sinna kellegi lisamine ei koorma ka.

A:
Helistan ju ka peale tuttavate ka igasugu kontoritesse .Ikka kardavad. Sad

mis paranoia inimestel on, et kõnet vastu ei võta? Kardavad lausa nii hullusti müügikõnesid? Vau! Smile

ma ei kujutaks enda elu nii keeruliseks elamist ettegi, et võõraid numbreid (eriti veel lähiriikide omi) kardetaks või siis mingite sõnumitega jamataks. Pmst on see mu silmis poolel teel läbi operaatori kaugkõne tellimise (see nõuka-aegne lähenemine) poole Big Grin

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(03-03-2020, 17:27 PM)13piisab Kirjutas:  mis paranoia inimestel on, et kõnet vastu ei võta? Kardavad lausa nii hullusti müügikõnesid? Vau! Smile

ma ei kujutaks enda elu nii keeruliseks elamist ettegi, et võõraid numbreid (eriti veel lähiriikide omi) kardetaks või siis mingite sõnumitega jamataks. Pmst on see mu silmis poolel teel läbi operaatori kaugkõne tellimise (see nõuka-aegne lähenemine) poole Big Grin
Vaata .Vanasti ,läbi nn.operaatori teatatati Sulle ,et kõne sealt ja sellelt.Nüüd aga nigeeriad jne... Sad Tundmatud suunakoodid (ega tavainimene tea neist ju midagi)
PS: Mingit võõrast kõnet ei saanud ollagi ,ilma tellimata kusagilt...

13piisab Kirjutas:mis paranoia inimestel on, et kõnet vastu ei võta? Kardavad lausa nii hullusti müügikõnesid? Vau! Smile

ma ei kujutaks enda elu nii keeruliseks elamist ettegi, et võõraid numbreid (eriti veel lähiriikide omi) kardetaks või siis mingite sõnumitega jamataks. Pmst on see mu silmis poolel teel läbi operaatori kaugkõne tellimise (see nõuka-aegne lähenemine) poole Big Grin
kui oled ühe müügikõne vastu võtnud siis kipub neid miskipärast edaspidi rohkem tulema, räägitagu rahvale siin juhuslike numbrite genereerimisest jm. Tegelikult on mingid ikkagi mingid andmebaasid. Kui igav on ja aega piisavalt käes siis lustige, samas piiritagant tulevad tundmatud kõned võivad olla eritariifiga mille vastuvõtja peab kinni maksma. 
Tean üht tüüpi kes pidavat nn. müügikõnesid tegevaid naisi sebima - alguses huvi toote/teenuse vastu, siis kokkusaamine ja kes teab mis edasi saab.. Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(03-03-2020, 18:20 PM)Walter Kirjutas:  kui oled ühe müügikõne vastu võtnud siis kipub neid miskipärast edaspidi rohkem tulema, räägitagu rahvale siin juhuslike numbrite genereerimisest jm. Tegelikult on mingid ikkagi mingid andmebaasid. Kui igav on ja aega piisavalt käes siis lustige, samas piiritagant tulevad tundmatud kõned võivad olla eritariifiga mille vastuvõtja peab kinni maksma. 
...ja kui Sa loed ülevaltpoolt, siis kõne vastu võttes ja inimese aega raisates saad "selles andmebaasis" külge märke, et Sulle ei tasu helistada.

räägi palun, mis loogikaga ja mille alusel maksad Sa kinni koduvõrgus vastuvõetava "eritariifilise kõne"? See "arvamine" on vastuolus nii lihtsa maameheloogikaga kui sellega, kuidas ilmas asjad käivad.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Ma olen tavainimene aga saan ikka aru kui on mingi võõras suunakood numbri ees, telefon näitab ka siis tavaliselt koha kust kõne tuleb( Vilnius oli viimati)   Siis võibki vabalt ära blokkida või kui kellegil aega rohkem siis teeb pulli helistaja kulul.

Üks küsimus ka,  kas jahutuslõdvikuid on saada mudelpõhiseid või peab universaalsetest omale kokku keerama?   Teatud kohtades on sellised käänakud ja jõnksud, tahaks uskuda et sinna läheb ikka kindla mootori lõdvik külge.

Ma võtan küll julgelt kõnesid vastu. Müüginaiste -meestega hea ajaviiteks lobiseda. Mõnede käest sõimata saadud, mõned tänavad huvitava vestluse eest aga rohkem nad tagasi ei helista.

Aquila captas non muscas.

(03-03-2020, 18:54 PM)jussm Kirjutas:  Üks küsimus ka,  kas jahutuslõdvikuid on saada mudelpõhiseid või peab universaalsetest omale kokku keerama?   Teatud kohtades on sellised käänakud ja jõnksud, tahaks uskuda et sinna läheb ikka kindla mootori lõdvik külge.
loomulikult on mudelipõhised olemas. Küsi konkreetse auto küsimust varuosapoes. Või otsi mõnest e-poest (enamus neist toimetab ühel ja samal TecDoc baasil) üles. Nt sealt: aeromotors.ee
e-poodidega tasub sõbruneda: sealt saab ise vaadata, mida pakutakse ja mida mitte ning vajadusel ka seda, mis jupp mis masinate küljes veel kasutuses on (no kasvõi ühe tootja piires starterid-generaatorid) jne.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Kui viisakas äraütlemine ei mõju, siis ma küsin, et kas tahate kuulda kui ebaviisakas ma oskan olla? Siiamaale on see tehnoloogia toiminud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne