Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

kunagi villisel mingi kolks kostus käigukastist,iga pöörde tagant kolks,aru ei saa kust ja tulin järvelt 2 käiguga nii kodu.käigukast maha  kõik korras vahekast samuti korras ja siis hakkasin kardaani kruttima ja käis ringi sild paigal,hammas kadunud teol.

(19-04-2018, 13:21 PM)Basilio Kirjutas:  
(19-04-2018, 12:58 PM)Daff Kirjutas:  Vaadake ette. Need rattalaagri helid kanduvad teinekord väga imelikesse kohtadesse. Oleksin Audil pea aegu käigukasti hakanud vahetama. Leedust oli juba bronnitud kuna sada tarka väitsid lisaks minule, et vile tuleb keskelt. Üks tüüp ei uskunud ja kui ühe kaupa vahetama hakkasime siis viimane osutus vigaseks. Ei lõtku ega midagi aga ulus. Nüüd kõik vaikne. Sahiseb ainult.
Olen ka ise sellega peaaegu vitsad saanud. Aasta peale vasaku esiratta laagri vahetust Audil hakkas ulgumine kostma paremalt. No selge, parem ka otsad andnud. Töökojas kutt katsus ja vaatas ja otsustas, et ikka vasak. Seletasin küll, et see juba vahetatud ning hääl paremalt ja olin valmis mütsi ära sööma. Kutsuti naaberboksi kutt ka sõltumatuks eksperdiks. See katsus ja vaatas ka ja ütles samuti, et pigem vasak. OK, vasak siis vasak. Vahetati ära ja oh imet, jäigi vagusi. Nüüd sõidab juba aastaid. Ju siis oli kehv laager või anti esimesel vahetamisel haamrit. Parempoolne aga sõidab algusest peale siiani...

Alles oli sama pull. Lasin vahetada vasakpoolse rattalaagri (Audi 80 B4) undamine jätkus. Juba nutumaitse suus, et käigukast on otsakorral. Tuttav vaatas ja ütles, et vahetaks ära ka parempoolse laagri ja käigukasti õli. Sai tehtud see ära ja nüüd on vait kui haud. Parempoolne laager oli vahetatud enne Audi maha müümist mulle eelmisel aastal. fekaal laager siis

Veel pole maha löödud

Need kinnised määritud laagrid tuleks enne paigaldust korra lahti võtta ning veenduda määrde olemasolus.

(19-04-2018, 13:24 PM)motamees Kirjutas:  Tõsta esirattad üles ja keeruta, ise samal ajal hoiad esivedru spiraalist käega kinni. Vaata, kas tunned vahet.

Täpselt nii tehkegi, ilmeksimatu meetod, pole veel kordagi alt vedanud.

Tere! Murutraktoriga mure.B&S mootoriga 2011a.Mingil hetkel ei läinud enam käima.Vahetasin küünla ära,siis veel kuidagi läks.Nüüd kuu hiljem pole uue küünlaga ka sädet.Süütepool on välimuselt terve( ei ole sulanud.) Hooratas ja süütepool on kaetud pindmise roostega.Süütepooli ja hooratta vahele mahub paberileht ilusti.Süütepooli tuleb 1 must juhe ja see on mass? See mass on ka süüteluku igas asendis.Kas nii peabki olema? Mis siis traktori välja lülitab? Kahjuks on see elektrisüsteem võrreldes võrriga nii keeruline. Ette tänan kaasamõtlemise eest.

(26-04-2018, 09:06 AM)marek1970 Kirjutas:  Tere! Murutraktoriga mure.B&S mootoriga 2011a.Mingil hetkel ei läinud enam käima.Vahetasin küünla ära,siis veel kuidagi läks.Nüüd kuu hiljem pole uue küünlaga ka sädet.Süütepool on välimuselt terve( ei ole sulanud.) Hooratas ja süütepool on kaetud pindmise roostega.Süütepooli ja hooratta vahele mahub paberileht ilusti.Süütepooli tuleb 1 must juhe ja see on mass? See mass on ka süüteluku igas asendis.Kas nii peabki olema? Mis siis traktori välja lülitab? Kahjuks on see elektrisüsteem võrreldes võrriga nii keeruline. Ette tänan kaasamõtlemise eest.

Millega sa seda massi mõõtsid? Kui see must juhe massiga ühendada, siis peakski välja surema. Ühenda see must juhe lahti ja proovi siis.
Mingi suvaline pilt sarnasest asjast: http://bioart.me/briggs-and-stratton-wir...ram-20-hp/

(26-04-2018, 10:59 AM)kolentin Kirjutas:  
(26-04-2018, 09:06 AM)marek1970 Kirjutas:  Tere! Murutraktoriga mure.B&S mootoriga 2011a.Mingil hetkel ei läinud enam käima.Vahetasin küünla ära,siis veel kuidagi läks.Nüüd kuu hiljem pole uue küünlaga ka sädet.Süütepool on välimuselt terve( ei ole sulanud.) Hooratas ja süütepool on kaetud pindmise roostega.Süütepooli ja hooratta vahele mahub paberileht ilusti.Süütepooli tuleb 1 must juhe ja see on mass? See mass on ka süüteluku igas asendis.Kas nii peabki olema? Mis siis traktori välja lülitab? Kahjuks on see elektrisüsteem võrreldes võrriga nii keeruline. Ette tänan kaasamõtlemise eest.

Millega sa seda massi mõõtsid? Kui see must juhe massiga ühendada, siis peakski välja surema. Ühenda see must juhe lahti ja proovi siis.
Mingi suvaline pilt sarnasest asjast: http://bioart.me/briggs-and-stratton-wir...ram-20-hp/

Kui peale musta juhtme lahtiühendamist süütepooli küljest säde tekib siis tuleb üle kontrollida turvalülitid.Piduripedaalil,niiduterade kang/lüliti oleneb kas terade lülitus elektriline või mehhaaniline ning istme lüliti.Kõik need katkestavad süüte.

On keegi kursis, mida see uus andmete töötlemise seadus toob kaasa minule isklikult ja kas ma ikka pean selle mulle saadetud asja läbi lugema ja kusagile oma nõusoleku andma? Mis juhtub, kui ma ei reageeri üldse? Pannakse mu kirjakast, pangakonto, ajalehe lugemine või muu koht kinni? Näiteks automoto foorum? No poe sooduskaardi ähvardavad kinni panna.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(26-04-2018, 16:16 PM)aavu Kirjutas:  On keegi kursis, mida see uus andmete töötlemise seadus toob kaasa minule isklikult ja kas ma ikka pean selle mulle saadetud asja läbi lugema ja kusagile oma nõusoleku andma? Mis juhtub, kui ma ei reageeri üldse? Pannakse mu kirjakast, pangakonto, ajalehe lugemine või muu koht kinni? Näiteks automoto foorum? No poe sooduskaardi ähvardavad kinni panna.

Kui sa ei aktsepteeri nende muutusi (mida nad iganes ka lubavad teha), siis sa lihtsalt ei saa nende tasuta (või tasulisi, enamasti) teenuseid kasutada.

Mida täpselt muudetakse, on enamasti kirjas kõige pisemate tähtedega leheküljel gaziljon.

Tavakasutaja jaoks ei muutu sittagi.

mis andmeid töödeldakse?
ja kes töötleb?

(26-04-2018, 20:55 PM)diesel Kirjutas:  mis andmeid töödeldakse?
ja kes töötleb?

Kuna delikaatsed isikuandmed peavad olema kaitstud ning anonüümseid andmeid kaitsta ei saa siis asendatakse AM foorumi kasutajanimed õigete nimedega.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(26-04-2018, 20:55 PM)diesel Kirjutas:  mis andmeid töödeldakse?
ja kes töötleb?

Nagu olen kuulnud: kookle saadab su ekraanile just sinu vanuserühmale ja viimastele lehtede otsingule lähedasi reklaame ja uute linkide pakkumisi.. Osta ee ja teised ka pakuvad sarnaseid asju. Selverid-rimid pakuvad soodustusi just sulle. Pangad teevad pakkumisi annetada kuhugi jne jne. Telefonimüügiga tegelevaid mamsleid varustab sinu tel. nr-iga ka mingi andmeid koguv firma. Kõik töötlevad, autoregister, liikluspolitsei, maksuamet jne. Ega vist enam põõsasse ei poe, muidugi kui just paadialuseks ei hakka. No terviseandmed kah, seda himustavd eriti elukinlustajad.
Näiteks kui nutitelekast vaatan mõnd laulu, tuleb laulupakkumisi, vaatan vene filmi, tuleb vene filmipakkumisi. Kust nad kõik teavad seda, eks ikka töötlevad. Kes töötleb, on küsimus, härrasmehe kombel oma nime nad ei avalda.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

ahah, mingi 21 sajandi värk.
mulle pole õnneks või kahjuks miskit sellist saadetud.

(26-04-2018, 22:23 PM)aavu Kirjutas:  Nagu olen kuulnud: kookle saadab su ekraanile just sinu vanuserühmale ja viimastele lehtede otsingule lähedasi reklaame ja uute linkide pakkumisi..
Need featuurid saab kõik kinni keerata.
Kui Sa aga oma telefoni mälust annad naabrinaise numbri suvalisele vandile ilma eelneva vastava loata, siis arvesta naabrinaise poolse kahjunõudega andmete töötlemise rikkumise alusel.

Tsitaat:Need featuurid saab kõik kinni keerata.
Ja-jah, oskaks ainult. Täna ei saanud isegi ID-kaardi uut tarkvara peale. Ütles et alustab paigaldust aga seisis läksin ära, 5 minuti pärast ikka seisis ja alustas. Mingi link tegi lahti arvutis veateate, mis oli allakerimisel ca 2 meetrit pikk. Kellaajad ilusti juures iga rea peal. Aru ei saanud, asi kinni ja eks kuhagi on rohkem õnne proovida. Muidu pakkus seda uuendust juba mitmes kord. Oh, oleks juba 60-ndatel IT-d õpetatud!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(26-04-2018, 22:43 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Need featuurid saab kõik kinni keerata.
Ja-jah, oskaks ainult. Täna ei saanud isegi ID-kaardi uut tarkvara peale. Ütles et alustab paigaldust aga seisis läksin ära, 5 minuti pärast ikka seisis ja alustas. Mingi link tegi lahti arvutis veateate, mis oli allakerimisel ca 2 meetrit pikk. Kellaajad ilusti juures iga rea peal. Aru ei saanud, asi kinni ja eks kuhagi on rohkem õnne proovida. Muidu pakkus seda uuendust juba mitmes kord. Oh, oleks juba 60-ndatel IT-d õpetatud!
ID kaart ei taha igas brauserid töötada - võib proovida mõnda teist. IE-s töötab ilusti, Chromis näiteks mul jukerdab.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(26-04-2018, 22:28 PM)diesel Kirjutas:  ahah, mingi 21 sajandi värk.
mulle pole õnneks või kahjuks miskit sellist saadetud.

Kui kindel sa selles olla saad? Kas Sulle tuleb võrdselt elektroodipakkumistega ka tampoonipakkumisi? Mulle mitte... Big Grin

Kõnealuse andmekaitsemääruse subjektiks on kõik andmed, mis võimaldavad identifitseerida. Ning reegle on see, et ettevõttel pole õigust küsida rohkem, kui hädapärast vaja. Aga häda on ju defineeritav, eksole... Toungue

(26-04-2018, 22:23 PM)aavu Kirjutas:  
(26-04-2018, 20:55 PM)diesel Kirjutas:  mis andmeid töödeldakse?
ja kes töötleb?

Nagu olen kuulnud: kookle saadab su ekraanile just sinu vanuserühmale ja viimastele lehtede otsingule lähedasi reklaame ja uute linkide pakkumisi.. Osta ee ja teised ka pakuvad sarnaseid asju. Selverid-rimid pakuvad soodustusi just sulle. Pangad teevad pakkumisi annetada kuhugi jne jne. Telefonimüügiga tegelevaid mamsleid varustab sinu tel. nr-iga ka mingi andmeid koguv firma. Kõik töötlevad, autoregister, liikluspolitsei, maksuamet jne. Ega vist enam põõsasse ei poe, muidugi kui just paadialuseks ei hakka.

 Maapiirkonnas ei päästa interneedusest ja isegi telefonist loobumine, tarbimis harjumuste jälgimise ega ka positsioneerimise eest. A la kodanik X laekus poodi peale kella kümmet, ostis x ühikut midagi, nüüd viibib poe tagusel territooriumil figurantidega, kes samuti on teada. Ta ju võib nõuda, et kustutage kõik küpsised vmt, aga pole mõtet Big Grin

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Kas algusaastate 08 ja 2000ndate 08 ehituses on mingeid suuremaid erinevusi/edasiarendusi(jõuülekande ja piduriteema)?

Pritsega mootor näiteks.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne