'69 mustang Mach1 390
Mulle meeldib ka sinine väga. Sai ka seda küsimust arutatud vanasõiduki numbri komisjoniga. Kuna D ümber on segadus, siis võin värvida siniseks, aga sinised mustangid ei olnud seest punased. Et nüüd pean sisu muutma kas mustaks või valgeks. Elan ka vast selle üle, aga samas jäi lahtiseks konflikt mis tekiks ettenähtud sisu tooni ja välise värvile vastavuses. Ühesõnaga originaalis tuli ta hallina, see on selge. Kui halliks ei värvi - miinuspunktid mulle kusagilt tulevad. Hullem pidi olema kui ikkgi konseptsioon on vale, et mul sinine auto punase sisuga.
'60 GAZ 21, '64 GAZ 13, '69 Mustang, '84 GAZ 2424
Vasta
Telli see Martti Report... saad palju targemaks. Intervjuust ju selgub, et diileritel oli võimalus eriliste kombinatsioonide tellimiseks. Need võisid minna väga kaugele ametlikult pakutavast.
Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
sinine auto punase sisuga on nagunii kole kui öö. Kui sisu punane siis ikka kas peaks auto olema ikka must, valge või punane. Võibolla veel mõned üksikud toonid. Aga sinine punasega on ikka üsna rõve kontrast
Vasta
Tere no kui sul punane sisu siis kindlasti näeb see auto selle halli värviga mis tegalikult suht valge välja näeb igatahes parem kui sinine auto punase sisuga.Samas kui sulle hullult meeldib sinine võid ju hallile kaks sinist triipu üle katuse tõmmata :-)
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne