MURUTRAKTORID- ostuabi, hooldus, remont...

(21-10-2018, 21:48 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  See ju puhas tahhomeeter?

Tahokas jah, lugesin teemat valesti aga ehk abiks ikka kellelegi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(21-10-2018, 22:02 PM)viplala Kirjutas:  
(21-10-2018, 21:48 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  See ju puhas tahhomeeter?

Tahokas jah, lugesin teemat valesti aga ehk abiks ikka kellelegi.

Kas sellist tahhokat vabalthingavale diislile(audi 2,4 5silindrit) ka annab aretada?
Vasta

(24-10-2018, 10:16 AM)ahtos Kirjutas:  
(21-10-2018, 22:02 PM)viplala Kirjutas:  Tahokas jah, lugesin teemat valesti aga ehk abiks ikka kellelegi.

Kas sellist tahhokat vabalthingavale diislile(audi 2,4 5silindrit) ka annab aretada?

Ikka annab. Sellega tuleb kaasa magnet, mis tuleb kleepida rihmaratta külge näiteks. Seejärel teha mingi klamber mis hakkab andurit hoidma, mis siis omakorda loeb magneti möödumist temast ja kuvab pöörded numbritena LED ekraanil.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Millega oleks m6istlik poeuus niiduterade korpus üle v66bata.
Hetkel ta igast kandis robustne hall (mingi krunt?) kuid l6pptulemus v6iks olla kollane (Stiga Tornado).
Vasta

Polüuretaanvärv. Tööstusvärvide kauplused pakuvad.
Vasta

(07-01-2019, 13:49 PM)ziim Kirjutas:  Millega oleks m6istlik poeuus niiduterade korpus üle v66bata.
Hetkel ta igast kandis robustne hall (mingi krunt?) kuid l6pptulemus v6iks olla kollane (Stiga Tornado).

Ma harutasin tutika pulkadeks, õrnemast liivapritsist läbi ja lasin Kuusalus kuumtsinkida.
Hiljem Devorist veoka raamivärv püstolist peale. Tänaseks värv altpoolt muidugi läinud aga metall siiamaani veel veatu.
Vasta

Mina olen ka epokrundiga teinud ja pärast veoauto värv peale.
Lased toonida sellise täpselt nagu soovid.
Igal sügisel enne talvekorterisse panekut korpus alt ära,pesuriga
puhtaks,peale kuivamist alumisele poolele ML peale ja on hästi kestnud.
Vasta

Keegi nende elukate kohta oskab midagi kosta:
https://www.hansapost.ee/et/aed-ja-tooriistad/aiatehnika/murutraktorid-ja-raiderid/?page=1&filters[]=brandname%24HPG
Ilmselt puhastverd hiinlane. On kellegil kokkupuuteid olnud ja teab kogemust jagada?
Vasta

(03-02-2019, 20:38 PM)tcumen Kirjutas:  Keegi nende elukate kohta oskab midagi kosta:
HPG
Ilmselt puhastverd hiinlane. On kellegil kokkupuuteid olnud ja teab kogemust jagada?

HPG elik HansPostGrupp on lihtsalt suvalise hiinaasja bränding ja reaalselt neid seal kõrvuti teiste hiinlastega katsudes - selle viletsama otsa oma! Kuna tegu on juba suure hunniku rahaga siis ma hoiaks pigem eemale! Siin võib häving ikka julm olla - see pole 100 raha pulli teha. Ja nende puhul "garantii" on pigem fiktsioon, i quess.
Vasta

Päris poest võib see asi odavam olla. Vaata ka rataste suurust, mida väiksemad, seda sitem pärast olla.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(03-02-2019, 20:38 PM)tcumen Kirjutas:  Keegi nende elukate kohta oskab midagi kosta:
https://www.hansapost.ee/et/aed-ja-tooriistad/aiatehnika/murutraktorid-ja-raiderid/?page=1&filters[]=brandname%24HPG
Ilmselt puhastverd hiinlane. On kellegil kokkupuuteid olnud ja teab kogemust jagada?

Miks huvi tunned nende vastu? Big Grin
Vasta

Kui kõiki varuosi on võimalik (ja normaalse ajaga) saada, siis võib veel mõelda. Kui aga midagi võtta pole, siis maha visatud raha.
Vasta

Mul tuttaval oli HPG muruniidukile ratast vaja. Veoga niidukil rattal seespool hammasvöö.
Hambad maas ja vist ootab siiamaani uut ratast.
Mina hoiaks igatahes eemale ja ega neid päris tasuta ka ei jagata.
Vasta

(03-02-2019, 22:16 PM)pannkook Kirjutas:  Miks huvi tunned nende vastu? Big Grin

No varsti tuleb kevad ja siis tahab muru niitmist.
Praegu on see kodutöö tegemise aeg, et sobiv välja valida. Cool
Vasta

(04-02-2019, 18:39 PM)tcumen Kirjutas:  No varsti tuleb kevad ja siis tahab muru niitmist.
Praegu on see kodutöö tegemise aeg, et sobiv välja valida. Cool

Kevadel hooaja algul jällegi ei saa nii hästi hinda enda kasuks painutada. Üldiselt tasub kohapeal käia poodides ja rääkida. Ise ostsin hoopiski sügise lõpul.
Vasta

Kas keegi mõnes lähiriigis murutraktorite lammutus teab? McCulloghi raider vajaks üht ja teist.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Ilmselt murutraktori kohta käib samuti: https://online.le.ee/2019/04/02/muruniid...nsiini-98/
Ise kasutan Aspenit, pole mingit muret üle talve seismisega ja kevadel käivitamisega ja ei pea talveks paaki ja karburaatorit tühjendama. Kui aga enne talvepuhkust bensiinist tühjaks teha, siis 98 peaks ka OK olema. Mõni aasta tagasi ise kasutasin sellist meetodit, et sügisel muruniidukile/traktorile (ja üldse kõigile seisma jäävatele bensiinimootoriga seadmetele) panin Aspeni sisse (muidu kasutasin sirkli gei 98-t) ja lasin sellega veidi töötada ja siis jäi talvepuhkusele. Siis aga läksin üldse aastaringselt Aspenile üle kuna kulu ei ole väga suur, ainult mõnikümmend L aastas.
Vasta

Müügimehed foorumisse sattunud vist. Nelja kuuga ei juhtu tava bensiiniga küll mitte midagi drastilist ja isegi kui tahmab selle pooliku paagitäiega kevadel pisut rohkem, siis saab kohe ju värsket peale. Hull asi?  Eurosolk on eelduste järgi muidugi ebapüsivam, aga 98 võiks sama moodi käia nagu senimaani ja olen täitsa kindel, et käivad ka 95 pealt kõik masinad, mis selleks ette nähtud, lugege kasutusjuhendit.
Vasta

Neljataktilisel midagi väga hullu ei juhtu jah, karburaator võib seest ära korrodeeruda, vaigust ummistuda, lihtsalt mitte käivituda... Mulle pole seda vaja, et hakata kevadel karburaatorit lahti võtma ja puhastama, tehtud seda jama küll juba varasemalt. Kahetaktilistega väntvõlli simmeritega on asi halvem lugu, see aga pole väga murutraktorite teema jutt enam. Smile
Vasta

(02-04-2019, 22:40 PM)huvi5 Kirjutas:  Müügimehed foorumisse sattunud vist. Nelja kuuga ei juhtu tava bensiiniga küll mitte midagi drastilist ja isegi kui tahmab selle pooliku paagitäiega kevadel pisut rohkem,
...

Paraku mitte ainult ei tahma, vaid lausa keeldub käivitumast mõne isendi näitel. Kütuse vahetus teeb alles elu sisse.

On muidugi äärmiselt meeldiv kuulda, et meie hulgas on inimesi, kel kunagi kütusega muret pole. Ole hea ja avalda, kust ma saan seda suurepärast ainet soetada?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne