LUAZ ????
#1

Agentuur leidis Ukrainast mingi imeliku isendi. Pidi ujuv LUAZ olema. Kas kellelgi on kokkupuuteid sellise elukaga olnud?
   
   
   
   
   
Vasta
#2

Tere!
Omasin ka kunagi sellist, nüüd pesitseb see Tartu kandis ja peaks juba renoveeritud olema.
Ujuma ta väga hästi ei pidanud, enamus kippus ikka vett sisse ajama.
Kiievi näitusel oli neid hulgim kohal.
A

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

(08-05-2018, 21:49 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere!
Omasin ka kunagi sellist, nüüd pesitseb see Tartu kandis ja peaks juba renoveeritud olema.
Ujuma ta väga hästi ei pidanud, enamus kippus ikka vett sisse ajama.
Kiievi näitusel oli neid hulgim kohal.
A
 Pidi täitsa tipp - topp olema. Täiskomplekt koos kanderaamidega jne. Läbisõit 200 km. Ujumiseks kinnituvad rataste külge mingid propellerid.
Vasta
#4

Propellerid sellised.
   
Vasta
#5

Mitu raha selle eest küsitakse?
Vasta
#6

(08-05-2018, 22:13 PM)volvo Kirjutas:  Mitu raha selle eest küsitakse?
 Hulga 10K
Vasta
#7

LuAZ 967 on selle asja mark. Neid on ikka liikvel olnud, Eestis päris mitu isendit silma jäänud. 

Enamik (või kõik) on küll dokumentideta, sest erakätesse on nad võitmatu punaarmee varudest jõudnud hämaraid teid pidi. Ma pole kindel, kas nad isegi armeeridades registreerimisele kuulusid, või olid ainult "aktsioonis" kasutamiseks mõeldud. Esiotsal numbri kinnitamiseks ette nähtud kohta justkui polegi.
Vasta
#8

Minu oma oli täitsa registris ja minu nimel, sõbral oli ka see registris, isegi TÜV oli peal ja käis sellega isegi Lustisõitudel Tallinnas.
Kiievis olid neil ka enamusel minu meelest reg. nr. küljes.

https://www.facebook.com/Oldcarland/  

Mina sain 2K. ja sõber enda oma eest midagi alla 3K. raha.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#9

(08-05-2018, 22:27 PM)aksel73 Kirjutas:  Minu oma oli täitsa registris ja minu nimel, sõbral oli ka see registris, isegi TÜV oli peal ja käis sellega isegi Lustisõitudel Tallinnas.
Kiievis olid neil ka enamusel minu meelest reg. nr. küljes.

https://www.facebook.com/Oldcarland/  

Mina sain 2K. ja sõber enda oma eest midagi alla 3K. raha.
 Mis seisus ta sul oli. Seda isendit pakutakse Eestisse tooduna 10 K eest, millele lisandub veel toll ja km. Paberid ka olemas ja muidugi 100 % originaal. Tehase komplektsuses. Kas kellelgi on aimu palju neid ujukeid üldse toodeti?
Vasta
#10

   










Selline vähe tummisem.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#11

Luazil on sildade lisamine suht lihtne, sild ise on torsioon tüüpi ja kinnitub raamile 4 poldiga. Samuti on esisild ja tagasild omavahel vahetatavad, vähemalt kinnituse ja geomeetria poolest. Üsna lihtsa vaevaga saaks ka nelikroolimise teha, kui tagasilla asemele teine esisild panna ja veidike pööramishoovastikku ehitada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne