Vana RAF buss
#21

ahhaaa ...
selge-selge ... ma mõtlesin, et siin juba kord on selline pisibussiteema ...
sellel kastil eriti suurt uunikumilist väärtust vist ei ole? või on?

u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#22

Veneaja lõpus oli see kolhoosides ja sovhoosides suht populaarne masin a viimasel ajal pole eriti liikumas näha olnud.
Vasta
#23

Üks selline sõitis alles paar päeva tagasi Pärnu vahel vastu.Ja üks seisab Koidula pargi lähedal ühes hoovis.
Vasta
#24

mustamäel...Magistrali kaubanduskeskuse taga,9-korruselise maja ees...vaatasin lähemalt,päris kobe...tundub et ysna hiljuti yle värvitud ja siis seisma jäetud Sad
Vasta
#25

Big Grinmu naabritel on 2 tükki:lol
Vasta
#26

mul vedeleb ka üks selline kaubiku versioon hoovinurgas
Vasta
#27

Sattus üks selline asi silmaalla. Kui vahe on tõesti küljeakendes mis lahti käivad siis need on tõesti olemas aga väliskuju oli ka sarnane (sama) aga lähemalt ei uurinud Kilingi-Nõmme ja Pärnu vahel umb 1km Kilingi -Nõmmest Pärnu pool.Kel huvi võtku kontakti.
Vasta
#28

kui huvi pakub siis tondil seebi 28 hoovi peal seisab ka üks üli mega korralik mingi vanamees on omanik . korra nädalas käib pesulas siis kuivatab ja vahatabCool
Vasta
#29

Mõne kuu eest nägin ühte liikuvat (aga väga kehva väljanägemisega,kuid kirjad \"Latvija\" siiski olemas) 977-t Tallinnas sõitmas.Värv oli vist helebeež või midagi sarnast.
Vasta
#30

See üleni sinine seal on Eraz.

Asp
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Oh, mu õu näeb juba niigi välja kui miniatuurne Emex.
kaks sapakat

Asp.


Sul muhku ei ole nende hulgas? On mõni korras ka?

PS! Selliseid busse olen ikka kohand viljandimaal.Kõpus ka üks sinine.Vist isegi korras.
Vasta
#32

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: obrok
Üks selline on Tartust väljasõidul tallinnasse paremat
kätt peale raudtee ülesõitu
Minu arust on see ERAZ. Valge, külje peal on kiri \"poisteklubi PEKA\".

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#33

Nysa juttudest inspireerituna on veel üks mikrobuss peagi foorumlaste rauakogusse lisandumas. Kui hästi läheb ja rahakott vastu peab, siis on Asp peagi kaua igatsetud RAF-i omanik.

Valmistatud peaks ta olema enne 1969.aastat, hetkel koosneb küll peamiselt roostest ja mälestusest, kuid omab siiski piisavalt substantsi, et end päästmisvääriliseks liigitada. Olemas on mootor, sillad, samuti on veel ees klaasid. Puudu on suurem osa salongist. Kunagi olevat see kuulunud Pirita purjespordikeskusele. Mõnes mõttes läks õnneks, sest teine kandidaat jaanipäevaks mainit sõidukile oli juba Emex.

Nüüd on siis põhjust asuda Volga varuosi korjama. Kui kellelgi üle mõistliku hinnaga esisilla tükke, vana Volga radiaator ning vene päritolud sõidukite aknatihendeid, siis võib neid hakata vaikselt mulle pakkuma. Lisaks oodatud RAF-tüüpi sõidukite kohta käiv kirjandus.

Pilte leiab siit: http://www.pilt.ee/view/109618/

Nagu näha, eriliseks optimismiks siin põhjust pole. Niipalju on head, et põhikomponendid on kõik olemas. Salongi seest on puudu kõik katted ja istmed (isegi ees on valed). Armatuuri plekk on õige, aga näitajad valed, valed on ka esituled ja tagatuled.

Asp




Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#34

[Pilt: B9724.jpg]
Vasta
#35

Hmm.. eile alles nägin Tallinna vahel vurmas üht suht heas korras ja KINDLASTI RAF\'i (siledad külejed ja akndad ning istmed sees. ) Oli teine paksu värviga halliks võõbatud ning (Nysa ?) tuled tahja pandud. Tuulutusluuki ees ei olnud

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#36

Jah, neid peaks olema sõitmas veel vähemalt kaks, üks Mustamäel ja teine Tallinnast väljas. Mõlemad on hilisemad mudelid (977 DM) ja suhteliselt karmilt remonditud.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#37

Kuna Nysadest oli siin ka juttu, siis KBFI õuel liigub aeg-ajalt üks Nysa (sini-valge), mingi veeseire (?) labori kirjadega. Kuna ehitatud vist juba tehasest liikuvaks laboriks, siis suhteliselt modifitseeritud kerega. Aga heas seisukorras, talvel ilmselt pole liikunud, ja töös edasi.
Vanad žukid on aga vist kõik juba välja surnud....
Vasta
#38

Zuke ikka veel ka nii mõnigi liigub.Pikemalt on neist (ka Eestis liikuvaist) juttu Ida-Euroopa veokite ja busside teemas.
Vasta
#39

Paar Zuki börsis pakutavana.

loll on loll olla.
Vasta
#40

Nüüd on siis nii, et Raf on treileril ja liigub Viljandi poole. Ehk õnnestub mul nädalavahetusel samuti sinna jõuda, siis on loota pikemat fotoreportaaži.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne