Uus mõte - uus teema: Hea mõte!
#1

(08-01-2019, 12:02 PM)olli Kirjutas:  
(07-01-2019, 22:38 PM)Marko Kirjutas:  Kas ikka on vaja kõik uitmõtted kohe kirja panna?
Aga selle tõhustamisega seotud arutelu kustutamine nüüd küll väga heas valguses antud foorumi esindajaid ei näita. Arvasin, et selline tsensuur on rohkem delfi kommentaariumi praktika.

Meil mitu liikluskaamera ja automaatkontolli teemat olemas. Uuel aastal on nüüd kombeks vastavalt teemale kirjutada https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=61570

Pealegi meie foorumis on normaalne ka 10a vanu teemasid üles kaevata ja sinna midagi vastata (teemakohast).

Sai see tehnoülevaatuse teema ka lahku löödud, sest seal hakkas juba arutelu hoopis teisest teemast. See on täiesti okei ka minu poolt kui mingi teema sees algab mingi uue teemaga aruteluahel... Päris mugav on nüüd administreerimise poolel neid teemasid kokku-lahku lüüa.

Minu uue aasta soov on, et mõni uus teema algaks ka nii: Lugesin [viide teemale-postitusele] ja mul tuli seoses sellega hoopis uus teemaväline mõte...

Tsensuuri ei ole võimalik siin tekitada ja mille üle seda kehtestada on? Auto- ja mototeemalise vanatehnikahuvi vastu? See huvi ja hobi on poliitiliste vaadete ülene ja seda igapäeva poliitikat me siia foorumisse ei too. Lihtsalt. Kui sa vihkad või armastad valitsust siis ole hea, jäta see enda teada või kuuluta oma tõde oma seltskonnas.

Lubatud ja oodatud on see poliitika osa, mis puudutab just vanatehnika käigushoidmist ja sellega otseselt seonduvalt. Emotsioonideta. Punkt
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne