Kas Tallinnas on Baltic Bolt-ile alternatiivie
#1

Seda siis Tallinnas (Mustamäe/Põhja-Tallinna) kandis, seal lähedal on Janere ja Würth on ka, aga äkki on veel kohti, milles pole aimugi
Järve Keskuses onTööriistamarket ...

Sai siiber BalticBoldis järjekorras ootamisest ... keset päeva oodata ~18 minutit (12,17 saad nubri ja 12,40 astud poest välja ...), et leti äärde pääseda, olles numbri järgi järjekorras neljas!
Vbl on äkki kellegil veel "paremini" läinud?
Mäletan aegu, kui pidi üle tunni järjekorras seisma (kui seal veel järjekorra aparaati ei olnud) aga siis oli ka järjekorras üle paarikümmne inimese.  Cool
Vasta
#2

Et käisid ka eile seal Toungue 
Ma 12.00 sain numbri. Ees ootas juba 6 inimest ja töötas 1 laud. Lahkusin ja jätsin oma raha tööriistamarketisse.
Aga küsimus tekkis ka mul. Kas on alternatiivi neile? Marketis on ikkagi suht piiratud valik. Ja toll ning muid peenemaid/erilisemaid keermeid muudes vist väga ei ole kohapeal.
Kuidas Würthi poldimajandusega olukord on. Kas ainult tellimisel või on ka kohapeal mingi ladu?

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#3

würth mustamäel pole eriti midagi, lasnas on korralik valik, saba ilmselt sellest, et hetkel on vähemalt auto remondis kõrghooaeg
Vasta
#4

Boltland peaks ka olema Tallinnas, aga kas asukoht sobib, seda peab ise uurima.
Vasta
#5

Too on üks huvitav pood - http://www.janere.ee/esileht/
Mina olen küll ainult Keila poodi külastanud. Väidetavalt esinevad ka Tallinnas.
Keilas olen ma tavaliselt ainuke kunde olnud ja tegeletaksegi personaalselt minuga. Cool
Vasta
#6

(16-05-2018, 13:44 PM)samodelkin Kirjutas:  Too on üks huvitav pood - http://www.janere.ee/esileht/
Mina olen küll ainult Keila poodi külastanud. Väidetavalt esinevad ka Tallinnas.
Keilas olen ma tavaliselt ainuke kunde olnud ja tegeletaksegi personaalselt minuga. Cool

Soovitan samuti.Oli mul vaja M7 polti.Teise päeva lõunaks sebisid meetrise keermelati kohale.Kui küsite milleks ,siis köögikraani kinnituspolt sellise keermega.
Vasta
#7

(16-05-2018, 11:21 AM)supp Kirjutas:  würth mustamäel pole eriti midagi, lasnas on korralik valik, saba ilmselt sellest, et hetkel on vähemalt auto remondis kõrghooaeg

Würth Mustamäe avas uue poe just Kadaka tee 4
Vasta
#8

Seal sektoris need enamus poldi-mutri pesad kõik koos tegutsevadki. Nüüd on tõesti teises tänavaotsas ka Würth olemas.
Tasub pigem rõõmustada, et kõigil kliente jagub ja niipea poodi keegi kinni ei panda. Ehk palkavad leti taha lisajõudugi, proovi oma arvamust näiteks nende FB lehele kirjutada, kindlasti reageerivad.
Igasuguseid roostevabu polte-mutreid-seibe oli vanasti ka Kadaka tee (1,3) alguses motopoes saadaval. Isiklikult on tööriista poes veedetud aeg üsna kvaliteetne ajaviide...
Vasta
#9

Knoke, Espaki kõrval.
Vasta
#10

Kudas muidu erinevate poldipoodides hinnapoliitika on?? Millise firma poole tasub rohkem vaadata??

Eino
Vasta
#11

Würthi on hea soovitada küll, aga kodulehel on kiri, et "teenindame ainult lepingulisi kliente". Kas mitte Knokega sama ei ole?

BB kohta veel nii palju, et keskmiselt neljal korral viiest on lisaks ootamisele antud leti tagant tonaalsusega, žestikuleerimisega, verbaalselt või eelmise kolme mingisuguse kombinatsiooniga mõista, et oleks olnud väga palju parem, kui ma poleks üldse töötegemist segama tulnud.
Vasta
#12

knoke vähemalt veerennis teenindavad kõiki.
Vasta
#13

Tartu kogemuse põhjal kõige kiirem koht täiesti tavalisi polte saada on K-rauta. Mu teada ainuke koht, kus poldi-lett niisamuti iseteenindades nagu selveri puuviljalett. Paned poldid kotti, kaalud ära ja kassasse. Seejuures võib sama hinnakategooria polte ühte kotti kokku panna. Ühe korra oli tige naine autos, siis lubasin et üle 5 minuti ei lähe - 3 minutiga olin tagasi ja poldid ostetud. Big Grin Kilohind umbes sama mis Tööriistamarketis, paarkümmend senti siia-sinna. Tööriistamartkeris aga saali peale 1-2 teenindajat kes tihti hõivatud ning ise võtta ei lubata. Tavaliselt käin aga polte ostmas Lasitas. Seal hea valik ka tollmõõte, tugevamaid, sisekuuskante jms. Olen sealt isegi saanud selliseid asju mille peale BalticBoltis öeldi, et pole olemaski (nt M4 jätkumutter). 90% juhtudel on seal teenindajaid rohkem kui kliente. Kes muuhulgas väga sõbralikud (erinevalt BBst) ja üllatavalt pädevad (enamuses naisterahvad). Ning suuremaid koguseid loetakse mitmekesi kokku. Arvestus käib erinevalt K-rautast ja tööriistamarketist tüki hinnaga, aga mu kogemuse põhjal teeb kokkuvõttes umbes sama välja. Ostsin ükskord ~20kg tavalisi M6-M10 polte/mutreid ja läks kokku natuke üle 120 euri. Eelpoolmainitutes on kilohind seal 6-7 eur kandis.
Vasta
#14

Mul kogemus rohkem Bauhofiga, aga kuna üldiselt K-rautas peaks olema Bauhofiga sarnased tooted ja hinnad, siis eeldan et poltide jms hinnad on samuti. Hinnad on sellised, et mujalt on võimakik 2x odavamalt saada. Kui aga asukoht on soodne, kogus pole väga suur ja kiirelt vaja ning võibolla ka on nädalavahetus kui teised poed kinni on, eks siis tuleb see hind alla neelata. Rolleyes
Vasta
#15

BB hinnatase on muidugi selline et tule tagurpidi uksest välja. Big Grin Olles otsinud erikeermete lõikureid saab kokkuvõttes selliseid asju kordades odavamalt piiritagustest interneti poodidest (õnneks pole neid ka järgmine päev vaja, saab veidi ette planeerida). Olen paar korda BB poisse nende õndsas töötegemise tuhinas leti taga ka julgenud segada ja siiani üsna viisakalt on mulle ka küsitud paar kruvi ka müüdud. Tööriistad saab küll nüüd mujalt soetatud.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#16

no ma ei tea tallinna tööriistamarketis valin küll ise omale polte mutreid niipalju kui soovin,kassas kaalutakse ja seal peaukse kassas pidev saba,aga teises kassas hea rahulik.hinnad tunduvad bauhofiga sama auk letihinnad,aga bauh kliendihaldur hööveldab kõvasti maha hinnast.
Vasta
#17

(16-05-2018, 18:06 PM)muska71 Kirjutas:  no ma ei tea tallinna tööriistamarketis valin küll ise omale polte mutreid niipalju kui soovin,kassas kaalutakse ja seal peaukse kassas pidev saba,aga teises kassas hea rahulik.hinnad tunduvad bauhofiga sama auk letihinnad,aga bauh kliendihaldur hööveldab kõvasti maha hinnast.

See küll huvitav. Tartus kirjad väljas, et tuleb klienditeenindajalt küsida. Too siis kaalub poldileti kõrval iga artiklit eraldi, mis jube aeganõudev võrreldes K-rautaga, kus sarnased asjad kõik korraga kaaluda saab.
Vasta
#18

(16-05-2018, 13:44 PM)samodelkin Kirjutas:  Too on üks huvitav pood - http://www.janere.ee/esileht/
Mina olen küll ainult Keila poodi külastanud. Väidetavalt esinevad ka Tallinnas.
Keilas olen ma tavaliselt ainuke kunde olnud ja tegeletaksegi personaalselt minuga. Cool

Kiidan ka keila poe teenindajaid, tublid on.
Hindadega on muidugi oi oi. Letihind 1,20.- kruvi eest saab õige firma alega 15 sendi peale.
Vasta
#19

No ma eila just kaalusin poltte ja seibe endale päälinna Tööriistamarketis.
Würth jah tahab lepingut. Mingi hetk sai(Peterburi mnt.ääres) kaardiga makstes ka ilma,aga viimane kord saadeti potile.
Naljaks on aga see,et kui teen lepingu,siis arvestades minu ostumahtu(no ei ole eriti suur) teatatakse mingi aeg lepingu lõpetamisest. Ja seda just ostumahu väiksuse tõttu. Aga ilma lepinguta ka ei saa. Justkui läheks nii hästi,et ei pea enam raha vastu võtma lollilt kes uksest sisse astub.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#20

(16-05-2018, 17:31 PM)Walter Kirjutas:  BB hinnatase on muidugi selline et tule tagurpidi uksest välja. Big Grin Olles otsinud erikeermete lõikureid saab kokkuvõttes selliseid asju kordades odavamalt piiritagustest interneti poodidest (õnneks pole neid ka järgmine päev vaja, saab veidi ette planeerida). Olen paar korda BB poisse nende õndsas töötegemise tuhinas leti taga ka julgenud segada ja siiani üsna viisakalt on mulle ka küsitud paar kruvi ka müüdud. Tööriistad saab küll nüüd mujalt soetatud.

Ma arvan, et ei ole asjad nii must-valged.
Aga võrdle ikka võrreldavaid asju, BB hindasid mõne teise Eesti poega.
Internetipoodides on alati kõik asjad odavamad. Teatud kaubagruppide puhul väljamaal on alati asjad odavamad.
Keermelõikurite puhul loeb palju ka kvaliteet, kas asi on mõeldud harva kodus kasutamiseks või igapäevaseks profitööks, hinnad erinevad kordades. Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne