Sääsed ja sääsepeleti
#41

(05-06-2018, 22:40 PM)diesel Kirjutas:  ... aga ma olen täitsa otsinud kohe ja seda nö. viimset sõdurit lahinguväljal pole leidnud...

Ostsin siis ka sipelgatele süüa, ikka siis /seda, mida kassid ostaksid/ ja mille reklaamlink ka siin näha oli.
Eile oli mingi kaootiline liikumine, täna on laibameri ja mõni üksik viimane sõdur on veel sebimas.
Tänud juhendajatele!
NB! Kui see pole mürgitatud suhkur, siis on see aine suhkrule väga sarnane, laste eest tuleb ära peita ja ise mitte ära unustada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#42

(08-06-2018, 14:58 PM)samodelkin Kirjutas:  NB! Kui see pole mürgitatud suhkur, siis on see aine suhkrule väga sarnane, laste eest tuleb ära peita ja ise mitte ära unustada.
On sarnane küll kui mitte suhkur ise(pole maitsta soovinud  Rolleyes ). Kui herrad soovivad teistsugust konsistentsi, siis see ajab ka asja ära:
http://koduaed.balticagro.ee/et/kahjurit...ulber.html
Pulber näeb välja nagu titetalk ja minu kogemust mööda pole nii äkiline kui eespoolsoovitatu, kuigi pikapeale ikka abi on.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#43

Ma avastasin eile, et sääsed on nagu sotsiaaldemokraadid. Pinisevad monotoonselt su kõrva ääres ja ajavad ainult närvi. Tekivad ei tea kust, sigivad kui kuradid ning lahti neist ei saa. Kui ennast nende vastu ei kaitse, imevad sust viimsegi veretilga välja ja vastu ei anna midagi. Kasu on neist kellelgi teisel, kuskil mujal. Iga kokkupuude nendega jätab ebameeldiva jälje.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#44

(09-06-2018, 11:41 AM)viplala Kirjutas:  Tekivad ei tea kust, sigivad kui kuradid ning lahti neist ei saa. 
Sotside kohta ei tea nõu anda, aga sääsed tulevad sooja veega lombist/tiigist/seisma jäänud kastmisvee vannist jne. Ise olen proovinud oma aiatiigis sääsevastseid looja karja saata õlikihiga. Selleks ei pea olema vaaditäis vana mootoriõli  Toungue . Piisab paarist tilgast toiduõlist. Vastsed vingerdavad kohe veepinna all kus nad hingata saavad. Õlikile all vajuvad nad ruttu põhja... Sealt vereimejaid enam ei tule. Sääsk pidi olema paikne elukas, oma sünnilombist kaugele ei pinise. Nii räägivad targad onud. Seda väidet kommenteerida ei oska, mina oma sääskedel järel ei kõnni ja sünnikohta neile peale kirjutatud ei ole. Aga lihtsalt mõtlemiseks. Äkki peab nii mõnigi teadmatusest enda külje all sääsefarmi ja kulutab kogu vaba aja nendega võitlemisele.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#45

Euroliit hoolitseb me eest.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ek...d=82687615
Vasta
#46

Tõde sääskedest.

https://www.facebook.com/Thermacell.Balt...IxMDI1ODg/

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#47

(20-06-2018, 19:57 PM)veix__ Kirjutas:  Euroliit hoolitseb me eest.
Alles see oli, kui €urodirektiiviga nähti ette, et pudulojused peavad €urolaudas õnnelikud olema.
Nüüdseks on märgatav arenemine toimunud ja edaspidi peavad ka sitikad õnnelikud olema.
Vasta
#48

BEN's 100% DEET 

Ostke jeebaist


https://www.ebay.de/itm/Bens-100-DEET-10...2662229397

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#49

sedasamust, et kas mitte sutsakas saja prossast pole samaväärne kahe sutsaka viiekümne prossasega?
Vasta
#50

Minu arust see 100% oli isegi veidi odavam kui nüüd see 50%. Nii et 50%-sega läheb raha üle 2x rohkem. Sad
Ega mingit väga paksu kihti ei saa panna ka, nahale jääb pidama ikka õhuke kiht. Igatahes kunagi nö. tavalist OFFi võis panna nii palju kui jõuad, mõju oli ikka kaugel sellest mis selle 100%-ga oli. Üldiselt 50% peaks ka igati OK olema. Näiteks OFF-i puugitõrjevahenditel oli palju suurem % (u. 40-50) kui sääsetõrje omadel ja see puugitõrje oma juba toimis päris hästi võrreldes sääsetõrjega, mille ostmine oli raha raiskamine.
Vasta
#51

(21-06-2018, 23:00 PM)veix__ Kirjutas:  ... Üldiselt 50% peaks ka igati OK olema. Näiteks OFF-i puugitõrjevahenditel oli palju suurem % (u. 40-50) kui sääsetõrje omadel ja see puugitõrje oma juba toimis päris hästi võrreldes sääsetõrjega, mille ostmine oli raha raiskamine.

Pole viimasel ajal seda puugitõrje OFFi müügil näinud, muidu ise kasutasin ka. Jahile panin ikka spets meerikamaa oma peale, aga igapäeva kasutuseks puugi-OFF.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne