Gaz kabiinivaheline tõstuk 4030 ei tõsta.
#1

Mul on Gaz 66 kabiini taga vana tõstuk 4030. Tõstsin palki mis oli maa külge külmunud, tuli lõpuks ropsuga lahti, aga peale seda kadus süsteemis surve ära. Kas punnimise tagajärjel surus kuskilt mõne tihendi ära või läks pump katki? Kui keerasin tugijala juurest toru lahtimale siis sealt surus küll õli välja kui pressi anda, aga kui kõik kinni siis ei juhtu midagi. Kust otsast peaks asja harutama hakkama?
Vasta
#2

Milline jagaja peal on?
Vasta
#3

Kui mujalt abi pole leidnud, võid vaadata ühe mehe tegemisi vähemalt kümnes videos, mis ca pooletunnised. Ju seal kuskil ka sinu oma viga kirjeldab. Jutumees on kõva, kas ka tegudemees, ei viitsi uurida.
https://www.youtube.com/results?search_q...82%D1%8C+2

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#4

originaal, s.t. ülemine sektsioon kolmene ja eraldi alumine tugijalgadele kahene. Seal mingi birka, homme vaatan mis kirjas.
Vasta
#5

Vene jagurid siis?

Võta surveklapid välja ja vaata, et seal vahel miskit paska ei oleks. Puhtaks ja kokku tagasi.
Vasta
#6

(18-02-2024, 09:51 AM)v6sa Kirjutas:  Vene jagurid siis?

Võta surveklapid välja ja vaata, et seal vahel miskit paska ei oleks. Puhtaks ja kokku tagasi.
Mul oli sama mõte, sellepärast uurisin mis jagaja on  Wink
Vasta
#7

(18-02-2024, 10:42 AM)lauren Kirjutas:  
(18-02-2024, 09:51 AM)v6sa Kirjutas:  Vene jagurid siis?

Võta surveklapid välja ja vaata, et seal vahel miskit paska ei oleks. Puhtaks ja kokku tagasi.
Mul oli sama mõte, sellepärast uurisin mis jagaja on  Wink
Oligi klapi viga, puhastasin ära ja hakkas liikuma. Aitäh suunamast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne