Kas kliimaradiaatorist saab jahutusvedelikku läbi juhtida?
#1

Kui asetada kliimaradiaator salongiradiaatori asemele, kas sellest voolab jahutusvedelik läbi või on seal peenemad avad ja vedelik ei jõua läbi voolata? Tänan vastamast.
Vasta
#2

Mis sellise asja eesmärk on?
Vasta
#3

Äge toitke trolli. 

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Kusjuures, on selline päris autoriteetne jeepide hulgas tuntud mees nagu võrrimees. Kui ma kurtsin, et GC jääb talvel külmaks ja armatuuri maha kiskuda aega ja kohta pole, siis küsiti vastu, et kas konti on vaja? Kui ei, viska jahutusvedeliku torud kliima radika külge ja pidi korralik saun tulema, sest kliima radikal on pinda hulga rohkem. Kaua kestab, ei tea. Kas läheb kiirelt umbe - ka ei tea. Aga kui võrrimees nii soovitas, küllap siis vähemalt suveni oleks töötanud Smile
Vasta
#5

Peenev ava peaks evaporator valve sees olema, radikas endas vast mitte.
Kui nendest kah lahti saab, siis hädaga võiks toimida küll.

Aga lihtsam oleks ju äädika, sidrunhappe või vadakuga originaalasi puhtaks saada.

.
Vasta
#6

Mul pole seda jeepu enam ammu, ainult hea mälestus. Niipalju kui ma tean, ülejärgmine omanik võttis ta molekulideks, nii et kui keegi uue mopeedauto soetab, võib seal tükike minu jeepu sees olla Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne