Kuidas suhtuvad Teie hobisse abikaasad?
#1

Oletan et foorumlaste hulgas on ka hea hulk perekonnainimesi. Kuidas olete lahendanud probleemi -kas hobi või kallis kaasa? Mul omal selline seis ,et kui arvuti taga istun ja foorumis olen ,pole tal selle vastu midagi , kui aga teen juttu et võiks mõne rondi koju vedada ja putitama hakata, on kohe 10 põhjust võtta miks seda teha ei tohi (hullult segane lause sai- äkki ikka jõuab kohale mida sellega öelda tahan). Kuidas olete teie oma kaasad ära kodustada suutnud, et nad lubavad igasugu huvitavaid romusid koju vedada?
Terv.Jaanus
Vasta
#2

mu ema viriseb kui ma uue romu koju toon Big Grin
Vasta
#3

ma midagi koju tahan tuua siis isa kohe vinguma et missa poiss jamad, sõidad ennast sunuks, elu sees käima ei saa seda jne

Cool
Vasta
#4

Uurisin kaasalt kohe üle... arvas, et kui korda on tehtud võin koju tuua. A. siis veits hiljem \"...et noh kui garaaz ümber või hoovi nurgas siis võib ehk kah\". Ja veits hiljem: \"...aga võimalikult kaugel hoovinurgas. ... et näha ei oleks.\"

Kõik on nagu ok. aga elan korteris Big Grin

Opel õnneks sai ennem kaasat muretsetud ja silmapiiril olev IZ49 on kalli kaasa vanaisa oma. Tuleb laveerida nii mis jaksad

Vasta
#5

Noh kui kodused tööd korras(nii päeval kui ööselBig Grin) siis ei mingit virinat.
Ise teadis kui \"kiiksuga\" inimesega käima hakkas.Big GrinBig Grin.Ja eks ma kodustada teda püüa ka igatsugu \"romudega\" ja kuna tal ka nihkega mõtlemisviis(meeldivad Briti autodRolleyes) siis klapib VÄGA.
NB välja kolib ju TEMA.Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#6

Mul on väga mõistev ja tore kaasa:
\"See mis mulle meeldib...tassi aga tassi koju...aga mis ei siis...
Peaasi et sa oma caprit kunagi tegema hakkad....sest selle vastu tunnen ma ise ka suuremat huvi Big Grin\"
Vasta
#7

Lepib paratamatusega... eks vist hainuke häiriv asi tema jaoks on see, et kuna ruumi on vähe, siis on kõik kohad asju täis...
Vasta
#8

Minul naist veel siiani pole,aga nii minu vanemad kui ka vend vinguvad ka kogu aeg,et mis sa raiskad raha MÕTTETUSE(???) peale,et muutkui käid pildistamas,raudteel kolamas ja ikka istud ninapidi Mosse kapoti all. Ikka üeldakse,kui küsin,et mida ma siis tegema pean,et tegele näiteks autojuhiloa tegemisega,uue(nendearust parema,tasuvama) töökoha otsimisega või hoopis tee sporti...! NO COMMENTS!!! Mina ütlen neile virisejatele vaid,et OLE ÕNNELIK,ET MA RÖÖVIMAS JA VARGIL EI KÄI,NING PRAEGU VANGLAS EI ISTU!!! Olen surmani nende virinast ja vingumisest tüdinud! Aga ma ei kuula kedagi!
Vasta
#9

MInu naine viriseb pidevalt , et varsti võtan motika summutid ette ja unustan ta voodisse yksindusse Toungue Ometi motikas seisab sõbra juures ja käin selle juures paar korda nädalas Big Grin ....Huvitav mis saab kui me kunagi kokku kolime ja tõsisemalt hakkan ehitama asju omas garaazis Toungue
Vasta
#10

Pole kaasat, pole probleemi Toungue
Vasta
#11

Minul oli asi nii ,et algul ei lubatud ültse miskit ,võrri saamiseks kulus ka oma aasta ja siis ka viriseti ,et peab raha raiskama 50.- eeku ja eriti hull on asi siis kui mingit uut vidinat vaja enne oli nii ,et mis sa ikka raha rasikad niikuinii käima ei lähe ja kui ma nüüd käima sais siise ema ütles ,et ta laseb selle ära prügimäele vedada, et see oli ostetud seps pärast ,et see käima ei läheksBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#12

korgits Kirjutas:MInu naine viriseb pidevalt , et varsti võtan motika summutid ette ja unustan ta voodisse yksindusse Toungue Ometi motikas seisab sõbra juures ja käin selle juures paar korda nädalas Big Grin ....Huvitav mis saab kui me kunagi kokku kolime ja tõsisemalt hakkan ehitama asju omas garaazis Toungue


irwBig Grin

Cool
Vasta
#13

Mul kah siuke lugu, et auto lahtilammutamisega sai alustatud enne \"kaasa\" otsa komistamist ja nii nad polegi teineteist \"tervest peast\" näinud Smile. Aga vähemasti mingit huvi temake tunneb, kuna aegajalt küsib ikka, et millal valmis saab. Äkki on konksuga küsimus, ei tea Smile.

p.s. naist kutsun Tiinaks ja autot Sakslannaks Smile
Vasta
#14

Mnjaah, mul ka nüüd see, et pole naist pole probleemi. Kui veel koos elasime siis suurem virin oli sellest, et teenistuses olin. Opel Kapitanist sai ta haisu ninna allest aasta pärast soetamist. Garaasid min. 15 km eemal korterist Big GrinBig Grin Mine tea kas see oli nüüd see roostehaigus vai miski muu a pakkis see kohver ja võttis see laps ja läind ta oligiSadSad
Vasta
#15

Mul ei luba naine ka enam ühtegi romu koju tuua.
Viimane piisk oli vist see,kui ma nõudepesumasina jaoks kokku kogutud raha eest Lapplanderi õue peale veeretasinBig Grin.
Kunagi sai naisele ka auto ostetud,kadett GSI.Aga siis ma avastasin,et igamehe rallisprint on tore üritus.Ja nii see auto lõppeski.
Nüüd tahab naine Wranglerit,ta vist ei kujuta ettegi,kus ma sellega sõidaksinWink

121;142;3315;960
Vasta
#16

Vahepeal seisis hoovis 3 muhku, mosse ront ja traktor. Sellega sai kaasa mõõt täis ja keelas ära uute juurde toomise aga kui Muhuke valmis ehk läheb tal süda härdaks ja laseb mõne uue tuua Smile
Vasta
#17

Volvoman Kirjutas:Mul ei luba naine ka enam ühtegi romu koju tuua.
Viimane piisk oli vist see,kui ma nõudepesumasina jaoks kokku kogutud raha eest Lapplanderi õue peale veeretasinBig Grin.
Kunagi sai naisele ka auto ostetud,kadett GSI.Aga siis ma avastasin,et igamehe rallisprint on tore üritus.Ja nii see auto lõppeski.
Nüüd tahab naine Wranglerit,ta vist ei kujuta ettegi,kus ma sellega sõidaksinWink


Jusht, osta oma naisele samasugune GSI ja ta ei vingu enam....
Ja ise sõida millegi muuga......
Vasta
#18

Volvoman Kirjutas:Viimane piisk oli vist see,kui ma nõudepesumasina jaoks kokku kogutud raha eest Lapplanderi õue peale veeretasinBig Grin.
Nüüd tahab naine Wranglerit,ta vist ei kujuta ettegi,kus ma sellega sõidaksinWink
Big GrinBig Grin Miks kõlab see nii tuttvalikult. Ära muretse, see mudahaigus on ka naisterhvastele nakkav.
Minu teine pool tundub leppivat. Kuigi vahel küsib, et millal Land Rover (tema keeles Tipi-täpi teater - müriseb, puud lendavad nööda aga edasi auto ei liigu)taas liikvele saab. Aga suure rehvi ja tõstetud istmega nivasse oskab ta juba ka kits seelikuga ronida Toungue
Samas hädaldatakse kogu aeg, et kõik joped muutuvad minu autos käigust õliplekiliseks. Rolleyes

Momendil muidugi selline kurb olukord, et mind on taas(ajutiselt?) oma hobidega kahekesi jäetud...

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#19

Üldiselt on minu kaasa suhtumine hobisse suht leppiv. Ise tunneb ka huvi millal liikuma saab ja mis siis järgmine projekt on. Üllatav on see et talle on külge jäänud ka osa minu teadmisi ehk ei ole probleem tuvastada auto (pobeda) põlvkonda jne.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#20

lugedes neid jutte tundub et kes on ikka masina selga sündinud seda parandada ei anna... nii mõnigi naisest ilma jäänd..
mis teha Toungue
endal kindlat neiut hetkel pole... ükspäev üks helistas kutsus linna..ma vastasin et pole raha bussiga sõita, kuigi omal olid käed õlised ja masin laiali ning ei viitsind \"muuga\" tegeleda ToungueToungue

tundub et naistel pole konkurentsi masinate kõrval ToungueBig Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne