azlk 2140 mootori tõstmine
#1

Mul on vaja oma 2140 le mootor peale saada, ja tekkis selline küsimus et kas seda on võimalik peale tõsta koos siduri kojaga, kuna siduri kohja kinnitamine juba peal oleval mootoril on üx igavene ajun***. mootor muidu täiesti puhas, st kõik üleliigsed detailid eemaldatud aga kas mahub ???
Vasta
#2

pvr Kirjutas:Mul on vaja oma 2140 le mootor peale saada, ja tekkis selline küsimus et kas seda on võimalik peale tõsta koos siduri kojaga, kuna siduri kohja kinnitamine juba peal oleval mootoril on üx igavene ajun***. mootor muidu täiesti puhas, st kõik üleliigsed detailid eemaldatud aga kas mahub ???

no aga milles küsimus - proovi järgi!? Või mõõda enne ja siis proovi Wink Kaotada pole ju midagi peale natukese aja, mis sa selleks kulutad. Mootorit tõstma pead ju niikuinii, asi see siis 2 korda tõsta ei ole.
Vasta
#3

Mosse 2140 mootor läheb tervelt peale, käigukast ja muud jubinad küljes. Kui ma õigesti mäletan, siis õlifiltri potsku ja filtri võtsin lihtsuse huvides küljest ära.
Vasta
#4

kägukast oli ka küjes :O
kax võimalust A) kas sul oli väga hea koht kus nokitseda B) sul on väga palju jõudu ja sa oled segane... (see viimane on heas mõttes)

aga mis seal ikke tuleb proovima hakata... ma lihasjõul tõstan seda mootorit kuna pole tali ega midagi... millega tõsta
Vasta
#5

kui mootoril on kollektorid küljes siis on seda iganes lihtne tõsta ja koos siduriga kaalub isegi alla 100kg - üldiselt lähevad enamus mootoreid koos sidurikojaga peale.
Vasta
#6

Muideks Koduekstras maksab tali 140kr. Minu fordi mootor sai naksti välja sellega, soovitan soojalt.
Vasta
#7

Mina olen alati käimaka/sidurikoja maha võtnud. Ja eespoolt ka nii palju pudi kui vähegi võimalik (radikas, genekas jne). Ei ole see peal olevale mootorile sidurikoja/käigukasti külgepanek nii hull midagi, kui üks polt välja arvata Wink
Vasta
#8

noh nii sai siis seenali ära tehtud... ja vahepeal veel bussipargisgi kolatud ja tõesti mahtus nii vabalt sinna sisse et kastki oleks võinud taga olla

(vintsiga oleks hulka lihtrsam aga näe teist netu ja kus on koduextra ???
Vasta
#9

pvr Kirjutas:ja kus on koduextra ???

http://www.koduextra.ee/asukoht.php
Vasta
#10

Kuulge noored mehed, hoidke oma tervist ja õppige füüsikat. Ise olen asjade tõstmise pärast seljavigastustega haiglas istunud ja nüüd rakendan rohkem mõistust. Kui ei ole koduextrat lähedal siis on ka teisi võimalusi, mida õpetatakse füüsika tunnis, alustades kaevukoogust ja lõpetades peenema mehhaanikaga.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne