#1

Kas keegi oskab öelda sellise märgiga ratta kohta miskit asjalikumat, kui piltidelt näha? Raaminumbrit ei tea, olevat Eestis enne 1991 aastat olnud. Sadul, lenks ja lamp on ilmselt võõrad lisandid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Nagu ma juba ühes teises teemas kirjutasin siis Witteni linnas suures reichis on Bella Muco kohvik aga vaevalt, et see see on.. Mis see alumine kiri ütleb peale Deutschlandi? Kujult sarnaneb märk ju Dürkoppilisele. Üldiselt pole siin ega saksa foorumis keegi Mucodest essugi kuulnud, raaminumber oleks kindlasti abiks.
Vasta
#3

(16-09-2018, 22:23 PM)s2si Kirjutas:  Nagu ma juba ühes teises teemas kirjutasin siis Witteni linnas suures reichis on Bella Muco kohvik aga vaevalt, et see see on.. Mis see alumine kiri ütleb peale Deutschlandi? Kujult sarnaneb märk ju Dürkoppilisele. Üldiselt pole siin ega saksa foorumis keegi Mucodest essugi kuulnud, raaminumber oleks kindlasti abiks.

Jaah, nüüd on nii, et ainus uus inff oli see, et uut inffi pole. Asi seegi. Mina pole pilte teinud, pilditegija enam ratta juurde ei satu, aga ma oletan, et all võis olla kiri: "DETUSCHES P..... Sinna mahuks näiteks POST. Samas kirjutatakse sakasa keeles DEUTSCHE POST ilma "S"-ta. Ega suurt nuttu selle ratta sugupuuga polegi - niisama sai igaks juhuks küsitud. Ratas on ühe talumehe aidas, "eramuuseumis".
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne