#1

palun teavet vaevatasu eest, kui kellegile pakutakse müügiks erinevaid elektri tööriistu relakaid 8.tk. akutrelle 6.tk koos laadijatega,erinevaid elektridrelle 12.tk,taldlihvijaid 3.tk.väike seimer saag roheline, paksusmasin kollane, garaazi komressor koos pikkade voolikutega,el.generaator roheline, erinevad võtmete komlektid,pikendus juhtmed 2.huskvarna saagi,1 partner saag, peaaegu uus zubrjonok auto käru sinine kattega.nimekiri pikeneb veel kindlasti,tel 5519196.vargus pandi toime 14.sept öösel,vihjeks sensitiivide poolt on,pikem tumeda peaga kõhna jutukas kutt, koos kahe väiksema abilisega,ja asjad pidid liikuma peagi lõuna-eesti poole,äitäh.OLULINE asi mis läks oli BENSUMOOTORIGA RELAKAS must-pisike vasakul käepidemel oli läbipaistva kleepsuga hind kinni pandud,väga unikaalne asi,

stiga elektriline lattsaag
Vasta
#2

No see on alles..PEPU!!!!
Hakkab peale..... Sad
Vasta
#3

Pane tööriistade margid ka kirja siia. Niipalju kui võimalik. Siis oluliselt rohkem võimalust debiilikud tabada.
Krt sita ajab keema selline asi.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#4

Palju abi sellest aga tasuks mõelda, kes viimati sul külas on käinud ja natuke nende sõpruskonda puistata. Sealt leiab teinekord kaasosalised või muud tegelased ,kes asjaga seotud üles.
Vasta
#5

põhiliselt boss,metabo,makita riistad,muud firmad alles jäetud.mul käib erinevaid seltskondi kelle hulgas on isikuid keda ma ei tunne.

kas põlvamaal orava kandis tegeleb keegi tööriistadega.
Vasta
#6

(17-09-2018, 10:51 AM)näkisepp Kirjutas:  põhiliselt boss,metabo,makita riistad,muud firmad alles jäetud.mul käib erinevaid seltskondi kelle hulgas on isikuid keda ma ei tunne.

kas põlvamaal orava kandis tegeleb keegi tööriistadega.

Kaastunne sihukese pättuse puhul, 

ps Orava on põline Vastseliina mõisa (Liphardtide) ja kihelkonna ala ning kuulub uuesti Võrumaale.
Vasta
#7

(17-09-2018, 10:51 AM)näkisepp Kirjutas:  põhiliselt boss,metabo,makita riistad

Tee nimekiri varastatud tööriistadest. Ja kirjuta korrrektselt, (Boss on saksa rõivatootja)
Näiteks 

1.Bosch GWS see ja see
2. Tööriistakast Beta, 7 sahtlit jne

ja võimaluse pildid. Kui töökohas midagi kunagi klõpsinud oled, siis saab nurgast ehk midagi välja suurendada vms.
Muidu pole tolku ju.

Kui margid ja pilt üleval, eh niigi palju kasu, kui mõni hakkab varga käest ostma ja googeldab enne.
Nii palju seda tavaari nüüd kah pole, et Lätti hakkaks keegi neid vedama.
Ikka siin ja ukselt uksele vast üritatakse müüa.

.
Vasta
#8

Olgem ausad - paljudel meist siin on oma kallimatest tööriistadest nimekiri tehtud markide, mudelite, seerianumbrite ja piltidega? Vajalik see ju oleks aga reaalne elu on midagi muud.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#9

(18-09-2018, 12:54 PM)Walter Kirjutas:  Olgem ausad - paljudel meist siin on oma kallimatest tööriistadest nimekiri tehtud markide, mudelite, seerianumbrite ja piltidega? Vajalik see ju oleks aga reaalne elu on midagi muud.

Tihti võivad kuskil alles olla kasutusjuhendid või isegi karbid. Seal seerianumbrid olemas. Kui on ostetud ettevõttele siis kuskil peavad ju ka arved olema. Paljude toodete puhul on ka konkreetne seeria nr arvel olemas.
Vasta
#10

(18-09-2018, 12:54 PM)Walter Kirjutas:  Olgem ausad - paljudel meist siin on oma kallimatest tööriistadest nimekiri tehtud markide, mudelite, seerianumbrite ja piltidega? Vajalik see ju oleks aga reaalne elu on midagi muud.

Reaalsusest. Kunagine kogemus Stiga lumepuhuriga. Uuena oli ilusti olemas kleebispirka.
Pärast ühte talve oli see aga kadunud, ju viskas külmaga liimist lahti.
Mingi aeg oli vaja varuosa. Poes tuli välja, et eri aastakäikudel on asi erinev. Vaja seerianumbrit, mille järgi tuvastada. Kataloog neil mõõte ka ei näidanud, et nende järgi võrrelda.
Seega esimesel korral tuli vale asi. Teisel korral õige. Aega läks nende tellimiste peale omajagu.
Peale seda janti olen kõik seadmed peale ostu suht detailselt üles pildistanud. Eriti igasugu andmesildid.
Sama asi ka näiteks akutrelli, relaka jms. Peal olev andmekleebis kulub suht ruttu maha ja kui vaja harjasid vms, siis lihtsalt asi tuvastatav tehtud piltidelt.
Kõige selle haldamiseks ei pea ju teab mis kaustasid omama. Telefoniga pilt ja mälupulgale. Need 10 aastat ikka andmeid suudavad hoida.
Kui tahta veel omandiõigust talletada, siis võib näiteks ID kaardi ka pildile sättida. Hiljem hea tõestada.
Üldiselt on teemalgatajal jah see nimekiri väga pealiskaudne. Konkreetsed mudelinimed võiksid ikka kirjas olla.
Sellist hunnikut vaevalt et kuskil korraga müügiks pakutakse. Eri müügivõimaluste vahel saab nad ära hajutada. Kui neid enam siin riigis ongi.
Vasta
#11

ma ka üsna sageli pildistan soetatud asju.
enamus pilte ilmselt isegi leitavad.
aga kellele ma asjad välja laenanud olen, vat seda küll kunagi selgeks ei tee.

edit:
muist pätte viivad kraami tankisti abiga pandimajja. papp kohe käes ja otsad vees.
Vasta
#12

Kõik see eelnev siin...noh, jutuks hea küll. Tegelik elu on see, et pühi taskurätiga silmanurk pisarast puhtaks ja hakka uusi tööriistu soetama.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#13

Varastatud kraami tuleb otsida pandimajadest , need on sellised ebaseadusliku äri ajamise urkad kuhu narkomaanid ja kuritegelik element oma röövsaagi viib .Kas tõesti ei saaks seda pandimajandust ära keelata olukorras kus igal kodanikul on sisuliselt võimalus sms-laenu , või krediitkaarti kasutada.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#14

Tervist.

 Enda kogemusest : olid elektrilised tööriistad , millised olid märgistatud nähtavalt - vargad viisid minema ja nii , nagu ette nähtud sai tehtud avaldus politseile . Läks aega vast nädal ja varastatud esemed olid osta.ee s müügis , kõik märgised näha - kõne politseisse asja uurivale politseikaptenile ( nimi meelest  ununend ) , vastuseks kuulsin : " Jah , teame , ära sega" .  Kogu lugu . Varastatud riistad jäid kadunuks .
Vasta
#15

Mul vanamehe juures maal viidi linttraktor treila peal minema, aastaid tagasi. Inimesed nägid, kutsuti politsei, tublid poisid tulid ruttu kohale. Masin toodi tagasi ja pandi sama kohapeale maha.
Nädal hiljem traktor jälle läind. Ainult mudased jäljed maas. Seekord kasutati ära viimiseks teist teed, kus silmi vähem. Rohkem sellest põkast midagi kuulda pole olnud.
Tegelased kes selle taga olid, on teada, aga politsei ütles, et tõendeid netu. 
Ega nad päris lollid ka ei ole. Neil tegelastel on mingi legend varnast võtta ja treila vend laiutab käsi "ja tut ne pritsom". Ei taha neid üksikasju siia üles tähendada, et algajaid mitte koolitada aga jõu vastu aitab ainult suurem jõud.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#16

Nii on. Ma lähen igasugustele võõrastele autodele vastu kangi või kuvaldaga. Teist korda pole neid enam näinud Big Grin
Vasta
#17

Meil vargil käis üks tegelane. Samuti läbi tutvuste saime kätte venna(u24-30h). Politseisse sai ka avaldus tehtud ,kuid sealt kaudu poleks midagi tagasi saanud. Poiss tõi pooled asjad tagasi(asi seegi). Siis kadus ära korraks, saime ta uuesti pihku ja hirmutasime natuke tõsisemalt. Järgmine päev istus poiss politsei jaoskonnas ja tunnistas oma patud üles. sammuti sain mina kõne mingilt prokurörilt kes ennast mingi uurijana tutvustas(hiljem tuli välja et mingi isikuvastaste kuritegude spetsialist). Ühesõnaga ,paadunud varas sai politsei kaitse ja "karistuse" ning elab õnnelikult edasi. Siin riigis pole mõtet politseisse pöörduda kui just naabrimees nuga pole andnud sulle...
Igasugune muudest kohtadest uurimine tasub alati ära. Isegi kui pole täpset asjade nimekirja. Meil tuli nimi tänu sellele välja ,et saime vihje kuidas keegi oli toonud kokkuostu plekkvelgi ja aku(osa meie kadunud kraamist). Ei täpsustanud keegi mitu tolli,värvi jms. Mina igatahes hoian silmad lahti.
Vasta
#18

Mul sõbral põletati kuu tagasi veerenni kandis kaks rekkat koos koormatega maha.Süüdlane käes, kuulati üle, tunnistas ülesse,kahetseb tegu, lasti vabaks. Taheti tegelikult territooriumi omaniku karistada. Süütaja isikut välja ei anta. Kohus kunagi tegeleb asjaga edasi. Aga 90000 hävingut taevas? Tüüp kahetseb....... Vot nii sõbrad.
Vasta
#19

Eks ühiskond ise toodab neid sulisid aga peale. On ju kelmidel ja pättidel isikuvabadused, mida ei tohi piirata. Milleks karistada ütles üks tark onu kunagi? Senikaua kuni ta kedagi ära tapnud pole on ju kõik hästi? Paraku on sellise mõtteviisi kultiveerimine sinna viinud, et tavaline inimene on täiesti kaitsetu nende vastu.
Vasta
#20

Praktiliselt pole isegi turvakaamerast mingit kasu kui ise pidevalt ei jälgi... Siis juba vajalik korralik turvasüsteem.. Keegi alasse tungib, siis valvekeskus saadab patrullid peale...

Politsei ei tee ometi midagi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne