Jawa 360
#1

Leidsin kuuri koristades Toungue mootori poolt tehtud suht palju, sajani loodaks asja saada umbes 8 sekundiga, välimus on pildilt näha, aga seegi pole veel lõplik, paigaldamist ootavad kroomitud amordikatted...jne Plaanid on asi suve alguseks tänavakorda saada,ning siis ka uued dokumendid vormistada.

mõningad pildid siin:

[Pilt: JAWA.jpg]
[Pilt: JAWA2.jpg]
[Pilt: JAWA3.jpg]
Vasta
#2

Mis sa ta mootoriga veel tegid peale selle, et 634ja silindrid ja sumpad panid?
Vasta
#3

Juhtraud on kyll allapoole arvestust võrri oma või?
Vasta
#4

EI ole tähenärija kuid ei saa su lausest aru =(
Et mis mõttes on ta allapoole arvestust ? ...ei sobi sinna või mida ?

Minu arust see sobib jumala hästi sinna !!!

siim777 Kirjutas:Juhtraud on kyll allapoole arvestust võrri oma või?
Vasta
#5

seda,mis mootoriga täpsemalt tehtud on, räägin homme. Juhtraud peaks olema riga 9 oma.


to korgits: sry, arvutil toiteblokk läks, ei saa praegu neid keevitamis värke ajada, bemm kah seisabSad
Vasta
#6

kas see mitte Jawa 350/353 ei ole? porilaua järgi ütleks küll.
Vasta
#7

Sellist asja nagu jawa 350/353 ei ole olemas. 353 oli jawa 250, mida toodeti 1962. aastani. Aastal 1962 uuendati esitule korpus(\"ovaalne\" spidomeeter ja \"lennuk\") ja tuli tootmisse jawa 250/559.
Jawa 350/360 hakati tootma aastal 1964, kitsas porilaud pandi ette vist 1969, samal ajal uuendati ka paaki (kroom küljed kruvidega kinnitatud).
Aastatel 1962-1964 oli tootmises jawa 350/354-06, millel olid 62. a uuendused.
Vasta
#8

Jawa 350/354-06 oli 16 hj, 360 oli 18 hj.
Tsiklil pildi peal on uuemat tüüpi paak.
Vasta
#9

Sorry, minu viga.
Vasta
#10

korgits Kirjutas:EI ole tähenärija kuid ei saa su lausest aru =(
Et mis mõttes on ta allapoole arvestust ? ...ei sobi sinna või mida ?

Minu arust see sobib jumala hästi sinna !!!

Minu arvates see sinna mitte ei sobi ja rikub ilusa jawa välimuse ära! Jawa olgu ikka originaal! Aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus!
Vasta
#11

Nõus ...aga see jawa on juba nii ymber ehtiatud ,et sinna lihtsalt ei sobi originaal lenks eriti ....aga originaali lenksuga oleks ta ka hea ju aga see võrri oma sobib kuju poolest kuidagi paremini Smile

siim777 Kirjutas:Minu arvates see sinna mitte ei sobi ja rikub ilusa jawa välimuse ära! Jawa olgu ikka originaal! Aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus!
Vasta
#12

Üldiselt on nii,et asi läheb müüki, võite hinnapakkumisi teha kas siin, msn-i teel: hithard@hot.ee või helistada 5156914
Vasta
#13

Kas mingisugused dokid on olemas?

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#14

on olemas vanad dokid, on võimalik ka uued teha,kuid see on rohkem läbirääkimise küsimus
Vasta
#15

Natuke vanakoolimeeste mälestusi vanadest jawadest: http://sloleht.ee/index.aspx?id=163047&d=23.09.04&r=36
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne