Üks hoopis teistsugune projekt- HHR woody wagon
#41
(29-09-2018, 14:38 PM)viplala Kirjutas: Nitrovärvi tolm suudab enne filtrisse jõudmist ära kuivada

Talupojamõistus ütleb, et see väide on õige. Ehk on jutt sellest, et kahekomponentse kaasaegse kuivamisaeg on sarnane nitroga ja kaasaegne ühekomponentne kuivab ära järgmiseks päevaks, ahjus kiiremini?

Olemasolevad nitropurgid võtsin jutuks seepärast, et sellest materjalist saaks kaasaegsele värvile võrdlusmaterjaliks suht lihtsalt originaalse põhjatu läikega proovitüki meisterdada.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#42
Discovery pealt trehvasin nägema Wheeler Dealerit kus võeti ette Jeep Wagoneer. Originaal vinüül imitatsiooni asemel maaliti pintslitega paneelid peale:

https://www.youtube.com/watch?v=0kfC1l9rCi4

Täispikka episoodi kahjuks ei leidnud, aga see klipp jätkus nii, et Mike Brewer võttis pintsli pihku ja näitas kuidas tulemus jääb kui sa teed seda esimest korda. Teles tundus enam-vähem OK, aga vanameister pani muidugi kõrval lõdva randmega puhast kulda.
Lõpptulemust näeb siit:

https://www.youtube.com/watch?v=Bt0diHhw-Ks
Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z 
Vasta
#43
Krt kahetsen jubedalt,et kunagi Edeku käest samasugust Grand Wagoneeri ära ei ostnud. Aga noh,kõike ei suuda ka omada. Minu kunagine enda oma oli Soomes ratsitud Valmeti dislaga. Ja ilma ühegi mugavuslisata.

Sai ka lõpuks aega oma autoga tegelemiseks. Täna siis suurem lihvimine ja järgmise nädala alul uus lakikiht selga.
Väga suure tõenäosusega aga ei pääse vaid selle lakkimisega. Aga eks see paistab järgmine nädal.
Vasta
#44
Ega piltide lisamine hetkel väga midagi ei loe,kuna järjekordselt on auto lihtsalt ära lihvitud. Ja egas eriti aru saada pole kas teine,kolmas või neljas lihvimine Big Grin
Vahepeal sai taha alla pandud ka madaldusvedrud. Selle käigus avastasin,et amordid on märjad. Ning selle tulemusena tellisin USA-st terve uue amordi ringi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne