Mida arvata mopeedautodest.- kas keelustada.

(04-10-2023, 16:24 PM)Janka Kirjutas:  Microlino - 

https://fb.watch/nt7T1Cw1QR/
Huvitav, mis sellega siis saab, kui õnnestub liikluses ahelavariisse jääda. Istud seal sees, kuniks lahti lõigatakse? Või isegi siis, kui kuskile nii pihta paned, et eest ukse kinni lööb.
Vasta

iga uus olevat hästi äraunustatud vana - BMW Izetta näeb sarnane välja.
Vasta

Mitte ainult sarnane, ka kontseptsioon on sama- esiuksest väljumine, ainult et Isettal liikus rool koos esiuksega eest ära, jättes võimaluse lahedalt otse istmele potsatada.
Mis puutub üldse mopeedautodesse, siis kohati tekib küll tunne, et kuidas nende juhid üldse liiklusesse sellistega tulla julgevad.
Mul üks tuttav sõitis sellisega igapäevaselt 50km otsi- hommikul ühtpidi ja õhtul sama ots tagasi. Tal oli see kastiga- mis-iganes-nimega-aparaat ja vähemalt selle kere materjal meenutas ilma ilustamata neid välipeldikuid, mis suurüritustel välja pannakse. Ja lisaks kergele tagaotsale oli ta ka ise kerge- tühimass oli minu meelest 400kg, nii et ma suutsin üksi tagaotsa üles tõsta ja lihtsalt pulli pärast risti keerata. See aga paneb arvama, et tuulte meelevallas see just kõige stabiilsem pole, ka mõne vastutuleva veoka tuulekeerises.
Vasta

(04-10-2023, 17:28 PM)Aare R. Kirjutas:  Mitte ainult sarnane, ka kontseptsioon on sama- esiuksest väljumine, ainult et Isettal liikus rool koos esiuksega eest ära, jättes võimaluse lahedalt otse istmele potsatada.
Mis puutub üldse mopeedautodesse, siis kohati tekib küll tunne, et kuidas nende juhid üldse liiklusesse sellistega tulla julgevad.
Mul üks tuttav sõitis sellisega igapäevaselt 50km otsi- hommikul ühtpidi ja õhtul sama ots tagasi. Tal oli see kastiga- mis-iganes-nimega-aparaat ja vähemalt selle kere materjal meenutas ilma ilustamata neid välipeldikuid, mis suurüritustel välja pannakse. Ja lisaks kergele tagaotsale oli ta ka ise kerge- tühimass oli minu meelest 400kg, nii et ma suutsin üksi tagaotsa üles tõsta ja lihtsalt pulli pärast risti keerata. See aga paneb arvama, et tuulte meelevallas see just kõige stabiilsem pole, ka mõne vastutuleva veoka tuulekeerises.
Ärge palun unustage mis selle apostraadi tegelik nimi peaks olema-katusega häbimootorga jalgratas-mopeed.
Linnas ei saa märjaks.
Vasta

Liiklusseadus piirab mopeedi kaalu ära kuni 350kg-ni. See seletab, miks need mopeedautod traadist, kirjutuslaua torudest ja välipeldiku plastist on - vähegi toekama konstruktsiooni korral oleks kaalupiirang lõhki.
Vasta

(04-10-2023, 17:03 PM)ivo86 Kirjutas:  
(04-10-2023, 16:24 PM)Janka Kirjutas:  Microlino - 

https://fb.watch/nt7T1Cw1QR/
Huvitav, mis sellega siis saab, kui õnnestub liikluses ahelavariisse jääda. Istud seal sees, kuniks lahti lõigatakse? Või isegi siis, kui kuskile nii pihta paned, et eest ukse kinni lööb.
 Ronid katusekaudu välja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne