Millega sõidame ?
#1

Linnavahel on näha mitut muhku ja mitut volgat ?
Mida me sinna sisse kallame ?
Vana küsimus, kuid siiani lahtiseletamata minumeelest !
Ausalt lagedale kas 95 siis või mis ... ?
Vasta
#2

VANAKOOLIMASINAD joovad hea meelega 91\'te.Ma joodan oma vanatehnikasse 95\'te,pole veel probleemi olnd.(ptüi-ptüi)
Alla 91 pole vist enam mingit bensu saadaval siinkandisSad
Ja sellest bensu-jamast on siin meeletult jahutud juba....
Vasta
#3

ikka 95 ja lisan ka 50 l kohta ühe pudeli Valvoline pliiasendajat. Muidugi ei tohi eriti pöördeid anda!!!

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#4

Hmm... Kas siis 80 oktaanarvuga bensiini enam müügil polegi? Mäletan, et hiljuti veel oli. Mind huvitaks tegelikult see, et kas kuskilt võiks hankida sellist ainet nagu normaalheptaan? On ju bensiin oma põhiolemuselt isooktaani ja normaalheptaani segu. Nii nt. bensiin A70 sisaldab 70% isooktaani ja 30% normaalheptaani. Siit saab juba edasi igaüks ise välja arvutada, palju me peaksime nt. 95-le normaalheptaani lisama, et A66/70/72/74/76 kätte saada. Pliilisandi tähtsusest pole mõtet rääkidagi.
Ah jaa, veel tahaks targemate käest küsida, palju see pliiasendaja maksab ja kust seda saab? Millegipärast ma arvan, et ka minu igapäevasõiduriist IŽ 412 rõõmustaks selle üle Smile

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#5

Ise ostsin Valvoline pliiasendajat Tallinnast Pärnu mnt asuvast BEN autotarve poest (Info auto kõrval). Maksis 93 krooni pudelitäis mis oli mõeldud 50l kütte jaoks. Kindlasti on seda ainet ka teistes kohtades.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#6

pkuldsaar Kirjutas:Ise ostsin Valvoline pliiasendajat Tallinnast Pärnu mnt asuvast BEN autotarve poest (Info auto kõrval). Maksis 93 krooni pudelitäis mis oli mõeldud 50l kütte jaoks. Kindlasti on seda ainet ka teistes kohtades.
Stokkerites on 89.- Smile
Ise kallan kah arvatavasti Nysasse 91+pliiasendaja, kuna alla 91 pole mitte kusagil enam Sad
Vasta
#7

mina loll jälle küsima... mis on plii asendaja... ja milleks see tarvilik on nägu esimesel hekkel ei tule pähe mida ta mootoris teeb? kas aitab klappe säästa kuidagi ? vms...
Vasta
#8

ee... seda ma ei tea mis see on... aga nüüd sai üleeile Leedus käidud ja muidugi läbi Läti ja mida kuradit nad ka ju €liidus, aga neil vaatab mulle vastu rõõmsalt igas tanklas 76 ja 80... Leedus on alles ka vana hea 92, aga alla selle seal pole... aga bentsu ei tohi sealt ju sisse ka vedada...

MArek
Vasta
#9

kanepis on 80 müügil...
ostke või tellige nendelt kes käivad venemaal bensiini vedamas 76 bensiini mul isa ostab seda bensiini . . .
Vasta
#10

Nägin müügil sihukest asja nagu STP Lead Substitute (pliiasendaja, tootja info siin). On\'s kellegil sellega kogemusi, ajab see asja ära nagu Valvoline\'i samalaadne lisand? Oli teine tsipa odavam, 77.- pudel.
Vasta
#11

mossepower Kirjutas:aga bentsu ei tohi sealt ju sisse ka vedada...

Kas EU ei kaotanud mitte sisesed tollipiirid, st inimeste, teenuste ja kaupade vaba liikumine?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#12

valdo Kirjutas:
mossepower Kirjutas:aga bentsu ei tohi sealt ju sisse ka vedada...

Kas EU ei kaotanud mitte sisesed tollipiirid, st inimeste, teenuste ja kaupade vaba liikumine?
Hmmm... nüüd on asi vist muutund jah ,kuid ennist oli miiniumkogus mingi üüratu suur arv ja kes oleks jõudnud seda kinni maksta.
Vasta
#13

jee, toome venemaalt 20 liitri kaupa 76t, eriti nagu pointi pole jutus, iga päev hakkan käima või ?
Eriti kui elan tallinnas.
Vasta
#14

530 Kirjutas:jee, toome venemaalt 20 liitri kaupa 76t, eriti nagu pointi pole jutus, iga päev hakkan käima või ?
Eriti kui elan tallinnas.

Siis tuleb Narva või Valgasse kolidaBig Grin
Vasta
#15

küll mõnel ikka onn mõtlemine ... ostate bensuvedajate käest kohe tellite korraga mingi 80 liitrit ja ostate kohe ära . . . 76 bensul oli hind vist mingi 8 eekit liiter (oli vist nii) . . .
ja pealegi kes se siis toob 20 liitri kaupa=? kohe terve paagitäis isa kui ta kunagi venemaal käis siis kohe sierrale paak täis 76t ja häda polnud midagit ja bensuvedajad veavadki nii 76t...
Vasta
#16

See on nüüd küll siis saabide viga. Oma autodel pole küll pidanud üle reguleerima. Kui eesti 98 ei sobi mine kreetale Big Grin seal on müügil 100.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne