UUE KASTIKA OTSING

(22-11-2020, 11:37 AM)honkomees Kirjutas:  
(22-11-2020, 11:07 AM)uko Kirjutas:  Oot mis asja...Aku sai natukese ajaga nii tühjaks?  Kas neil kahe batareiga varjanti ei ole siia kanti mõeldud?.Siis tuleks lasta esindusel katel peale panna,muidu talvel käima ei saa.
no ma ei tea, kaua ma seal istusin, mingi tund-poolteist, mõlemad laetuled põlesid lugemiseks. Kahe akuga variant on vist olemas, pea tühi koht on teisel küljel olemas, ka mu vanal isuzul oli sama koht tühi, kruvisin nendesse keermestatud aukudesse karbi, kuhu said igasugu võtmed, krokod, puksiirköis jms varjule. Plokisoojendus on mul alati kõigil autodel küljes, üritan külmkäivitusi vältida, ka sellele sai kohe lastud külge panna.
Kui juba plokisoojendus systeem küljes, siis lisaks veel statsionaarse akulaadija ja tulevik helgem.
Vasta

(22-11-2020, 00:25 AM)sturmbannführer Kirjutas:  siis pole su masinal ju tark elektroonika,kui poe kinni pani! tark elektroonika hoiatab ja käsib auto käivitada,kui näeb,et voolu hakkab väheks jääma

Oled kindel, et auto ei hoiatanud? Ja et segavat segast kirja tutvumise käigus lihtsalt eest ei lastud Big Grin

Aga tegelikult: õnne autole ja palju muretuid ühiseid kilomeetreid isand Honkomehele! Cool

Teiseks pole üldse kindel, et see aku autot üle andes täis oli. Mu kalli kaasa töökaaslane soetas samast kioskist jeebuse aastat seitse tagasi. Kuna tema elukaaslane on samasugune peavigane, nagu mina, viskasid autoga tutvumise ajaks Cteki peale. Õhtul toimetasid-nuputasid paar tundi ja jätsid nosima. Järgmisel hommikul veel laadis... Lõunaks oli rahunenud ja autol sõites mingeid kõrvalisi efekte ei esinenud.

Silber muidugi teatas küsimise peale, et nüüd lõhkusite auto ära ja säärast laadimist ei tohi teha ja üleüldse, nemad väljastavad vaid korras autosid. No korras see mõnda aega oligi, siis hakkasid garantiilised mured, mis päädisid margivahetusega. Aku, olgu mainitud, rohkem muresid ei põhjustanud. Muid elektrikalu oli seal aga palju-palju.

Mitsu võiks oma olemuse ja sugupuu tõttu olla muidugi vähe murevabam.
Vasta

Tundub, et lihtsalt mu omal s!tt aku, ctek laadis mingi paari-kolme tunniga täis, üllatav, tavaliselt läheb uue aku laadimiseks ikka tunde rohkem.
Vasta

äkki on ikka miskit muud kui need esmased "arvamused"

kas ikka sai tühjaks ? või siiski mitte ehk mingi blokeering ei lasknud käivitada.
kas ikka põlesid ainult salongituled või oli siiski veel midagi taga raadio, arvuti, park tuled, vms. ?

jne. jne.

kõike võib juhtuda aga kas keegi teab mõnda uue auto rikkis akut ? 
enamasti teame me kõik uue auto akusid mis kestavad 7...8...10a.
Vasta

(22-11-2020, 10:16 AM)metsakohin Kirjutas:  ...
Telefon tahab vastavat äppi omale ja võimalik, et ka juhtme abil ühendamist, siis saad peaaegu kõiki funktsioone suurelt ekraanil kasutada. Kolme eurone juhe ei sobi Sad
nii, sain siis teada, et seda telefoni ja lustikummuti ühendamist ei toimu Sad Tark arvuti ütles nii 
Tsitaat:This app is incompatible with all of your devices.

elik 3 telefoni näeb ja ükski talle ei sobi, ehkki pidi juba alates Android 5 sobima ...
Vasta

(22-11-2020, 19:13 PM)honkomees Kirjutas:  
(22-11-2020, 10:16 AM)metsakohin Kirjutas:  ...
Telefon tahab vastavat äppi omale ja võimalik, et ka juhtme abil ühendamist, siis saad peaaegu kõiki funktsioone suurelt ekraanil kasutada. Kolme eurone juhe ei sobi Sad
nii, sain siis teada, et seda telefoni ja lustikummuti ühendamist ei toimu Sad Tark arvuti ütles nii 
Tsitaat:This app is incompatible with all of your devices.

elik 3 telefoni näeb ja ükski talle ei sobi, ehkki pidi juba alates Android 5 sobima ...

võta mõni noorem generatsioon kõrvale aitab hädast välja  Toungue
mul lapsed (põhikool) käivad pidevalt oma vana vanemate telefone korrastamas
Vasta

(22-11-2020, 18:57 PM)MeelisV Kirjutas:  ...
kõike võib juhtuda aga kas keegi teab mõnda uue auto rikkis akut ? 
enamasti teame me kõik uue auto akusid mis kestavad 7...8...10a.
ega ei tea küll, mul on uue auto aku ka 13 a kestnud.
Aga see aku sai ka teine kord tühjaks, nimelt pärast seda jamamist ja täislaadimist unustasin salongitule ikkagi põlema Big Grin ning nägin seda öösel, kui läksin opereeritud koeraga toast õues käima. Ei käivitu. Pärast seda laadis ctek oma 5 tundi vähemalt, enne kui tunnistas aku täis olevaks.
Vasta

hmmm.huvitav.sakslasel on vähemalt veerand sajandit kasutusel loogika,et salongituled kustvad automaatselt ära olenemata salongivalgustuse nuppude asendist. kas idamaa toodang tõesti magama ei lähe.uskumatu tegelikult
Vasta

(22-11-2020, 19:18 PM)MeelisV Kirjutas:  ... võta mõni noorem generatsioon kõrvale aitab hädast välja  Toungue
mul lapsed (põhikool) käivad pidevalt oma vana vanemate telefone korrastamas
mul lapselapsi pole ja lapsi aitan aeg-ajalt ise arvutiasjus, ikkagi 40 tagasi ja veel 20 a tagasi õpitud informaatikat ja IKT õpetaja diplom taskus. Muidugi igapäevaselt selle valdkonnaga ei tegele ja uudistega kursis ei ole.
Vasta

(22-11-2020, 19:37 PM)sturmbannführer Kirjutas:  hmmm.huvitav.sakslasel on vähemalt veerand sajandit kasutusel loogika,et salongituled kustvad automaatselt ära olenemata salongivalgustuse nuppude asendist. kas idamaa toodang tõesti magama ei lähe.uskumatu tegelikult
mul kõik viimased 25 a olnud idamaised v.a.seesamune duster, kõigil on ikka olnud tulede sundasend, nt piiripeal tunde järjekorras istudes oli hea raamatut lugeda ,oleks ju nõme kui äkki tuba pime. Ka sel mitsul on 3 asendit, väljas, uste avamisel süttiv ja sees, viimane on ka poole eredam kui uste avades süttiv tuli.
Vasta

(22-11-2020, 19:13 PM)honkomees Kirjutas:  
(22-11-2020, 10:16 AM)metsakohin Kirjutas:  ...
Telefon tahab vastavat äppi omale ja võimalik, et ka juhtme abil ühendamist, siis saad peaaegu kõiki funktsioone suurelt ekraanil kasutada. Kolme eurone juhe ei sobi Sad
nii, sain siis teada, et seda telefoni ja lustikummuti ühendamist ei toimu Sad Tark arvuti ütles nii 
Tsitaat:This app is incompatible with all of your devices.

elik 3 telefoni näeb ja ükski talle ei sobi, ehkki pidi juba alates Android 5 sobima ...
mis tehnoloogia sellel mitsul telefoni ühendamiseks kasutusel on, kas Android Auto, MirrorLink või Miracast? või need kõik?

Pähkliajude hirm
Vasta

(22-11-2020, 20:08 PM)ounou Kirjutas:  mis tehnoloogia sellel mitsul telefoni ühendamiseks kasutusel on, kas Android Auto, MirrorLink või Miracast? või need kõik?
Android Auto ja seda mittesobimist väidab ka google, kuna google kontode tõttu on talle ju kõik mu seadmed teada ...
Vasta

(22-11-2020, 20:13 PM)honkomees Kirjutas:  
(22-11-2020, 20:08 PM)ounou Kirjutas:  mis tehnoloogia sellel mitsul telefoni ühendamiseks kasutusel on, kas Android Auto, MirrorLink või Miracast? või need kõik?
Android Auto ja seda mittesobimist väidab ka google, kuna google kontode tõttu on talle ju kõik mu seadmed teada ...
Kas sa kaabliga ikka ühendasid auto ja telefoni. Sõltuvalt telefoni vanusest ja tarkvara versioonist võtab vahel asi lihtsalt natuke (loe: natuke palju) aega. Telefonil tuleb praktiliselt kõik protsessid ja tegevused lubada, vahel isegi olematud.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(22-11-2020, 20:13 PM)honkomees Kirjutas:  
(22-11-2020, 20:08 PM)ounou Kirjutas:  mis tehnoloogia sellel mitsul telefoni ühendamiseks kasutusel on, kas Android Auto, MirrorLink või Miracast? või need kõik?
Android Auto ja seda mittesobimist väidab ka google, kuna google kontode tõttu on talle ju kõik mu seadmed teada ...

Sa pead kõigepealt panema Android Auto äpi oma telefoni. Sellega on selline lugu, et ametlikult ei ole Android Auto meie regioonis saadaval ehk seda ei saa meil Play poest alla laadida. Aga saab teisiti. Kõigepealt annad telefoni seadetes loa installida äppe muudest asukohtadest kui Play pood. Lähed apkmirror.com (turvaline alternatiiv apk jaoks) lehele, seal on õpetus kuidas sa saad kindlaks teha mis arhitektuur, dpi, ekraani suurus su telefonil on (paned äpi mis seda näitab). Siis laed alla õige versiooni Android Autost ja installid ära. Ühendad usb kaabliga auto, annad mõned load ja töötab. Olen seda mitmel korral teinud ja alati on tööle saanud.

Pähkliajude hirm
Vasta

Varem pidi Androidautot lollitama, näiteks väitma, et oled Taiwanist ,et tööle hakkaks aga mul jäänud mulje, et umbes paar tuud tagasi hakkas asi toimima. 
Ühel Karoqil kaks kuud tagasi igatahes mina kui eriline võhik nutitehnikast  laadisin asju alla nagu auto käskis ja hakkas tööle. 
Nimelt tahtsin Googlet ja Waze ekraanile saada ja võttis omaks.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Nii palju oskan öelda, et näritud õuna pildiga aparaatidel töötab ilma igasuguse trikitamiseta. Kuigi aparaat 2016 aasta mudel. Ei tahaks uskuda, et android tänapäeval alla jääb.
Vasta

Hr.honkomees,muretuid kilomeetreid! Minu soovitus,enne kui masima kasutusele võtad tee korralik korrosioonitõrje.Hea teha uuel masinal sest nii puhas põhja alt ei ole see enam kunagi kui uuena.Oma kastikal tegin ja kümneaastasel masinal pole täppi roostet,tösi iga paari aasta tagant olen uuendanud ka seda kihti seal all.Kõige roostealtim on raam ja kasti ristitalad.
Vasta

(23-11-2020, 08:41 AM)Kivipurustaja Kirjutas:  Hr.honkomees,muretuid kilomeetreid! Minu soovitus,enne kui masima kasutusele võtad tee korralik korrosioonitõrje.Hea teha uuel masinal sest nii puhas põhja alt ei ole see enam kunagi kui uuena.Oma kastikal tegin ja kümneaastasel masinal pole täppi roostet,tösi iga paari aasta tagant olen uuendanud ka seda kihti seal all.Kõige roostealtim on raam ja kasti ristitalad.
Sekundeerin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Sekundeerida enam ei saa, aga sama meelt- korrosionitõrje uuel japsi kastikal, mida pikalt pidada tahetakse, hädavajalik.
Vasta

(23-11-2020, 17:38 PM)vant Kirjutas:  Sekundeerida enam ei saa, aga sama meelt- korrosionitõrje uuel japsi kastikal, mida pikalt pidada tahetakse, hädavajalik.

Einoh miks ei saa, sekundeeri DevilDeVille-le  Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne