"Nutumüür" vol3 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

(07-09-2023, 12:28 PM)rocker Kirjutas:  Nõukaaekseid malmvanni jalgu kuluks 4 tükki ära.
Neid mitmes versioonis, malmist ja plekist.  Plekiseid vist isegi on kuskil paar, malm on defitsiit.


Vasta

Malmist. Kui keegi lähipäevil ei paku, siis ostast tõesti saab. Tänud viitamast!

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Sõiduauto/kaubiku trapets tungrauda kellegil vedelemas?2 oleks vaja,ise neid aastate jooksul küll rauda viidud,aga kõike ei jõua säilitada...
Vasta

On kellelgi üle vana ja koledat kraanikausi/vanni äravoolu nagu pildil? poleerimata/puhastamata messing. Mida pikem keerme osa seda parem.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Kui kellelgi üle või teab, et kuskohast oleks võimalik saada ca 40cm jupp terastoru ca 100mm siseläbimõõduga, siis oleksin tänulik info eest. Ideaalis Harjumaa piires.

(Hakkasin vana käsipumbaga kaevu korda tegema, kuid mantli lõpp nii läbi, et pole enam kuhugi kinnitada midagi ja poest nii vähe ei müüda kuskil..)
Vasta

Tere!

Majapidamises tublilt teeninud hüdraulilise puulõhkumismasina Woodstar LH55 pump otsustas oma aja lõpetada. Kuivõrd masinat enam ei müüda, varuosi samuti pole margi järgi leidnud, aga masinat on oma käe järgi ümber ehitatud, proovin õnne, ehk leidub siin foorumis kedagi, kellel selline masin seismas, üleliigne või on ehk varuosi pakkuda ja õnnestuks masin uuesti töökõlbulikuks teha. 

Lisan fofo masinast manusesse. 

Pakkumised PS.

Lugupidamisega
Theo


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta

Ma ei tea kas seal ka torusid on ,kuid olen erinevaid met.profiile ostnud Järve keskuse tagant , Tööriistamarketi poolt ringile minnes jääb hoone otse vastu ja selle vasakpoolses ääres ,kõrvale jääb kas katlakeskus või küttekeskus .nr on 238/3 ja peaks kuuluma Pärnu mnt. alla. Kohapeal lõigati vajalik jupp , tõsi viimati olin seal ~2 aastat tagasi.
Vasta

(16-09-2023, 23:43 PM)entson Kirjutas:  Ma ei tea kas seal ka torusid on ,kuid olen erinevaid met.profiile ostnud Järve keskuse tagant , Tööriistamarketi poolt ringile minnes jääb hoone otse vastu ja selle vasakpoolses ääres ,kõrvale jääb kas katlakeskus või küttekeskus .nr on 238/3 ja peaks kuuluma Pärnu mnt. alla. Kohapeal lõigati vajalik jupp , tõsi viimati olin seal ~2 aastat tagasi.
Aasta tagasi oli ka torusid. Lõikavad mm pealt aga tasumine sullis.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Metall24 on filiaali avanud ka Suur-Sõjamäe 13, kus väljastatakse eeltellitud juppe.
Vasta

(16-09-2023, 17:33 PM)Külahull Kirjutas:  Kui kellelgi üle või teab, et kuskohast oleks võimalik saada ca 40cm jupp terastoru ca 100mm siseläbimõõduga, siis oleksin tänulik info eest. Ideaalis Harjumaa piires.

(Hakkasin vana käsipumbaga kaevu korda tegema, kuid mantli lõpp nii läbi, et pole enam kuhugi kinnitada midagi ja poest nii vähe ei müüda kuskil..)
Enimor ja metall24,esimene peaks soodsam olema.
Vasta

(16-09-2023, 17:33 PM)Külahull Kirjutas:  Kui kellelgi üle või teab, et kuskohast oleks võimalik saada ca 40cm jupp terastoru ca 100mm siseläbimõõduga, siis oleksin tänulik info eest. Ideaalis Harjumaa piires.

(Hakkasin vana käsipumbaga kaevu korda tegema, kuid mantli lõpp nii läbi, et pole enam kuhugi kinnitada midagi ja poest nii vähe ei müüda kuskil..)

Peaks olema metallihunnikus, mida ei ole veel jõudnud koski viia. Helista, kui veel vaja ning vaatam kohe üle.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Minu häda on saanud lahenduse ja tänud kõigile, kes pakkusid ja soovitasid!
Vasta

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid540332

Rohkem kui aasta möödas, aga pesumasinal ikka tsentrifuugi kummimuhv puudu. Vahin neid Ukraina kuulutusi, aga tellida ei õnnestu. Nn kodu-ukrainlast ka pole.

AURIKA-70, täpselt selline nagu https://prom.ua/p1276171216-salnik-tsent...-dlya.html lingi kirjelduses ja piltidel. https://bigl.ua/p1276807440-salnik-tsentrofugi-dlyaõi see https://bigl.ua/p1276807440-salnik-tsentrofugi-dlya

[Pilt: 2671762309_w640_h640_salnik-tsentrofugi-dlya.jpg]
[Pilt: 2671762310_w640_h640_salnik-tsentrofugi-dlya.jpg]
Vasta

Mõne auto pooltelje otsa kumm sobiks sinna?
Või kanalka ummistuse pump?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

    Kas GAZ veoka käigukangi kummi ei sobi sinna?
Vasta

Või žiguli käigukangi kumm. https://ladapower.com/catalog/niva-1600/...oem-detail
Vasta

Olen ka googli pildiotsingu pakutud sarnased autode jupid üle vaadanud, aga asja teeb eriliseks peenem ots ehk koht, kuskohast tsentrifuugi võll läbi läheb. Seal käib spetsiaalne kaheosaline puks, mis võlli (ja tsentrifuugi ennast koos pesuga) paigal hoiab ja vett vahele ei lase. Seega just ja ainult originaalosa.

Aga murele vist lahendus paistab, nagu PSis kaasfoorumlane kirjutas Cool
Vasta

Enne uue soetamist proovin siin ka õnne.

Ehk vedeleb kellegi segaste võtmete kastis Kvernelandi lühikest adravõtit. Näeb välja säärane:
[Pilt: 0168593_short-spanner-ringopen-27-19mm.jpeg]

Ühes otsas 27, teises 19.

Üks Stenomat on ilma...
Vasta

Kellelgi on keermelõikuritele diameetriga 65, 75 ja 90mm saba? Viimane pole väga oluline. Ostaks või laenaks. Oleks vaja torusi keermestada suht kaootiliselt mitme nädala jooksul ja laenutusest ei tahaks võtta. Kui kellelgi niisama tühja seisab, siis võib pakkuda ka mingit muud keermestusvahendit või komplekti 1 tollisele ja 1 1/4 torudele.

Edit: lubati komplekti laenuks, seega lahendus leitud. Kui kellelgi mõni saba üle, siis võib ikka teada anda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Issand Micra vajab uut esituld.

Ei pea olema tänavakõlbulik.

[Pilt: 20231014_174242.jpg]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne