Romulasaade!
#1

Kel võimalus traadi või sat-TV-d jälgida, kell 19.00 õhtuti on Discovery Channelil sihuke saade nigu \"Scrapheap Challenge\" Eestikeelses kavas siis \"Prügimäe väljakutse\". Kaks tiimi pannakse miski eesmärgi nimel võistlema, miskit ime-kaadervärki ehitama. Tööriistad on olemas, aeg etteantud(piiratud) ja kogu materjal tuleb kohapealt romulast leida. Täitsa pull sehkendamine, inseneri tarkust ja loovat mõtlemist näeb küll. Sihuke vanarauahullude workshop. Kui vahest paremat teha pole, visake pilk peale.

loll on loll olla.
Vasta
#2

ma olen vanu osasi kõiki vähemalt 1 mõndasi 2-4 korda nänud ja kõiki viimase hooaja omasi olen siiamaani jälginud kaa... see on eriliselt kõva saade, kusjuures kell 19.00 tulevad vanad osad teispäeviti kell 22.00 on uued osad need on veel kõvemad

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#3

Ma olen ka pidev vaataja.Imelik on vaadata,et seal prügimäel lähevad mõne suvalise auto juurde,mis välimuse järgi võiks veel aastaid teesel liigelda,annavad võtit ja sõidavad oma tööplatsile,kus see mootori vm jupi pärast relakaga pilbasteks lammutatakse...
Vasta
#4

See on karm saade.
Kõige pullim oli see, kui nad veesõidukeid ehitasid Toungue
Vasta
#5

Regardman Kirjutas:See on karm saade.
Kõige pullim oli see, kui nad veesõidukeid ehitasid Toungue

Tjah, aga kurb pilt oli näha kuda LandRover pooleks saetiSad

loll on loll olla.
Vasta
#6

see on tehisprügimägi (kõik asjad on sinna istutatud) proovi sa tavaliselt prügimäelt imeilus täiesti korralik täismöödus puidust propeller leida! või näiteks vaid mõningate iluvigadega kahetaktiline krossikas. imelik on ka see, et seal leidub alati täpselt neid tükke, mis antud ülesandeks vaja läheb... kuid see ongi see, mis asja põnevaks teeb.
mopeedur@igalajal scrapheapi fänn

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#7

No eestiski oli sügisel selle järgi vändatud saatesari, nimega Tatikad Smile
Vasta
#8

tatikad oli kõvasti magedam...
tuli vahepeal kohe selline tunne peale et eestlastel ei ole kas julgust või huumotrimeelt, sest saatejuhid ja võistlejad olid scrapheapiga võrreldes täiesti tuimad ja see žüriiga hindamise värk oli kah lame idee

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#9

Aga scrapheap on ka alla käinud.Esimesed hooajad toimusid aset Inglismaal,seal oli ikka huvitavam Wink.need Ameeriklaste poolt tehtud osad onsuht magedad...

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#10

mopeedur Kirjutas:ja see žüriiga hindamise värk oli kah lame idee
Ära kritiseeri asja, mille tagamaid sa ei tea! Hea, et see se saade üldse teoks sai, sest esilgselt oleks need zürii kuivikud selle sama raha eest magedaid tööohutus voldikuid ja plakateid trükkinud

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#11

olen ka juba mitu aastat pidev vaataja. Praegu jah jooksevad usa-s tehtud osad \"Junkyard Wars\" nime all teisipäeviti kell 22.00 (eile näiteks oli finaal, kus tuli ehitada iseliikuv golfipalli löömise masin). Inglaste saatejuhid olid lahedamad. Prügimägi on ilmselt osalt \"looduslik\", aga paistab ka, et enne iga saadet sokutatakse sinna mingit spetsiifilist kola (paaril korral on seda ka tunnistatud). Ja mõnikord jääb aparaat kella kukkudes ilmselgelt pooleli, aga võistluspäevaks on sinna külge tekkinud hulk uusi juppe.
Aga mis siis - lemmiksaade igaljuhul.
Vasta
#12

Landy Kirjutas:
mopeedur Kirjutas:ja see žüriiga hindamise värk oli kah lame idee
Ära kritiseeri asja, mille tagamaid sa ei tea! Hea, et see se saade üldse teoks sai, sest esilgselt oleks need zürii kuivikud selle sama raha eest magedaid tööohutus voldikuid ja plakateid trükkinud
Olgu mis on aga igav saade oli. Rõhuasetus oli igasugu tutvustustel et kus keegi töötab ja kus zhürii liikmed töötavad ja nii edasi. Mind ausalt öeldes absoluutselt ei huvitanud, millega täpselt tegeleb Kristiina Oskandost, liiatigi veel igas saates uuesti. Põhilist ehk ehitamist oli ajaliselt vast alla poole. Stiilis neli katkendit: plaanimine, kola otsimine, mees keevitab ja teine lõikab relakaga ja siis ongi asi valmis. See hindamine oli tegelikult ükskõik, kuna selliste \"võistluste\" puhul pole võit väga tähtis.
Minu arust pole mõtet mingit poolpidust ja igavat asja teha lihtsalt respektist originaali vastu, see viib pigem tegijate ja saate maine nulli, mis muudab järje tegemise väga ebatõenäoliseks.
Vasta
#13

Discovery peal jooksevad veel mõned huvitavad saated nagu \"Thunder Races\" ja \"Full Metal Challenge\".

Esimeses antakse kolmele meeskonnale (igaühele) 600 naela(inglise raha) mille eest nad peavad maksimaalselt tigeda putuka kokku lappima, kusjuures autod koos lisadega ostavad nad lähedalasuvatest romulatest. Ja pärast sõidavad oma üllitistega võidu.

Teises saates on selline teema, et võistkondadele antakse 3 kilo dollareid ja 1 kuu aega ehitamiseks. Panevad selle ajaga miski asja kokku, lennutavad inglismaale ning võistlevad.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#14

väike parandus... 800 naela antakse
ja ka need saated on väga vinged.. rohkem meeldib thunder races kuna fmc-s ehitamise küljest palju ei räägita

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#15

Teisipäeval kell 22.00 hakkas Siis Prügimäe uus hooaeg.Väiksed uuendused on.Uued saatejuhid,tiimide kaptenid valivad võiskonnad ja ehitatakse ainult autosid,teive romula on autosid ainult täis.Ytleks ,et väga huvitav (Y)

Thunder Races on ikka minu lemmik,kõige naljakam tundub see ,et näiteks 3-sed bemmid Ingismaal näevad palju paremad välja kui Eesti tänavatel Toungue

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#16

kusjuures...seal scrapheabis on see romula tegelt olemas...mitte niiisama kokku tassitud...korra on selle saate kohta olnud nn \"dokumentaalfilm\" ja seal siis näitas seda staffi...full metal challenge on kah norm saade...kusjuures seal selle kolmanda auto põletamine ju kõikse parem osa....
ahjaa....miski tööpäevadel kella 12 paiku on ju saated mida juhib mike evans...ning vist laupäeval oli american chopper- seal näitab usa projekte-kyll rattaud ja autosid...
Vasta
#17

need mike evansi saated on jube pullid.... siiamaani on mees ehitanud kit-cari, lennuki, helikopteri ja restaureerinud jaguari, kuigi ametilt on ta veterinaar (tõestust minu jutule leiate veel sellest kui mitut loomasaadet ja juhib)

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#18

mopeedur Kirjutas:need mike evansi saated on jube pullid.... siiamaani on mees ehitanud kit-cari, lennuki, helikopteri ja restaureerinud jaguari, kuigi ametilt on ta veterinaar (tõestust minu jutule leiate veel sellest kui mitut loomasaadet ja juhib)

võidusõidu Lotus 7 on veel ehitanud ja mingid motikat hakkas ehitama... Wink

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne