Home page jama
#21

eh, näen minagi teid läbi Mozilla silmade. Pagana aeglane on see asi ainult (Netscape 4.79-st siiski palju kiirem, IE5-st aga tunduvalt aeglasem...).
niiet see (http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla/relea...er-sea.exe) ei sobi eriti hästi Win95, 133MHz ning 64Mb mäluga. Mu 1Mb videokaart ei meeldi kah asjale... Aga kasutan siiski - ega brauser auto pole, et kiire olema peabBig Grin

no pagan, pole ikka IE-le aseainet vanas arvutis. Samas otsin uut, kuna IE kipub \"lambist\" kokku jooksma ning mingi popup-haiguse olen kah külge saanud. Pealegi nõuavad ju Kazaa (mu lemmik) ning MSN (kaaskasutajale tarvilik) IE olemasolu? Ok, MSN lepib vist Netscapega kah? Aga kas Netscape ja Mozilla pole mitte sugulussuhtes?

huvitav: proovisin installida mingit ülipisikest browserit - \"MyInternet\" nimeks. Kahtlaselt kähku sai asjaga maha, menüüd kahtlaselt IE omad, kokku jookseb IE-ga kahtlaselt sarnaselt NING mis kõige imelikum - teadis \"automoto\" kasutajanime ja parooli ilma mult küsimata... Kas see on siis miski IE add-on? Sama mõnusalt kiire on nagu IE!

teet,
tulevane brauserikriitik (ehk siis see, kes avaldab arvamust asja valdamataWink)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#22

mõtlesin et panen kirja ka omad kogemused.
mul win 2000prof. ja kogemused üldiselt head, 98se poole ei taha vaadatagi.
mozilla on Netscape põhine ja jah natuke aeglane aga puuke võtab kõvasti vähem ligi ja kui vaja kahtlastele saitidele minna kasutan kindlasti teda. ma kasutan ise paraleelselt ie-d ja mozilla 1.0-i ja kontrollin alati enne arvuti kinnipanekut ad-aware ja trendmicro online-ga viiruste või puukide olemasolu.
kunagi sattus mul ka olema see homepage jama ja kudagi üles ei leidnud kus asi pesitseb. hakkasin kasutama siis ie-l põhinevat NeoPlanet-it, millel annab panna oma homepage ja see ei sõltu ie omast. peale selle on NeoPlanet-ile võimalik tõmmata erinevaid skinne, ka ie sarnast. arvatavasti on ka MyInternet midagi taolist et ei saa iseseisvalt ilma ie-ta töötada. aga hing ei andnud rahu ja otsisin registrist lõpuks run kataloogist selle kurja vaimu üles ja ellimineerisin kuid alati ei pea seal olema. Rolleyes
Vasta
#23

Inimesed ei taha ju mozillat-firefoxi kasutada, see on mingi vastik keeruline häkkerite värk. Ja kui sõna \"Linux\" kuulevad lähevad puha pööraseks ja hakkavad vahtu välja ajama Smile
Ja see IE kiirus on tõenäoliselt saavutatud sellega, et Windowsile on ta \"oma mees\" ja mõnevõrra privilegeeritud.
Vasta
#24

margus16 Kirjutas:ma kasutan ise paraleelselt ie-d ja mozilla 1.0-i

Seda viimast võiks IMHO pisut uuendada - hetkel 1.7 RC 3 ning 1.8 Alpha 1-ni jõutud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne