Kui palju on foorumis pobeda omanikke?
#41

aasta 1952
tehasetähis 41021
nr 98 zfd
Vasta
#42

Tere!
Alustasin töid pobedaga. Minul on pobeda aastast 1948, kere number 891, mootori number 992 Toungue
Vasta
#43

Hetkel kodus 50-nda aasta pobi. Veermik ja mootor on orginaal.Käigud käivad rooli küljest.Passid on ta kirjas kui "tehasetähis puudub" aga porikoopa küljelt leidsin ma värvialt mingid numbrid.Hetkel ei mäleta mis seal ligemalt kirjas oli.Viimati oli sõitnud aastal 92. Kui ma saan ühe poolelioleva projektiga ühelepoole siis läheb pobi töösse. Ettevalmistused selleks juba tehtud.
Vasta
#44

(05-05-2009, 21:12 PM)Jelts Kirjutas:  Tere!
Alustasin töid pobedaga. Minul on pobeda aastast 1948, kere number 891, mootori number 992 Toungue
Ka meil masin aastast 48 kerenumbriga 6069 kuid nii väikest numbrit ma veel kuulnud ei ole. Kas oled kindel et seal ees ei ole 5,6...?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#45

Kere number sai tõesti valesti,õige on sasii nr.891 ja mootori nr.998.Kere nr. ei tea.Tulemüürilt leidsin tina liistu,millel oli nr.75,aga ei tea,mida see tähistab.Passis ontehasetähis tuvastamata ja väljalaske aasta 47.aga plaadil48.    
Vasta
#46

(14-06-2009, 22:31 PM)Jelts Kirjutas:  Kere number sai tõesti valesti,õige on sasii nr.891 ja mootori nr.998.Kere nr. ei tea.Tulemüürilt leidsin tina liistu,millel oli nr.75,aga ei tea,mida see tähistab.Passis ontehasetähis tuvastamata ja väljalaske aasta 47.aga plaadil48.

Seda iludust tahaks lausa näha, kuna aastaid on uuritud varajaste Pobedade ehituse iseärasusi. Olen kindel, et see auto on mõnetuhandelise kerenumbriga autost nii mõneski nüansis erinev.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#47

Tere Pobeda mehed ka minu poolt.
Võtsin julguse lõpuks kokku ja liitusin ka foorumiga. Mul on juba aastapäevad üks 3. seeria Pobi aastast 57. Kerenumber 70660.
Reg nr 21ZIE. Selle auto saatust kinnitab üks päris põnev fakt:

Eesti Riikliku Autoregistrikeskuse arhiivi andmetel on 02.09.1957 sõiduautole GAZ 20 väljastatud registreerimismärk 73-37PФ. Sõiduki omanikuks märgi väljastamisel on märgitud Gustav Ernesaks.

Sellised lood....
Autot saab näha: http://www.trummel.ee/?id=2200&lng=1
Tervitustega
Vasta
#48

Hea kohe vaadata kui üks auto on nii hästi renoveeritud. Tundub et alusmaterjal oli ka hea.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#49

Materjal oli tõesti hea. Endine peremees väitis, et auto oli viimased 17 aastat garaazis pukkide otsas seisnud. Ostes oli paaris rehvis isegi normaalne rõhk sees ( 17-ne aasta tagune)
Vasta
#50

(10-06-2009, 12:43 PM)jan666 Kirjutas:  Hetkel kodus 50-nda aasta pobi. Veermik ja mootor on orginaal.Käigud käivad rooli küljest.Passid on ta kirjas kui "tehasetähis puudub" aga porikoopa küljelt leidsin ma värvialt mingid numbrid.Hetkel ei mäleta mis seal ligemalt kirjas oli.Viimati oli sõitnud aastal 92. Kui ma saan ühe poolelioleva projektiga ühelepoole siis läheb pobi töösse. Ettevalmistused selleks juba tehtud.

Jõudis aeg kätte.20 aastat seisnud mootorile puhkusime eluvaimu sisse ja sõitis omal jõul uude koju- Nüüd läheb tööks Smile Vaadates autot kriitilise pilguga on näha et selle 60 aasta jooksul on autokallal isetegevust tehtud, pandud uuema keremudeli oma (nt. iluvõre) ja muud pisiasju.Aga vanasti oli see normaalne-pandi ju seda mida parajasti kätte saadi.Orginaalsus ei olnud prioriteediks.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#51

Ehk keegi hea pobeda omanik teeks mulle poolraamidest pilti,tundub et olen ostnud gaz 21 poolraamide asemel pobeda omad,kuid endal pildimasin puudub.
Vasta
#52

minul 1954a.vl. kere nr.113592 täiesti sõidukorras.peale sai pandud 5käiguline volga kast.lippab mis jube.

Tule eile meile,ning võta homne ajaleht kaasa,ei ole mõttetult elatud aegu,ning mõte ei pruugigi selguda praegu...... Big Grin
Vasta
#53

Tere kõigile!
Minul on uute dokumentidega cabrio, peaaegu komplektne ja originaal tehnikaga kuid kahjuks mitte originaal kere.Ja teine on
Picup projekt.
Vasta
#54

Natuke talvist rõõmu ka, eriti neile kes takso-Pobi just hindavad. Vaata alates 4,20 minutist edasi Big GrinBig GrinBig Grin

http://www.filmi.arhiiv.ee/fis/index.php...1358755674
Vasta
#55

Hei. reostan teemat vähe oma küsimusega.

Vajaks abi ühe kliendi Pobeda aasta tuvastamisega.
Id. nr. 108570. 3-s seeria võiks nagu olla, aga plastid salongis 1 või 2 seeria omad.
Toodud Leedust.

Taf.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne