#21

minu arvamus on et plastiktiibadega auto (uunikum) ei ole ikka päris õige asi. Kui tahad teha asja taksoks, sõit iga ilmaga ja läbi aasta, siis palun kuid muidu... ise ei teeks seda.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#22

pkuldsaar Kirjutas:minu arvamus on et plastiktiibadega auto (uunikum) ei ole ikka päris õige asi. Kui tahad teha asja taksoks, sõit iga ilmaga ja läbi aasta, siis palun kuid muidu... ise ei teeks seda.
Kindlasti pole plaani hakata sõitma iga ilmaga ja veel vähem taksao. KUid ei hakka ka originaali tagaajama, sest seal on juba enne mind ümberehitusi tehtud. Aga kuidas käib poritiibade paika sobitamine. Gaz22-l on tagumsed tiivad enamvähem aga siiski on tagant üle u.2-3cm, andke nõu mida peaks ette võtma nendega.
Vasta
#23

Mis mõttes yle ? :| Tee pilti !!!

Martti Kirjutas:Gaz22-l on tagumsed tiivad enamvähem aga siiski on tagant üle u.2-3cm, andke nõu mida peaks ette võtma nendega.
Vasta
#24

Nendest teen pilti homme. Täna sai volga alla garaazi lükata. Nagu ikka tegijal juhtub, siis juhtus ka meil. Alla lasime trossiga ja kinni hoidsime Gaz53-ga. See aga läks liiga alla ja enam üles ei saanudgi, nüüd homme tõmmatakse traktoriga välja. Tegin pilti ka mädanenud poolraamidest. Alguses kui võtsin seest ära sinna uste kinnitamiseks pandud lauad, siis oli üllatus suur kui hakkasin ust lahti tegema. Kukkus kohe eest ära, sest ingesid polnud küljes( sai vähe kergemaks ka). Sees istuda oli mugav kuni selle hetkeni kui sai natuke suurema hoo ja siis läks tross pingule ja tõmbas niimoodi tagasi et kõik mis sees oli lenda ette poole, kaasa arvatud mina, siiamanii üks põlv valus. Aga muidud võib lugeda tänase päeva igati õnnestunuks. Pildid ka: http://www.pilt.ee/view/120744/
Vasta
#25

robi Kirjutas:Täna käisin autoturu, seal üks helehalli vanavolgaga vanamees pakkus tiibasid ja uksi.
tolle mehega puhusin minagi paar nädalat tagasi juttu. Mees siis kunagine automaaler - ütles, et tal vedelevad uued, krunditud (kunagi enda jaoks konserveeritud - s.t. hästi säilinud) tiivad ja ka muid gaz21 juppe.

kusjuures kas plasttiibade \"karestamine\" ikka aitab? Mina näinud selliseid tiibu, millelt värv on ilmselgelt külmaga \"lahti paukunud\" - seal ei aita küll mingi karestamine! Vahet teen selle järgi, et värvitud karestamata pinnalt koorub värv vaikselt-tasapisi kivitäkete ümbrusest; külmaga lahti mänginud värv on aga sõna oseses mõttes lahti löönud. Eks see olene värvist kah - sellest, kui palju ta plastmassi paisumisega kaasa läheb. Aga ehk oleks ikka targem igaks-juhuks värvi hulka seda plastmassilisandit segada?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#26

Selle tagumiste poritiibadega pingutasin natuke üle, vaatasin järgi ja asi polnud üldse nii hull. Aga küsimus on esisillatala kohta. See koht kuhu kinnituvad amordid(ülevalpool) on selline paksust metallist ümar\"keha\", peal on auk kuhu kinnitub amort. Mul on olmas uus esisilla tala aga sellel on see puudu. Praegusel on aga juba roosteaugud sees ja vajaks vahetamist. See jupp on aga talakülge needitud, nagu sellel pildil on see näha: http://www.pilt.ee/photo/120744/2135732/. Sinna külge kinnituvad ka ülemised rangid( kui alla üldse on , pole kursis nende nimedega). Aga kas selliseid juppe müüakse ka eraldi ja kas selle võiks kinnitada ka poltidega.
Vasta
#27

Minu projekt on edenenudCool Põhi on nüüd värvitud. Läks aega 6 päeva koos puhastamisega. Roostet polnudki väga palju, need kohad mis oli varem üle värvitud, seal oli ainult väikesed roostetäpid. aga need mis polnud üldse värvitud seal olid juba midagi poorsemat. See põhi oli ka ülipaksust plekist tehtud, kohati kuni 4mm aga muidu vist 2-3, igatahes on selle Volgaga küll turvaline sõita. Aga muidu värvida oli mõnus, mis sest et läks kõvasti aega aga kuhu kiiret. Pildid: http://www.automoto.ee/gallery/album07?page=1
Vasta
#28

türipaide, eriti äge. tubli värk.


Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#29

selline küsimus, et miks sa põhja alt valgeks värvisid? Kas sa paned mingit möginat ka sinna alla veel?
Vasta
#30

See \"valge\" värv on pigem krunt.

Aga põhja on Sul keegi varem ise välja vahetanud. 4mm plekki tehases mu teada ei kasutatud, lisaks olid plekkidele pressitud sisse erinevad ribid ja süvendid. Keevituse kvaliteet puhastatud osadel viitab ka kellegi isetegevusele.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#31

Valge värv pole siiski krunt vaid lõplik värv. Sinna peale läheb kunagi kahurimääre. Põhi on tehtud jah kunagi uus ja siis on jäänud seisma ja rooste läinud. Nagu piltidelt näha on ehitatud karpraudadest alla praktiliselt täisraam. Ja karprauad on keevitatud esimeste poolraamide külge kinni ja need tuleb nüüd lahti tagasi lõigata et saaks asemele panna uued raamid.
Vasta
#32

Selge, siis ma eksisin. Ma eeldasin, et värvimine käib järjekorras: krunt: auto tegelik värv: kivikaitse.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#33

Aspelund Kirjutas:Selge, siis ma eksisin. Ma eeldasin, et värvimine käib järjekorras: krunt: auto tegelik värv: kivikaitse.

Asp
Sa eeldasid õigesti, see Volga tulebki valge, aga ega põhja siis ei pea pihustiga värvima. Cool Pintsliga jääb paksem kiht ja järelikult vastupidavam ilmastikule. Ja täna kui andsin põhjale viimast ilmet juhtus nii: oli eelviimane koht mida oli vaja veel värvida ja siis ma suutsin pintsli käest pillata ja see kukkus värvi purki. Vars ees ja siis oli jama seda puhtaks saada, suutsin isegi käed värviga kokku mäkerdada pintslit õngitsedesBig Grin, aga nüüdseks on värvimine õnnelikult lõppenud.
Vasta
#34

Nädalavahetusel alustasin pagasniku ja põranda puhastamist ja väevimist, täna sain sellega valmis. Pagasnikus aega veeta pole ka just väga meeldiv, kokku olin seal 4 tundi ja värvisin. Pildid: http://www.automoto.ee/gallery/album07?page=2
Vasta
#35

Täitsa lahe masin ja kus juures paistab töö olevat väga kvaliteetneSmile, minu meelest oleks vanavolga kõige õigem musta värvi ja interjöör teha kas punase sameti või nahaga.

MArek
Vasta
#36

kodanik mossepower, loe nüüd oma viimane postitus veelkord läbi ja proovi täiesti ausalt öelda, mis sa sellest ise arvad?
Vasta
#37

s-teet Kirjutas:kodanik mossepower, loe nüüd oma viimane postitus veelkord läbi ja proovi täiesti ausalt öelda, mis sa sellest ise arvad?

Ei ma olen seda enne postitamist ikka mitmeid kordi läbilugenud, arvan ,et igaühe oma asi mis ta oma Volgaga teeb, või ma ei saa aru milles probleem on???
Vasta
#38

Minu Volgasse ei tule mite samet vaid plüüs, ja värviks tuleb siiski valge. Aga mis vahet on sametil ja plüüsil, plüüsi tean aga sametit pole näinud/katusunud.
Vasta
#39

Igaüks ise teab milliste värvitoonidega oma autot ehitab ,see oli minu arvamus kuidas ma teeksBig Grin Edu ehitamisel.
Vasta
#40

Martti Kirjutas:Minu Volgasse ei tule mite samet vaid plüüs, ja värviks tuleb siiski valge. Aga mis vahet on sametil ja plüüsil, plüüsi tean aga sametit pole näinud/katusunud.

Uue ja värskena on nad pealtnäha üsna ühte nägu ja tegu. Samet aga õrnavõitu, plüüs kestab tallumist ja nühkimist, samet läeb lörtsiSad seepärast mööbliriideks ja autosse ei kõlba.

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne