Autod filmides üldse.
#1

Oli kunagi 80nendatel kinodes film \"2000 kilomeetrit hirmu\"
kas keegi mäletab seda filmi veel? Oli Euroopa mingist rallist ja seal oli igasugu huvitavat kraami. Näiteks Lancia Stratos!
Oleks lahe taas vaadata. Ei tea mis maa film see oli ja mis aasta film? Kas keegi teab originaal pealkirja!

Teine lahe film oli originaal \"Italian Job\"!Rooma tänava liiklus pildis oli palju praeguseks kadunut kraami nagu Lancia Coupe jne. Ja see buss...Leyland vist.

Just a man!
Vasta
#2


\"Itaalaste uiskumatud seiklused venemaal\" - seal oli ohtralt vene rauda ringi sõitmas! Ülalnimetatud filmi olen näinud kuid enam ei mäleta üxikasju!

kõps

Ostan M-410 või M-72. Või vahetan mingi kama vastu.
Vasta
#3

Vaatasin hiljuti paari vana vene filmi
1) Кавказская пленница,...
2) Иван Васильевич меняет профессию.
Kahjuks eesti keelseid nimesid ei tea. Kuid neis olid ikka lahedad autod!
1) filmis oli näha vana GAZ(?) veokas, vanu volgasid (kaasaarvatud kiirabi), ja mingi mulle tundmatu punane cabriolet.
Filmi lõpus sõidab isetehtud START mikrobuss !!!
2) filmis on kinostuudio lahtine ZIS sõitmas!!! Ja ka palju muid 1960-nda tänavapildis olnuid, näiteks RAF 977 kiirabi.

Proovisin oma screen capturega ka pilte üles võtta (filmid mul kompus) aga millegi pärast ei tulnud mul välja. Kui saan panen üles. Soovitan vaadata neid filme,palju nostalgilist kraami on neis hästi näha!

Just a man!
Vasta
#4

kalevpoeg Kirjutas:Oli kunagi 80nendatel kinodes film \"2000 kilomeetrit hirmu\"
kas keegi mäletab seda filmi veel? Oli Euroopa mingist rallist ja seal oli igasugu huvitavat kraami.
Võis see äkki see film olla, kus pidevalt kõiksugu roppe avariisid juhtus, a\'la haagissuvila irdub bahnil täie vardi pealt jms? Mul aegajalt kerkib silme ette mingi taoline film, aga olin ilmselgelt liiga väikese mälumahuga tollal veel, nii et ühtegi reaalset õlekõrt ei tea otsidagi mitte.

Samas, see teema on küll üsna ammendamatu Wink , vanu autosid võib näha pea igas vanas filmis, kus kaamera vähegi õue viidi Smile



aa, 1) on \'Kaukaasia vang\' ja 2) \'Ivan Vassiljevitsh vahetab ametit\' maakeeli Smile
Vasta
#5

Minul meenub Eesti televisooonis kaks ammust autoteemalist filmi. Üks kandis justkui pealkirja \"Kihlvedu surmaga\", sisuks oli mingi maali rööv, mis peideti ühe rallisõitja masinasse. Lõpus sai ta mingil põhjusel surma.

Ja kummalisel kombel näitas ETV millalgi 80-ndate alguses ka Herbie aka Põrnika seiklusi, küll juba selle hilisemas Saksa versioonis. Kuidas need kaks filmi siia said, ei tea.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

GAZ 22 meeste kultusfilm on ju 2 osaline nõukogude kineastide toodang \"Sohver üheks reisiks\". Film pajatab ühe pere reisist mööda liitu ja sohvriks on ema uus mees. Tegemist on ajastu sugemetega tragikomöödiaga, milles suuremat mõtet polegi peale GAZ 22-ga sõitmise. Sestap on ka film kinofikatsioonivõrgust eemaldatud.

Alati Teie
Ahto Vesmes

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#7

On üks Eesti film 1960ndatest, kus sell sõidab Škoda/Praga/LIAZiga? Tallinnast Pärnusse ja filosofeerib. Mati Undi kirjatöö põhjal tehtud, kõrvalosas mängib Raivo Trass, muud infot praegu välja ei arvuta. Suur osa filmist näitab maailma läbi veoauto esiakna.
Vasta
#8

Mati Unt, \"Võlg\"

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#9

Jansa Kirjutas:Võis see äkki see film olla, kus pidevalt kõiksugu roppe avariisid juhtus, a\'la haagissuvila irdub bahnil täie vardi pealt jms? Mul aegajalt kerkib silme ette mingi taoline film, aga olin ilmselgelt liiga väikese mälumahuga tollal veel, nii et ühtegi reaalset õlekõrt ei tea otsidagi mitte.

See oli ikka täielik RALLI film, seal sõitis Lancia Stratos ja Porsche 911 jpt. selle aegseid ralli autosid.Nii tagant järgi mõeldes, nagu meenutaks mingit Euroopa autorallist tehtud filmi. Mingi ekipaazh pani ka kuhugi kuristikku ja see film minu arust oli üks aasta siia-sinna \"Hõbeunelmaga\".Kas keegi ka veel mäletab \"Hõbeunelm\" filmi? Hea film kuid lõppes kurvalt.

Seda avariide filmi küll ette ei tule,ehk keegi oskab midagi rohkemat öelda.
Mäletan Kesktelevisioonis oli üks sari \"Miraazh\" kus oli Nivast panga auto tehtud ja mingid pätid selle ära varastasid ja mingisse kämperisse peitsid ja siis ringi kärutasid (niiöelda Nõukogude road movie). Filmis palju 70nendate Liidus olnud lääne autosid näha!!!

Just a man!
Vasta
#10

Leidsin lõpuks selle filmi üles!!!!!Smile
Originaal pealkiri:\"6000 km di paura\" (1978)
aka \"Safari Rally\"
rez. Bitto Albertini (itaalia/keenia film) sama rezhisöör kes tegi Emanuelle filmid!
osades:
Joe Dallesandro
Olga Bisera
Marcel Bozuffi

Leidsin ka koha kust saab seda osta, kuid ainult ingliskeelsete subtiitritega.
Pilte vaata siin.

Mõned kaadrid ka.
[Pilt: safarirallyset5xj.th.jpg]

Just a man!
Vasta
#11

\"hõbeunelmaga võidusõitja\", kohati kogu saal kallutasWink
Vasta
#12

Leidsin veel jube häid auto filme.Prantsuse filmid.

\"Traffic\" (1971. Rez. Jaques Tati) Komöödia
Hirmsasti 50-60nendate Prantsuse autosid igas vaates!

\"Week-end\" (1967. Jean-Luc Goddard) Draama/Põnevik
Vägivaldne absurdifilm toimub liikluses.Üks parim Goddardi film!

Just a man!
Vasta
#13

tean meest kellel on volga 21 mis mängis filmis keskpäevane praam täitsa kobe alles peale filmis uputamist.
Vasta
#14

Leidsin netist selle saidi . Seal on kirjas suur kogus filme kus on autode tagaajamine sees.Põhimõtteliselt sellele ongi see sait pühendatud ja leian et Eesti auto huvilistel oleks sealt palju leida.Kes peast ikka kõigi filmide nimesid teab?

Ülal nimetatud filmide kohta:

Traffic\'us on tänavapildis! näha Zagato Lancia.

Week-end\'is sõidab ringi Facel-Vega Cabriolet ja näha veel Matrat ja Honda S600 Cabriolet.

Need on lisaks suurele hulgale nüüdseks täiesti kadunud tänavauunikutele!

Just a man!
Vasta
#15

Mersud filmides:
http://www.hampstead.com.au/mb/index.php
Vasta
#16

Lõpuks sain siis selle mitu aastat otsitud filmi kätte! Smile
Jutt siis \"Safari Rally\" originaal pealkirjaga \"6000km di paura\"!
Oli nostalgiline küll, kuid tollal üpris vaadatav film praeguse aja standardite mõjul naljanumber.Avariides autod muutuvad ja kaadrid hüppavad kaootiliselt.Huvitavaks teeb filmi siiski masinapark. 70nendate Ralli sõidukid ja vist muud polnudki... vähemalt taas nähtud nõuka ajal kinos olnut!

Just a man!
Vasta
#17

Mälu järgi ütlen, et autosid peaks leidma filmist \" Vaikne hooaeg \" , see on tehtud osaliselt Tallinnas 60-ndatel, sisuks peks olema mingi luuretegevus.Mäletan matuse stseeni tegemist Toompeal ja autod olid kokku korjatud Eestist.Meelde on jäänud autodest P.Kerese oma ja üks hall sportlik Merzedes.
Tegin nendest ka ise pilte, kuid need ei ole säilinud.
Vasta
#18

\"Vaikses hooajas\" oli legendaarseim auto mingeid huvitavaid teid pidi N.Liitu jõudnud Mercedes 300SL (\"kajakatiib\").Sest oli nõks juttu ka ühes esimestest ABE-dest.
Vasta
#19

Kas keegi mäletab Prantsuse komöödjat \"Suur võidusõit \".Hirmus tore oleks, kui saaks sellised filmid lindile talletada ja mõnikord jälle üle vaadata.
Vasta
#20

miilits Kirjutas:Kas keegi mäletab Prantsuse komöödjat \"Suur võidusõit \".Hirmus tore oleks, kui saaks sellised filmid lindile talletada ja mõnikord jälle üle vaadata.
Tõeline klassika!
Mäletan väga hästi ja olen seda hiljem mitu korda vaadanud ka.Huvitav on ära märkida,et Nõuka ajal kinos jooksnud filmist oli väljalõigatud siberi osa! Film on nüüdseks ka DVD väljalastud.Originaal pealkiri on
The Great Race (1965,USA) Rezhisöör Blake Edwards,osades Tony Curtis,Jack Lemmon,Natalie Wood,Peter Falk.Loodan et jõuab ka Eestis video levisse.
Pilt DVDst ka.

[Pilt: thegreatracedvd1xr.jpg]

Just a man!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne