Oma postituste vaatamine
#1

Kas on võimalik selline väike jubin külge haakida? Suht ebamugav on otsida teemasid, kuhu sõna vahele on öeldudRolleyes
Vasta
#2

vajuta oma postituses nuppu FIND
Vasta
#3

Seda ju Bigmarx räägibki,et ebamugav otsida teemadest oma postitusi,et siis FIND vajutada,võiks oma profiili all ka see FIND nupp olla...aga see viga lubati parandada,nagu kuskilt teemast lugesin.
Vasta
#4

Just. Veidi mugavam oleks muidugi, kui \"Vaata tänaseid postitusi\" kõrval oleks nupp \"Vaata oma postitusi\".
Vasta
#5

Mina teen nii, et lähen nupu Logi Välja all olevale Searchile ja otsin oma kasutaja nime, leian kõik enda asjad kohe üles. Muidugi bigmarxi idee \"Vaata oma postitusi\" on igati teretulnud!

Just a man!
Vasta
#6

selle otsingu asjaga on nii, (vähemalt minul) et näitab vaid postitusi mis mahuvad ühele lehele.... minumeelest mainiti seda probleemi ka buglistis!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#7

Omalt poolt pooldan ka seda oma postituste eristamist. HV foorumis see on ja seda on väga hea kasutada! Wink
Vasta
#8

Siinse foorumisofti kõige uuemas, mõnda aega juba väljas olnud, versioonis on iga kasutaja profiili all nupp \"Find All Posts\" ehk \"Leia kõik postitused\".
[Pilt: profiil.png]
Pole just kõige mugavam varaint, kuid häda pärast käiks kah.

Foorumisofti uuenduse küsimuses sain ma vastuseks, et sellega tegelemiseks pole aega (täpsemalt võib lugeda buglist\'i teemast).
Vasta
#9

See viimane on minuarust normaalne variant, nii on see ka mujal lahendatud.

Uue versiooni ja aja kohta käiv peab endiselt paika, loodetavasti mitte liiga kaua Smile
Vasta
#10

Kusjuures jaanuari lõpus-veebruari alguses pidavat 1.00 Gold välja tulema (ehk siis midagi stable sarnast).
Eks tasub vist nii kaua kannatada ja siis alles uuendada, kui Gold juba olemas on. Wink
Vasta
#11

No seda ma rääkisin seal eelmises teemas ka. Et äkki on poisid nii kiired, et saab versiooni vahele jätta. Töömahukas pole niivõrd uue foorumi installeerimine, mis on minutite küsimus, kuivõrd meie enda paranduste ja kohenduste ülekandmine.
Vasta
#12

Jesper Kirjutas:... meie enda paranduste ja kohenduste ülekandmine.
Kui küsida võib, siis mis need on?
Vasta
#13

Ausalt öeldes puudub hetkel ammendav ülevaade.

Selles osas, millest ülevaade olemas on, on tegemist pisidetailidega, mida ma siin hetkel lahata ei viitsiks. Küll see uus versioon kunagi tuleb, hetkel ei ole ükski foorumi põhifunktsioonidest nimetamisväärselt vigane, seega pole vast eriti põhjust muretsemiseks. Keskendugem sisule, mitte vormile Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne